Autor Wątek: Do Mor Andor (Fabularny)  (Przeczytany 1286 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Do Mor Andor (Fabularny)
« dnia: 03 Marzec 2017, 15:39:21 »
Nazwa wyprawy: Do Mor Andor
Prowadzący wyprawę: Hagmar/Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Bycie mną
Uczestnicy wyprawy: Hagmar


Atunus nie nastraja do podróży, tym bardziej dalekich. Co więc skłoniło Hagmara do opuszczenia Podgrodzia i wybrania do niesławnej Mor Andor? Na pewno nie brak pieniędzy, Hagmar żył z myślistwa i zbierania podstawowych ziół. Pomyśleć że chciał zostać magiem, niestety... gdy przybył na Valfden magowie byli w niełasce. Wstąpił do Konkordatu, ale ze względu na różnice zdań w kwestii polowań, odszedł. Chciał nawet dołączyć do Kruków, ale w pore sie opamiętał. Teraz, rządny wiedzy o sytuacji w kolonii, kroczył główny traktem ku barierze.

[member=312]Dragosani[/member]

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Do Mor Andor (Fabularny)
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Marzec 2017, 16:04:24 »
Krasnolud zmierzał w stronę bariery zamykającej obszar koloni karnej. Otaczał go las. Nie jakiś wielki i majestatyczny. Ot, zwykły las. Taki nawet trochę nudny. Tu drzewo, tam drzewo a między nimi jakiś krzak. Gdzieś tam w górze dzięcioł w swym ptasim szale uderzał dziobem korę drzewa, wywołując wybuch paniki w rozwiniętej cywilizacji robaków żyjących pod korą. Na innym drzewie kicała wiewiórka. Rudy gryzoń przysiadł na gałęzi, złowieszczo wpatrując się w Hagmara, knując zapewne wiewiórczy mord. Czyste zło błyskało jej w czarnych paciorkach oczu. No las jak las!
Nagle krasnolud usłyszał za sobą kroi. Kroi szybkie. Ktoś za nim biegł. No i dobiegł. To był jakiś młodzik, raczej nie stanowił zagrożenia. Przybysz oparł się rękami o kolana. Zaczął dyszeć, próbując złapać oddech. Podniósł palec, coby pokazać Hagmarowi, żeby poczekał. Biedak zmęczył się strasznie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Do Mor Andor (Fabularny)
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Marzec 2017, 16:04:24 »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Do Mor Andor (Fabularny)
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Marzec 2017, 17:19:11 »
//Człowiek  ;)

Człowiek zatrzymał się, obrócił. Spojrzał na dyszącego młodzika, dał mu chwilę na złapanie oddechu po czym spytał.
- Coś się stało?

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Do Mor Andor (Fabularny)
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Marzec 2017, 17:41:50 »
//Wsioryba.

Człeczyna się zasapał. Ledwie łapał oddech.
- Idziesz... - zaczął, ale musiał przerwać. Oparł się o drzewo. Naprawdę było mu ciężko. - Idziesz może... - znów przerwał. - Idziesz może do... - i znów. No co zrobisz? - Idziesz może do Mor Andor, panie? - jakoś udało mu się w końcu wydusić słowa.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Do Mor Andor (Fabularny)
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Marzec 2017, 17:45:52 »
- Idę, nigdzie indziej ta droga nie prowwadzi. A czemu pytasz?

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Do Mor Andor (Fabularny)
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Marzec 2017, 17:47:47 »
- Mam list do pewnej osoby, która tam przebywa - powiedział, odzyskując już oddech. - A sam nie chcę tam wchodzić. Więc... dostarczyłbyś ów list, panie? - zapytał.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Do Mor Andor (Fabularny)
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Marzec 2017, 18:25:08 »
- Do kogo, gdzie i za ile? Bo za darmo to nic nie ma. Zapytał, był zainteresowany. W końcu i tak tam szedł.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Do Mor Andor (Fabularny)
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Marzec 2017, 18:40:48 »
- No do Mor Andor - odparł mężczyzna, tonem jak gdyby zdziwiony był, że musi tłumaczyć. - Nie wiem gdzie tam dokładnie jest... A nazywa się on... ee... cholera, no dasz pan wiarę? Zapomniałem! Ale spokojnie, mam portret. - No i wyciągnął kawałek papieru z portretem jakiejś osoby.



- To on. Z tego co wiem to na biedę nie narzeka, więc pewnie coś tam skapnie za dostarczenie listu. Można rzec, że oddaję tę nagrodę tobie, panie. Mnie tam to już nie obchodzi! - Wyciągnął jeszcze list. Był w zapieczętowanej kopercie. Sama pieczęć była pusta, ot zwykle zabezpieczenie przed wścibstwem innych.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Do Mor Andor (Fabularny)
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Marzec 2017, 18:57:45 »
- No dobra. Odparł biorąc list oraz portret, zapowiadała się ciekawa podróż. - A od kogo ten list? Czy też pan żeś zapomniał.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Do Mor Andor (Fabularny)
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Marzec 2017, 19:42:19 »
- Pfff... - typ wzruszył ramionami. - Bo ja wiem. Mnie też przekazał to ktoś inny, komu przekazał to jeszcze jakiś inny typ. Cholera wie kto jest nadawcą. No ale teraz to nie mój problem! - wyjaśnił. Skłonił się lekko. - No to dzięki ci panie za pomoc i szerokiej drogi! Udanych poszukiwań! - I oddalił się, wyraźnie zadowolony z obrotu spraw.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Do Mor Andor (Fabularny)
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Marzec 2017, 20:43:52 »
Podejrzane... Pomyślał Hagmar, włożył list i portret do kieszeni po czym ruszył dalej ku Mor Andor. By w końcu przekroczyć barierę.


// [member=26861]Emerick[/member] zamknij, dalej będziem pisać w Mor Andor

Forum Tawerny Gothic

Odp: Do Mor Andor (Fabularny)
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Marzec 2017, 20:43:52 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top