Autor Wątek: Zapraszam na mój kanał na YouTube Gothic Edycja Rozszerzona  (Przeczytany 3416 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Panker

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 6
Siemka, dzisiaj wrzuciłem swój pierwszy filmik z gry Gothic Edycja Rozszerzona w wersji 1.4.9 razem z modem DirectX 11. Jeśli ktoś chciałby pooglądać to zapraszam oraz czekam na jakąkolwiek ocenę, dobrą lub złą.

Link do kanału:
https://www.youtube.com/channel/UCSulCACbYHYutWB7tOEWd-w

Offline skierywoldek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zapraszam na mój kanał na YouTube Gothic Edycja Rozszerzona
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lipiec 2017, 14:04:14 »
Bardzo dobry kanał. Czy zamierzasz współpracować z innymi YouTuberami? :) Bo mój kolega nagrywa w podobnej tematyce.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zapraszam na mój kanał na YouTube Gothic Edycja Rozszerzona
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lipiec 2017, 14:04:14 »

Offline ruunaldo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 6
Odp: Zapraszam na mój kanał na YouTube Gothic Edycja Rozszerzona
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Lipiec 2017, 20:42:44 »
Siemanko,
jeśli dalej prowadzisz kanał napisz do mnie może pomożemy sobie na wzajem?


Pozdrawiam
Ruunaldo

Offline Panker

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 6
Odp: Zapraszam na mój kanał na YouTube Gothic Edycja Rozszerzona
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Styczeń 2018, 08:29:29 »
Cześć, siemka,
Tak dalej prowadzę kanał. Teraz już chyba raczej za późno na odpisanie wam, ale nic mi nie szkodzi, nie byłem dostępny na tym forum akurat, jakoś tak wyszło. I oczywiście byłoby miło współpracować z innymi.

A co do samego kanału to seria z Gothic 1 zakończyła się moim zdaniem z powodzeniem i zacząłem Gothic 2 z modyfikacją Przeznaczenie, która dodaje wiele różnorodnych, nowych zadań oraz nowe lokacje. Oczywiście mody graficzne też są. Nie są aż tak ważne jak fabuła gry, ale jednak trochę są. Jeżeli ktoś by tutaj zaglądał jeszcze to zapraszam oczywiście na kanał (filmy pojawiają się codziennie). W planach jak na razie mam jeszcze serię z Wiedźmina, pierwsza część z modyfikacjami różnymi, a reszta to się zobaczy w przyszłości, no i oczywiście Gothic 3 (po G2). Mam nadzieję że więcej osób będzie zainteresowanych i jeszcze raz zapraszam. Na krytykę jestem otwarty, co można byłoby jeszcze lepiej zrobić na przykład. Pozdrawiam!!!!!

Link do pierwszego filmu z G2:

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zapraszam na mój kanał na YouTube Gothic Edycja Rozszerzona
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Styczeń 2018, 08:29:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top