Autor Wątek: Mroczne Tajemnice - Zabósjtwo Neka Problem  (Przeczytany 6310 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tedd

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 5
Mroczne Tajemnice - Zabósjtwo Neka Problem
« dnia: 10 Luty 2017, 00:45:01 »
Siemka, mam pytanie odnośnie zadania z Mrocznych  Tajemnic o zabójstwie Neka. Chciałem wykonać misje początkowe w Starym Obozie, wziąłem więc questa od Złego, znalazłem Neka i zabrałem jego naszyjnik oddając go Złemu i zakończyłem zadanie. Znalazłem tam też "podejrzany bełt", więc domyśliłem się, że jest to wstęp do jakiegoś zadania. W końcu sprawdziłem solucję i jest tam napisane, że:
Cytuj
Diego w pierwszej rozmowie z Bezim (w sumie to w drugiej inicjacji rozmowy) jak się go zapytamy o Pozostałe obozy opowie nam o Przemytnikach i zleci nam małe zadanko. Wypełnienie tego zadania jest dość istotne gdyż później Diego (w 2 rozdziale) zleci nam bardzo ciekawe zadanie i to dość długie. Musimy dowiedzieć się dokładnie, kto i dlaczego pozbył się Neka.  Znajdujemy tam Podejrzany Bełt . Wracamy do Diego z bełtem.
Z Diego oczywiście rozmawiałem, ale zlecił mi zadanie zaniesienia pieniędzy do obozu nad morzem oraz rozmowę z pewnym łowcą, misja nazywa się "Pomoc Diego". Nie było żadnej opcji dialogowej odnośnie bełtu. I tu moje pytanie: czy ta misja z pieniędzmi jest niezbędna aby odblokować misję o zabójstwie, czy też mam jakiś błąd?
Proszę o odpowiedź

Offline Freuer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 4
Odp: Mroczne Tajemnice - Zabósjtwo Neka Problem
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Luty 2017, 22:46:59 »
Konieczne jest przekonanie Diego, że jest się pomocnym i użytecznym w rozwiązywaniu problemów w Kolonii. Stąd na dzień dobry misja zapłacenia za łuki Przemytnikom. To misja otwiera w późniejszym etapie gry opcje dialogowe o dodatkowe zadania i wtedy Diego mówi, że zabójstwo Neka nie daje mu spokoju. Dokładnie tak, jak miałeś w solucji - wytwórca bełtów, przysługa dla niego, morderca, zleceniodawca, improwizowanie ws jego szefa.

Swoją drogą bez Przemytników Mroczne Tajemnice nie istnieją. Oni są powiązani ze Starym i Nowym Obozem, a zwłaszcza z Obozem przed Kopalnią i Bandytami. Bądź twardy, ale zbierz kasę, bo bez kasy nie pokazuj się u Przemytników.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Mroczne Tajemnice - Zabósjtwo Neka Problem
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Luty 2017, 22:46:59 »

Offline tedd

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 5
Odp: Mroczne Tajemnice - Zabósjtwo Neka Problem
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Luty 2017, 23:26:26 »
Dzięki wielkie, już myślałem że mam jakiś błąd :)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Mroczne Tajemnice - Zabósjtwo Neka Problem
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Luty 2017, 23:26:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything