Tereny Valfden > Zakończone wyprawy

Próba Siły #20

<< < (10/22) > >>

Bethrezen Hatton:
Niestety światło biło tylko od ogniska, więc dziecka nie mogłeś spostrzec.

Happy:
Cholera, czy wszystko musi się komplikować?! Pomyślał i policzył przeciwników siedzących w jaskini, podchodząc jak najciszej i jak najbliżej mógł.

Bethrezen Hatton:
No i naliczyłeś trzech typów. Jako tako udało Ci się zostać niezauważonym. Jeden z typów odszedł od ogniska w inną odnogę jaskini i zostało ich dwóch przy ognisku.

Happy:
Zwinnym ruchem wyjął sztylet nie robiąc przy tym zbytniego hałasu, aby nie zepsuć, "niespodzianki" dla najbliższego przeciwnika, poczym policzył w myślach na uspokojenie kołatajacego serca. Pokonam ich i już będzie po wszystkim. I z tą myślą szybko skoczył do najbliższego przeciwnika celując w jego szyję.

Bethrezen Hatton:
Zbir był kompletnie zaskoczony. Udało Ci się wbić sztylet w jego grdykę. Zwalił się na ziemię, ciągnąc Ciebie za sobą. Charczał tak chwilę, krztusząc się krwią.
- Jędrek, atakujo nas!- zawołał drugi. A trzeci wybiegł z odnogi. Dobyli mieczy.

2x Bandyta


//Jeden jest w odległości trzech metrów od Ciebie, drugi dziewięciu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej