Strefa moddingu gier Gothic > Dyskusja o modyfikacjach

[Problem] Postacie w L'HIVER mod do Gothic 2 NK znikneły

(1/2) > >>

Alojzyy:
Dostałem poważny problem w modzie L"HIVER, otóż zniknęły mi w grze postacie, nie wszystkie ale spora większość np: strażnicy miejscy przy wschodniej bramie, Nefarius, Canthar, Zuris, Matteo, Vatras i pewnie jeszcze spora ilość innych NPC ów. W dodatku zniknęły mi też wszystkie zwierzęta i bestie, ale zauważyłem że goblin który pojawia się w rozdziale 2 na schodach prowadzących na farmę Akila, jest tam. Dodam że zaczęło się to dziać kiedy poprosiłem Laresa żebyśmy oddali zagubioną część ornamentu. W trakcie kiedy za nim biegłem nie pojawiały się na drodze żadne bestie, ani Rabuś przy moście, nie było żadnych goblinów-szkieletów w grypcie. Byli wszyscy magowie wody oprócz jednego Nefariusa.

globter:
Zgłoś to do supportu bo to nie jest jakiś błahy problem :P

kariwca:
czesc

Rajdosław:
czy ktoś rozwiązał problem? bo mi zniknęły wszystkie kluczowe postacie z którymi trzeba pogadać żeby pchnąć fabułe, po crashu gry gdy robilem savea . :/ przegralem 4 godziny i nie chce mi sie od nowa lecieć :(

Yokuchi:
Witam. Mam dokładnie ten sam problem. Z tą różnicą, że inna pula postaci zniknęła. Np. Sara, Xardas, Cavalorn i Harad. Zniknęły wszystkie potwory i generalnie gry nie da się przejść. Po włączeniu nowej gry wszystko znów działa

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej