Autor Wątek: Gothic 1 Mroczne Tajemnice problem z grą  (Przeczytany 2289 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pat_PL

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 2
Gothic 1 Mroczne Tajemnice problem z grą
« dnia: 05 Sierpień 2017, 21:13:06 »
Z góry mowie ze gram na poziomie normalnym. Otóż mam drugi rozdział, 10 poziom, ciężką zbroje cienia, 68 sily(w tym 15 siły z pierścieni), topór silasa i 25% jednoręki. Gdy chcę zrobić zadanie topielec spod tamy, to normalnie ide do topielca i chcę go zabić, lecz zadaje mu milimetr hp i padam z 2 hitów. Nie mam żadnych zadań które moge zrobić, bo po prostu nie da się niektórych popchnąć do przodu na obecną chwile bo albo nie moge zabić watahy wilków po skóre, albo właśnie takiego topielca.
Mam zadanie zeby iść po pełzacze i królową ale pełzacz ma mnie z hita, a ja mu nie zadaje obrażeń. Wybiłem wszystko co mogę zabić, pobiłem wszystkich szkodników i zbieraczy po expa. Pomocy, bo nie wiem co robić dalej. Oznajmiam że pierwszy raz przechodze MT i wszelkie sekreciki po lepsze itemy, lokacje chętnie przyjme (np. mam jakiś pergamin ze złego który trzeba przetłumaczyć u pradawnych u maga tylko nie wiem gdzie oni są, i czy to w tym rozdziale :P)

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic 1 Mroczne Tajemnice problem z grą
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Sierpień 2017, 13:10:07 »
Wykonałeś jakieś zadania poboczne w obozie przed Starą Kopalnią, u Fanatyków i Przemytników?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic 1 Mroczne Tajemnice problem z grą
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Sierpień 2017, 13:10:07 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything