Autor Wątek: Miecz Uriziel  (Przeczytany 3205 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline reiven1724

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 2
Miecz Uriziel
« dnia: 22 Listopad 2017, 14:25:33 »
Witam,
Chodzi o zadanie Miecz Uriziel. Otóż rozchodzi się o to, że przed pójściem z Miltenem do kopca rudy spytałem się Xardasa czy mag może wykorzystywać w inny sposób ten miecz, a jestem wojownikiem (bez kręgów magii). Po naładowaniu miecza wracam do Xardasa, mówie mu o mieczu co i jak a później jest tylko opcja dialogowa czy może mi przerobić ten miecz na rune. Zadanie w notatniku nie jest ukończone. Myślalem ze ma to związek z pytaniem przed Miltenem, że nie ma już odwrotu. Dla sprawdzenia jeszcze użyłem kodu na naukę wszystkich kręgów, po zmianie Uriziela na rune zadanie się kończy ale nie mam dalszych wskazówek co dalej robić, z Xardasem nie ma żadnej opcji dialogowej na temat dalszej gry, w notatniku także żadnych aktywnych zadań. I mam dwa pytanka:
1. Czy trzeba jeszcze do kogoś iść, żeby wiedzieć co robić dalej?
2. Czy jeśli przed Miltenem spytałęm się Xardasa czy jest możliwość zamiany miecza na runę to już muszę tak zrobic?

Pozdrawiam :)

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Miecz Uriziel
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Listopad 2017, 15:10:40 »
Na runę zamieniasz tylko jak jesteś magiem. Jak masz naładowany miecz to wracasz do orkowej świątyni i rozwalasz nim ożywieńca, którego nie mogłeś pokonać.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Miecz Uriziel
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Listopad 2017, 15:10:40 »

Offline VectorMental

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 1043
Odp: Miecz Uriziel
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Styczeń 2018, 22:56:59 »
Tak jak kolega wyżej tylko że mam małą wskazówkę. Nie opłaca się używać tej runy bo po pierwsze ładuje sie kilka sekund a po drugie nie zabija na hita. Przynajmniej ja tak miałem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Miecz Uriziel
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Styczeń 2018, 22:56:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top