Forumowy system RPG "Marant" > Dracoński teleport

Gwint w Marancie?

(1/3) > >>

Rakbar Nasard:
Chciałbym się was zapytać, czy chcielibyście wprowadzenia gry karcianej Gwint (darmowej) do systemu Marant?

Moglibyśmy w ten sposób tworzyć jakieś turnieje, a festyny mogłyby być przyczynkiem do przyjacielskich gier dla przyjemności. Niestety gra nie jest edytowalna, przez co karty będą z uniwersum Wiedźmina. Zrobilibyśmy jednak ruchomy spis na wiki kto jakie karty posiada, bo nasze karty dotychczas zdobyte w gwincie (jeśli już ktoś grał) byłyby nie ważne w spisie w Marancie.

Część kart moglibyśmy kupić, część moglibyśmy wygrać na wyprawie (za zgoda np. Dragosaniego lub opiekuna Gry), wygrać od dowolnego gracza jeśli zgodzi się postawić daną kartę czy w turniejach. I tylko kartami zdobytymi w Marancie moglibyśmy grać w Gwinta, przez co każdy miałby jednakowe szanse.

Gunses:
Brakuje mi odpowiedzi: Nie wiem :s

Rakbar Nasard:
Dodałem trzeci wariant.

Gunses:
Rundy byłyby kolejnymi postami? Czy byłoby to na jakiejś osobnej platformie?

Rakbar Nasard:

--- Cytat: Gunses Cadacus w 18 Luty 2017, 15:40:02 ---Rundy byłyby kolejnymi postami? Czy byłoby to na jakiejś osobnej platformie?

--- Koniec cytatu ---

To jest aplikacja, osobna gra. Granie na posty byłoby męczące. Po prosto do talii wrzucalibyśmy karty tylko te, które mamy wg. spisu na Wiki. Każdy będzie miał wgląd kto jakie karty ma, więc jakby ktoś wrzucił sobie coś ekstra - screenshot i dojezdzamy gościa. :D

//www.youtube.com/watch?v=bFVhMSVkZI0
Dlaczego Gwint a nie coś innego? Nie mam nic przeciwko, za dodaniem jeszcze jakiejś gry, bo Marantowi brakuje tego typu rozrywki choćby na wcześniej wymienionych festynach.

Gwint ma tą przewagę, że jest grą prostą i jak będziemy przez np. miesiąc grac na podstawowych kartach, to zwycięstwo będzie zależeć głównie od nas samych a nie od: szczęścia czy potężnej talii przeciwnika. To ma być wyłącznie dla zabawy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej