Autor Wątek: Zjazd szlachty, czyli jak się bawi Valfden!  (Przeczytany 10628 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Zjazd szlachty, czyli jak się bawi Valfden!
« Odpowiedź #60 dnia: 30 Sierpień 2016, 18:36:37 »
- Mard, musimy pogadać. - powiedział, zanim Marduke zdążył odejść zbyt daleko. - To pilne
Potem podszedł do niego Szeklan.
- Nie zapomniałem. Zaraz porozmawiamy. Musze załatwić sprawę z Mardukiem.

- Och, oczywiście. Tędy proszę - zaczęła iść do drzwi, którymi wychodziło się z sali. Gdy wyszliście, skierowała się w przeciwnym kierunku, z którego przyszliście. Po dwuminutowej przechadzce dotarliście do drzwi.
- Tędy mości hrabia dojdzie do tarasu.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Zjazd szlachty, czyli jak się bawi Valfden!
« Odpowiedź #61 dnia: 30 Sierpień 2016, 18:38:39 »
- Dziękuję - odrzekł i wrócił do sali. Delikatnie nachylił się do anielicy
- Pani Antarii, czy nie chciałby pani wyjść na chwilę na świeże powietrze.

[member=25911]Evening Antarii[/member]
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpień 2016, 18:42:41 wysłana przez Gunses Cadacus »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zjazd szlachty, czyli jak się bawi Valfden!
« Odpowiedź #61 dnia: 30 Sierpień 2016, 18:38:39 »

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Zjazd szlachty, czyli jak się bawi Valfden!
« Odpowiedź #62 dnia: 30 Sierpień 2016, 18:39:22 »
Rycerz zatrzymał się w pół kroku, w odległości jakiś dwóch metrow od maurena. Odwrócił się i podszedł z powrotem.
-Tak?

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Zjazd szlachty, czyli jak się bawi Valfden!
« Odpowiedź #63 dnia: 30 Sierpień 2016, 18:41:56 »
Themo tylko chrząknął tak, że nikt nie słyszał. Spodziewał się czegoś więcej. Cóż, przynajmniej mógł się nażreć i nachlać na koszt gospodarza. Wtedy to podszedł do niego Kiellon.
-Oczywiście, w końcu po to się tutaj zebraliśmy. Między innymi.
Odebrał od krasnoluda kieliszek z wódką.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Zjazd szlachty, czyli jak się bawi Valfden!
« Odpowiedź #64 dnia: 30 Sierpień 2016, 18:42:53 »
- Chodź na bok - podszedł do jednego z kątów i oparł się tam o ścianę. Zaczekał na Marduke'a i gdy ten także podszedł, zaczął ściszonym głosem.
- Nie wiem co zobaczyłeś, ale chce byś wiedział, że wszystko kontroluje. Nie mam... większych problemów z naszym... wspólnym znajomym

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Zjazd szlachty, czyli jak się bawi Valfden!
« Odpowiedź #65 dnia: 30 Sierpień 2016, 18:46:54 »
Rycerz poszedł na bok, razem z maurenem. Szczerze mówiąc, nie spodziewał się, że Mohamed zacznie ten temat.
-Ujrzałem siebie, dawnego.- powiedział przytłumionym głosem, chłodno, dokładnie wymawiając każdą literę.-To coś, może Ci mówić o mocy jaką masz dzięki temu czemuś.- powiedział.-Ale ta moc jedynie Cię wyniszcza.- dodał posępnie.
Przynajmniej wiem, czemu nie wziął z Zuesh mojego miecza.

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Zjazd szlachty, czyli jak się bawi Valfden!
« Odpowiedź #66 dnia: 30 Sierpień 2016, 18:48:32 »
-Z chęcią- odparła. Mimo wszystko zerknęła nieco może za bardzo nerwowo na kobietę, która dziś przybyła z Gunsesem. Wstała od stołu z radością zostawiając towarzystwo koncentrujące się na tak prymitywnych rozrywkach.
Anielica poprawiła na sobie wełniany kubrak zdobiony skórą. Owinęła szyję szalikiem i podążyła za wampirem na zewnątrz, nie chcąc okazać zbytniej ciekawości.
-Nie jestem pewna, dlaczego mnie tu zaproszono...- zaczęła delikatnie, nie będąc pewna o czym rozmawiać chce wampir. -Według nich jestem przecież tylko zagrożeniem ze zbyt wygórowanymi oczekiwaniami i chęciami wpływów...- prychnęła rozbawiona.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zjazd szlachty, czyli jak się bawi Valfden!
« Odpowiedź #67 dnia: 30 Sierpień 2016, 18:49:07 »
Kiellon uśmiechnął się kiedy kieliszek został odebrany przez człowieka i zaczął kulturalnie.- Chciałem pomówić o sprawie naszych ziem hrabio, albowiem posiadam dwie gminy w dystrykcie i jeżeli będę miał twoją przychylność to mógłbym zostać baronem tychże ziem. Ja ze swojej strony nie będę pretendował do tytułu hrabiego da się to załatwić?
Krasnolud nie ukrywał, że liczy na pozytywną odpowiedź.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Zjazd szlachty, czyli jak się bawi Valfden!
« Odpowiedź #68 dnia: 30 Sierpień 2016, 18:53:27 »
- Ja już jestem wyniszczony. Od środka. Od bardzo, bardzo dawna. To coś... To coś dało mi w końcu jakiś cel. Na Zuesh może i popełniłem błąd, przyzywając go do siebie. I kiedyś może tego żałowałem. Teraz jednak. Nie. To coś pozwoli mi w końcu na dokończenie spraw. Może mnie wyniszczać ile chce. I tak niewiele już zostało...
Wszystko to mówił przytłumionym głosem.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Zjazd szlachty, czyli jak się bawi Valfden!
« Odpowiedź #69 dnia: 30 Sierpień 2016, 18:55:56 »
- Hmm... Jeżeli o mnie chodzi, sam chętnie uzyskałbym tytuł władcy północy - powiedział całkowicie poważnie opierając się o barierkę i spoglądając na dziewczynę obok - Również, tak jak Ty, nie wiem czemu zostałem tutaj zaproszony. Zjazd szlachty... Chociaż bardziej wydaje się być to zwykłą biesiadą, jaką pełno po wsiach w dzień sierpa - odrzekł lekko zdegustowany. Wyprostował się, odwrócił do Evening i podniósł demoniczny szpon tak, by znajdował się między ich twarzami
- To relikt przeszłości. Nie jesteś byle rycerzem. Wiesz co to jest. Co o tym myślisz? - spytał zapewne zimnym i ostrym głosem, chociaż nie chciał wywierać na dziewczynie żadnej presji.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zjazd szlachty, czyli jak się bawi Valfden!
« Odpowiedź #70 dnia: 30 Sierpień 2016, 18:56:45 »
- Witam mości szlachciców i szlachcianki - powiedział na wstępie i ruszył w kierunku najbliższej dostatecznie znanej mu osoby. Był do Gunses. Widząc jednak jego kroki w kierunku anielicy i słysząc jego słowa zwolnił. Nie chciał być nachalny. Usiadł więc na jednym z wolnych miejsc i nałożył sobie dużo tłustego mięsiwa. Co to za popijawa bez dobrego umoszczenia żołądka tłuszczem? Bardzo szybka dla tych co mają słabe głowy. Jadł więc sobie spokojnie, popijając jednak z kufla piwo. Przysłuchiwał się i analizował. Był ciekaw rozwoju wypadków. Sam jednak nie chciał wychodzić z żadną inicjatywą.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Zjazd szlachty, czyli jak się bawi Valfden!
« Odpowiedź #71 dnia: 30 Sierpień 2016, 19:01:26 »
-Rób, co uważasz za słuszne.- powiedział, z nuta zawodu w głosie. Wtedy, zaś mauren mógł ujrzeć  oczach Dravena inny błysk. Błysk tak jasny, że to co siedziało w ciele Mohameda, mogło się przerazić.-Jeśli podczas Twojej krucjaty ucierpią niewinni... srebra nie pożałuję.- powiedział posępnie.
A nawet poruszę Króla, by się tym zajął...

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Zjazd szlachty, czyli jak się bawi Valfden!
« Odpowiedź #72 dnia: 30 Sierpień 2016, 19:02:46 »
- Mówiłem przecież, że to kontroluje. Uważam Cię za przyjaciela, Marduke. Mam nadzieje, że dochowasz tajemnicy. Prędzej czy później sam się tego pozbędę. Na razie jednak... Jest przydatne.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Zjazd szlachty, czyli jak się bawi Valfden!
« Odpowiedź #73 dnia: 30 Sierpień 2016, 19:05:46 »
-Też uważałem, że to coś kontroluję. Też Cię mam za przyjaciela. Ale...- przerwał.-Przysięgałem bronić każdego z niewinnych. Przed każdym. A teraz, wróćmy do spraw ku jakim tu jesteśmy. Miss materializmu i wpływów chyba poszła na taras. Rada.- dodał.-Postaraj się nie urazić jej ego. Wtedy się może zgodzi.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Zjazd szlachty, czyli jak się bawi Valfden!
« Odpowiedź #74 dnia: 30 Sierpień 2016, 19:11:40 »
W końcu jakieś konkrety poszły. Taka propozycja wydawała się uczciwa. Przekazanie części ziem wasalowi bardzo by się na nim nie odbiło. Nawet miałby nieco mniej obowiązków, gdyż cały dystrykt by mu odszedł.
-Jak dla mnie to dobry układ.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zjazd szlachty, czyli jak się bawi Valfden!
« Odpowiedź #75 dnia: 30 Sierpień 2016, 19:14:21 »
- To w takim razie zdrowie! Wypił kielicha uradowany z otrzymanej odpowiedzi. - Proponuję zatem udanie się do króla jak wrócimy z biesiady. Zgoda?
Zapytał dla pewności podając prawicę człowiekowi.

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Zjazd szlachty, czyli jak się bawi Valfden!
« Odpowiedź #76 dnia: 30 Sierpień 2016, 19:17:17 »
-O ile wiem masz już jej niemały kawałek. Tak... Potężny wampir jako władca ważnych dla was ziem. Brzmi dumnie. I należy ci się niewątpliwie. Trudniej jednak rozwiązać to formalnie...- urwała. Krasnoludy pewnie nie byłyby zachwycone. Poza tym każdy z baronów północy miałby pewne wątpliwości. -Nawet nie wiedziałam co myśleć o zaproszeniu od nieznanego mi szlachcica. Osobiście nie wierzę, by te sojusze miały szansę przetrwać i działać w praktyce- wzruszyła ramionami.
-Wiem co to, owszem... Ale nie znam procesu, w którym powstaje demoniczna tkanka- Eve przyjrzała się świecącym bladoniebieskim światłem szponom przed jej twarzą. -Demonów już nie ma... I oby nie było. Teraz to relikt, rzeczywiście. Chcesz jej się pozbyć? Teraz to jedynie źródło dodatkowej siły. Tak było i przedtem, tylko kiedyś był w tym cel.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Zjazd szlachty, czyli jak się bawi Valfden!
« Odpowiedź #77 dnia: 30 Sierpień 2016, 19:31:11 »
Gunses wysłuchał tego, co ma do powiedzenia dziewczyna.
- To - rzekł i opuścił szpon niżej - ... to tajemnica. Niestety Isentor nie zdążył jej zgłębić na tyle, abyśmy wraz z Dragosanim potrafili wykorzystać jej pełen potencjał. Demonów nie ma, to niezaprzeczalny fakt i tylko dzięki temu żyjemy. Jednakże udało się pozbyć jednej pieczęci z dziewięciu. Przez eony lat nasz świat pozostawał poza szponami demonów zamkniętych w Otchłani. I nagle zamek stał się niekompletny. To był zapewne dla nich jasny sygnał... Bramy da się sforsować. I Eve - pozwolił sobie zwrócić się do dziewczyny zdrobnieniem jej imienia - Nie da się wykluczyć, że pewnego dnia kopyta demonów ponownie staną na naszych ziemiach. Teraz jednak, kiedy nie świat ma przed sobą wyzwanie podźwignięcia się z popiołów, możliwe, że dojść może do chęci usunięcia wszystkiego, co związane jest z czarną stroną magii, w tym również z tymi, którzy noszą na swoim ciele także i takie relikty, jak mój szpon. Nie możemy pozwolić, abyśmy przestali być czujni i gotowi. Widzisz co dzieje się na sali. Znudzone wilki żrą się między sobą, a może być znacznie gorzej. Ważne jest, aby Ci, którzy może czasami w dość niespodziewany sposób otrzymali pewne dary - spojrzał na swój szpon, pomyślał też o potędze jaka dana jest dziewczynie obok - Umieli się wspierać w chwilach próby. Czy zgadasz się ze mną?

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Zjazd szlachty, czyli jak się bawi Valfden!
« Odpowiedź #78 dnia: 30 Sierpień 2016, 19:37:04 »
Themo również się napił.
-Tylko się odpowiednie papiery przygotuje i można iść.
Odwzajemnił uścisk na znak zgody.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zjazd szlachty, czyli jak się bawi Valfden!
« Odpowiedź #79 dnia: 30 Sierpień 2016, 19:48:45 »
- Zatem jesteśmy umówieni. Do zobaczenia Puścił dłoń Themo i poszedł szukać flaszki, którą zostawił na stole.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zjazd szlachty, czyli jak się bawi Valfden!
« Odpowiedź #79 dnia: 30 Sierpień 2016, 19:48:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top