Autor Wątek: Serwer Gothic Roleplay Tale  (Przeczytany 2004 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dohimat

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 2
Serwer Gothic Roleplay Tale
« dnia: 16 Czerwiec 2019, 19:38:37 »

Forum: www.gothic-tale.y0.pl

Discord: https://discord.gg/Zy3k6C

Cześć moja ulubiona grupo!! :joy::joy:

Słyszeliście o Gothicu Online? Nie? No to posłuchajcie.

Jestem Seo, właściciel jedynego aktywnego serwera na Gothic2Online, serwera z długą(bo ponad roczną) historią działania.

O co tu chodzi? Już mówię! :joy:

Nasz serwer jest miejscem zabawy zajawkowiczów tekstowych przygód fabularnych i wyjadaczy klasycznych erpegów. Tak więc jeśli jesteś nowy, a zawsze interesowało cię coś na wzór papierowych sesji na pewno znajdziesz u nas doświadczonego nauczyciela.

Oczywiście - gramy na silniku Gothica 2, więc nasze możliwości kreowania świata są ograniczone. Robimy jednak co możemy, żeby ciągle się rozwijać i iść do przodu. Dzięki dużemu zaangażowaniu ekipy zawsze coś się dzieje - z nami nie ma nudy.

Co można zobaczyć na serwerze?🧐

Dopracowaną mapę, która nie wieje pustkami, świetne paczki tekstur i modeli, których nie znajdziecie w grze, nowe rozwiązania dla rozgrywki Roleplay w Gothicu i społeczność graczy, która naprawdę lubi to robić!

Rozpocznij własną przygodę na jednej z wysp świata Gothic, walcz o każdą sztukę złota, zdobywaj lepsze wyposażenie i zwiększaj swoje umiejętności, bierz udział w sesjach fabularnych i misjach, pnij się po szczeblach hierarchii, zawiązuj przyjaźnie i odkrywaj sekrety wyspy. Stąpaj jednak ostrożnie, ten świat ma więcej niż jedną tajemnicę do ukrycia, a twój wróg będzie miał wiele twarzy. Kluczem do sławy i bogactwa będzie przede wszystkim twój spryt.

Nowa edycja, wraz z nową fabułą startuje 21 czerwca, więc macie czas, żeby się z nami poznać i odnaleźć w klimacie Gothica. Służymy radą i rozmową zarówno na forum jak i na Discordzie.

Mam nadzieję, że spotkamy się na szlaku!🧐

Forum Tawerny Gothic

Serwer Gothic Roleplay Tale
« dnia: 16 Czerwiec 2019, 19:38:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top