Autor Wątek: Film na podstawie G1?  (Przeczytany 14939 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tH.

  • Gość
Film na podstawie G1?
« dnia: 10 Kwiecień 2006, 21:13:35 »
Jak zapewne wiecie od pewnego czasu po necie krążą pogłoski o planach powstania filmu o pierwszej części sagi pier Gothic. Pierw była mowa o filmie "Gothic The Magic Barier", jednak po pewnym czasie okazało się, że to tylko plotka. Po pewnym czasie znów zrobiło się głośno o planach dotyczących filmu tym razem "Gothic The Movie". Z tego co wiemy cały film ma być oparty o engine gry wiec bardzo możliwe, że będzie w pełni darmowy, niemniej jednak to już nie to samo co profesjonalnie wykonany film ze sporą obstawą dobrych aktorów. Dotychczas udostępniono dwa dema ukazujące wygląd filmu. Drugi zwiastun dostępny jest pod tym linkiem: http://rapidshare.de/files/17048022/Goth-_...review.wmv.html

Ps: Również słyszałem o nazwie "Gothic Der Film"
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 15:17:10 wysłana przez Arthas »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Kwiecień 2006, 21:28:10 »
Gothic the movie i Gothic der Film to jedna i ta sama nazwa w 2 językach :P
Pisałem kiedyś o tym filmie newsa więc widziałem zwiastuny. E tam jak dla mnie nie musi być grany przez prawdziwych aktorów, mi wystarczą postacie w gry. Z tego co widziałem na trailerach film zapowiada się ciekawie. Dobrze dobrana muzyczka + świetnie zagrane i wyreżyserowane sceny dają mu duże szanse na powodzenie.
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 15:18:09 wysłana przez Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Kwiecień 2006, 21:28:10 »

Offline Terranik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 3
Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Kwiecień 2006, 07:27:05 »
Zapowiedz nawet fajna :) Cóż, ja bym wolał film z normalna obsadą aktorów :), ale taki film tez może być fajny, mam nadzieje, że film jednak powstanie B)
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 15:19:03 wysłana przez Arthas »

Offline Deft

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Kwiecień 2006, 15:19:50 »
Film słyszałem będzie napewno fajny lecz szkoda że będzie oparty na tej samej fablue co gra fajnie by było gdyby miał co innego zupełnie inny świat. Myśle że dobrze że nie jest grany przez prawdziwych aktorów bo wyobrażacie sobie np. cezarego pazure w roli gorna.
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 15:19:54 wysłana przez Arthas »

Kristo

  • Gość
Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Kwiecień 2006, 15:37:09 »
Wg. mnie wszystkie filmy czy to o postaciach z komiksu czy też z gier to po prostu klapa. Gra aktorów kiepska, fabuła jeszcze gorsza po prostu nie chce się zwykle nawet tego oglądać( nie wiem czy wszystkie, ale większość adaptacji widziałem i nie wypadły za dobrze w moim mniemaniu ). A to może nie robi furory zbytniej i pewnie nie będzie wielu ludzi, którzy to zobaczy( głownie przez barierę językową; ach ten niemiecki :P ), ale to nie zmienia faktu, że to bardzo ciekawe i życzę powodzenia im w tym projekcie. Mam również nadzieję, że będziecie nas informować o tym, że filmie ;)
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 15:21:20 wysłana przez Arthas »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Kwiecień 2006, 15:40:37 »
Cytat: Kristo
Wg. mnie wszystkie filmy czy to o postaciach z komiksu czy też z gier to po prostu klapa. Gra aktorów kiepska, fabuła jeszcze gorsza po prostu nie chce się zwykle nawet tego oglądać( nie wiem czy wszystkie, ale większość adaptacji widziałem i nie wypadły za dobrze w moim mniemaniu ). A to może nie robi furory zbytniej i pewnie nie będzie wielu ludzi, którzy to zobaczy( głownie przez barierę językową; ach ten niemiecki :P ), ale to nie zmienia faktu, że to bardzo ciekawe i życzę powodzenia im w tym projekcie. Mam również nadzieję, że będziecie nas informować o tym, że filmie ;)

Bariera językowa to pikuś. Gdy wyjdzie film planuje napisać do niego polskie napisy, oczywiście wraz z naszymi tłumaczami. :D


P.S.
Później pomyśli się o wersji z dubbingiem.
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 15:22:09 wysłana przez Arthas »

Kristo

  • Gość
Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Kwiecień 2006, 15:49:38 »
Cytat: IsentoR
oczywiście wraz z naszymi tłumaczami.
Kto zasiada w tej ekipie tłumaczy? :P

Czy znowu taki pikuś to ja nie wiem. To też zależy jak będzie przedstawiony film i ile będzie w nim dialogu, a ile walki. Po za tym niemiecki będzie wypowiadany normalnie czyli jak dla mnie szybki, długi bełkot. W razie czego służę moją ręką w ewentualnym tłumaczeniu( może nauczę się czegoś w szkole do tego czasu  <_<  ).
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 15:23:37 wysłana przez Arthas »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Kwiecień 2006, 15:54:49 »
Cytat: Kristo
Kto zasiada w tej ekipie tłumaczy? :P
Ja, i kilku moich kumpli z klasy, jeden z nich tak dobrze zna niemca że po zakończeniu technikum zamierza wyjechać na studnia do niemczach. To oznacza że jednak coś umie. :D


Cytat: Kristo
Czy znowu taki pikuś to ja nie wiem. To też zależy jak będzie przedstawiony film i ile będzie w nim dialogu, a ile walki. Po za tym niemiecki będzie wypowiadany normalnie czyli jak dla mnie szybki, długi bełkot. W razie czego służę moją ręką w ewentualnym tłumaczeniu( może nauczę się czegoś w szkole do tego czasu <_< )

Trzymam cię za słowo. :D
Mnie też irutują głosy w języku niemieckim, ale co można na to poradzić trzeba jakoś to przecierpieć i poczekać na dubbing. :D
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 15:24:51 wysłana przez Arthas »

Kristo

  • Gość
Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Kwiecień 2006, 16:07:41 »
Dubbing chciałbym to usłyszeć. Prawde mówiąc raczej w wersji z aktorami, ale z ekipą "kupli z klasy”  ;)  też nie pogardzę:) Na pewno będzie miło się to oglądało :) Może ktoś nakręci polski film tylko, że drugiej części?
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 15:26:26 wysłana przez Arthas »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Kwiecień 2006, 21:05:33 »
Cytat: Kristo
Dubbing chciałbym to usłyszeć. Prawde mówiąc raczej w wersji z aktorami, ale z ekipą "kupli z klasy”  ;)  też nie pogardzę:) Na pewno będzie miło się to oglądało :) Może ktoś nakręci polski film tylko, że drugiej części?

By to zorbić potrzebujesz porządnego sqadu:
- scenarzysta
- reżyser
- scenariusz
- aktorzy (tu może być każdy)
- moderzy
- graficy
- dźwiękowcy
No i przede wszystkim okrutnie duże chęci i cierpliwość.

P.S.
Kilku trza by było załatwić reszte mamy na miejscu. :D
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 15:27:31 wysłana przez Arthas »

Offline Astral

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Maj 2006, 10:20:50 »
heh taki film to byłby dobry pomysł...tylko w którym obozie byłby Bezimienny ?   przecież nie zrobią 3 filmów z 3 obozami  <_< a aktorzy nie muszą grać. mogły by być postacie chociaż z aktorami byłby pewnie lepszy. heh wyobraźcie sobi Chucka Norrisa w roli bezimiennego  
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 15:28:23 wysłana przez Arthas »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Czerwiec 2006, 10:27:41 »
Pomysł świetny, ale gorzej z wykonaniem. Film byłby z pewnością dobry i wybrałbym się an niego z wielką chęcią i zainteresowaniem, jednak twórcy i przyszły reżyser musieliby mieć jakąś koncepcję i wiele pomysłów, które później ujżałyby światło dzienne w filmie. Cieszy mnie, że w filmie nie ujżymy prawdziwych aktorów - myślę, że byłoby to złw posunięcie i nie wypaliłoby. Ciekaw jestem, jakby to wszystko wyglądao, jak stworzony byłby świat, w którym obozie byłby Bezimenny - bo raczej 3 wersji nie zrobią :P, jak potoczyłaby się akcja i fabuła itd. Odnośnie filmu, pewnie szybko byśmy go nie zobaczyli i wymagałby opracowania, dopracowania, stworzenia wielu rzeczy i zajęło/zajmnie to bardzo dużo czasu, ale wolę poczekać i być zadowolonym, niż się  póżniej zawieść.
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpień 2006, 10:32:07 wysłana przez Arthas »

Offline Robin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Lipiec 2006, 09:36:51 »
Astral mnie rozwalił xD Chuck w rozi beziego :P dlaczego ty obrażasz bezimiennego  . A tak na temat to fajnie by było zobaczyć film gothic ale racja w jakim obozie był by bezi? Jeżeli by kręcili jedynkę to może będzie w starym bo więcej siedzieje... wywalenie w IV rozdziale i wogole... a w dwcje to nie wiem. Ale mam nadzieje że film będze git xD.
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 15:30:25 wysłana przez Arthas »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Lipiec 2006, 11:36:26 »
Cytat: Robin
Astral mnie rozwalił xD Chuck w rozi beziego :P dlaczego ty obrażasz bezimiennego ras.gif . A tak na temat to fajnie by było zobaczyć film gothic ale racja w jakim obozie był by bezi? Jeżeli by kręcili jedynkę to może będzie w starym bo więcej siedzieje... wywalenie w IV rozdziale i wogole... a w dwcje to nie wiem. Ale mam nadzieje że film będze git xD.

Ne wiem jak to wreszcie zostanie wydane...może dla 3 profesji osobno. Ale w obecnie dostępnych materiałach widać, że bezi należy do nowego obozu.
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 15:31:45 wysłana przez Arthas »

Offline Serpentes

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Lipiec 2006, 18:48:54 »
Na film Gothica z aktorami nikt by nie poszedł, bo tam są tylko cztery laski.... ehehe... A tak na serio, to ja bym na ten film chętnie poszedł i to nie raz (na Zemście Sithów byłem 3 razy- raz sam, raz z bratem, raz z kumplem). Wątpię jednak, by jakość tego filmu była szczególnie dobra. żaden film oparty na grze, łącznie z Residentem i Doomem były raczej cienkie...
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 15:32:50 wysłana przez Arthas »

tH.

  • Gość
Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Lipiec 2006, 20:10:16 »
Cytuj
Ciekaw jestem, jakby to wszystko wyglądało, jak stworzony byłby świat, w którym obozie były Bezimenny - bo raczej 3 wersji nie zrobią :P

Czemu? Przecież można powiedzieć, że bohater dołączył do wszystkich obozów sporadycznie. Ludzie Gomeza (Magowie?) wysłali go do Magów Wody w Nowym Obozie, a ten wykonując dla nich zadania zaczął się powoli wkręcać po czym oni uznali że przyda się im ktoś taki jak on, więc Bezimienny dostawał kolejne zadania przez co był nieświadomie manipulowany i wkręcany w szeregi Nowego Obozu. Po pewnym czasie, gdy ktoś doniósł o bliskiej współpracy Bezimiennego z ludźmi z NO, wszystko się zaczęło tak więc nie można powiedzieć że bohater dołączył do wszystkich obozów całkowicie świadomie.

Podobnie było z bractwem...

Cytuj
Cieszy mnie, że w filmie nie ujrzymy prawdziwych aktorów - myślę, że byłaby to klapa i nie wypaliłby ten pomysł.

Wg. mnie profesjonalna ekranizacja nie jest niczym złym. Rzeczą oczywistą jest, że film nie będzie przebiegał tak jak gra ze wszystkimi szczegółami. To by było strasznie nudne. Fabuła by została ubarwiona o ciekawe wątki i by było dobrze. Gothic ma dobrą fabułę, która nadaje się na książkę czy nawet film.

Cytuj
Astral mnie rozwalił xD Chuck w roli beziego :P dlaczego ty obrażasz bezimiennego

Nie zapominajmy, że Bezimienny jest istotą fikcyjną więc nie wiem jak mógłby zostać obrażony. Poza tym kompletnie nie rozumiem Twoich uwag odnośnie Chucka Norrisa. Od dawna uważam i nadal będę uważał, że jest on świetnym aktorem ponadto bardzo podobnym do Bezimiennego bohatera. Porównaj sobie teksturę twarzy Bezimiennego ze zdjęciem Chucka Norrisa a zauważysz wielkie podobieństwo.
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 15:37:18 wysłana przez Arthas »

Offline Salvatore

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Lipiec 2006, 22:47:39 »
Hmmm.... mogłobybyć ciekawie. Film z Gothica. Ale lepiej żeby było animowane? Czemu? Po prostu wole jak do gier czy do komiksów filmy są animowane chociaż np. X-Meni byli animowani a później dorobili fabularną wersje i wyszło im to super.

Jeżli graliby aktorzy to musiały by być inne wątki, questy, sprawy z życia itp. (np. bezi się zakochał  )Z animowanym też lepiej żeby był nowe wątki itp. no bo co to by było ? Jak ktoś przeszedł Gothica to by go strrrrrasznie wynudziło a jak nie to miałby solucje video  

Pozdrawiam Salvatore
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 15:38:58 wysłana przez Arthas »

Offline Drek'thar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Lipiec 2006, 23:53:19 »
Cos mi sie wydaje ze ta plotka do konca zostanie plotka i film nie powstanie. Jesli mialbybyc to czemu nie, zchecia obejrze dzielo lecz musialoby byc naprawde warte uwagi.

Offline Insiderth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: -2
Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #18 dnia: 16 Lipiec 2006, 14:29:28 »
Dla mnie nie musi on być wart uwagi ponieważ ja uwielbiam te filmiki oglądać i dla tego zrobiłem sobie kolekcje filmów. Mam ich już okoo 30. TAre dni temu zacząłem robić galerie ze zdjęciami i mam już w niej ponad 150 zdjęć z różnych Gothic'ów(G1, G2, G2 NK, G3). Może kiedyś w przyszłości przdadzą mi się do czegoś. A co do filmu nie zależy mi czy zagrają w nim prawdziwi aktorzy. A szczerze powiedziawszy to wolałbym nawet bohaterów z Gothic'a.
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 15:40:42 wysłana przez Arthas »

Offline masiq

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Wrzesień 2006, 13:34:52 »
No i mineło parę miesięcy od zapowiedzi filmu a jak go nie bylo tak nie ma :(
Czy ktoś posiada może najnowsze informacje co do tego :P

Forum Tawerny Gothic

Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Wrzesień 2006, 13:34:52 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything