Autor Wątek: Gdzie jest Nemo?  (Przeczytany 10303 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Gdzie jest Nemo?
« dnia: 28 Sierpień 2016, 21:50:03 »
Nazwa wyprawy: Gdzie jest Nemo?
Prowadzący wyprawę: Goris
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: brak
Uczestnicy wyprawy: Emerick



I jak powiedział tak zrobił. Wyruszył z zamku do pobliskiej wioski, w której kobiecie zaginął dzieciak, ciekaw był ile dostanie za odnalezienie dzieciaka.
« Ostatnia zmiana: 22 Wrzesień 2016, 15:55:49 wysłana przez Emerick »

Offline Goris

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 397
  • Reputacja: 299
Odp: Gdzie jest Nemo?
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Sierpień 2016, 22:15:13 »
Raz, dwa, lewa. Raz, dwa, lewa. Idzie sobie Bękart i nawet nic nie śpiewa. Tylko kroczy pięta-palce i śnieg mu się nasypuje do butów bo zamiast odśnieżyć ścieżkę wolą się rozgrzewać grzańcem w zamkowej tawernie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gdzie jest Nemo?
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Sierpień 2016, 22:15:13 »

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Gdzie jest Nemo?
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Sierpień 2016, 22:24:24 »
No jak zwykle, śnieg jest a odśnieżyć nie ma kto! Trudno, trzeba było iść nim ten dzieciak, zamarznie gdzieś w lesie i nici z nagrody. I tak szedł i szedł a biało wszędzie. I po śnieżnym spacerze w końcu ujrzał wioskę, w której jakiejś kobiecie dzieci znikają! Tak to jest gdy kobiety nie zajmują się tym co potrzeba, czyli gotowaniem i pilnowaniem bachorów, wtedy właśnie takimi głupotami muszą się zajmować najemnicy. Choć to powinna być robota Bractwa! Gdy już tam dotarł rozejrzał się za jakimś człowiekiem, a gdy nikogo nie spotkał zapukał do jednego z domów.

Offline Goris

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 397
  • Reputacja: 299
Odp: Gdzie jest Nemo?
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Sierpień 2016, 22:54:02 »
Zza drzwi usłyszałeś rumor. Takie łubudubu. Po chwili drzwi otworzyła ci dość ładna kobieta o ciemnych włosach odziana w samą koszulę nocną. Na jej twarzy pojawiło się lekkie zdziwienie. Po chwili jedna z bocznych okiennic otworzyła się z hukiem, który zwrócił twoją uwagę. Gdy spojrzałeś w tamtą stronę zobaczyłeś mężczyznę w samych gaciach biegnącego przez zaspy.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Gdzie jest Nemo?
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Sierpień 2016, 23:04:54 »
Gdy Bękarcik zapukał do drzwi usłyszał hałas, co to może być? Zaraz jakiś typ wyskakuje przez okiennice i ucieka w zaspy. Emerick ogłupiał całkowicie, zaraz się pozbierał i postanowił odezwać. - Yyy, przepraszam że przeszkadzam, ale poszukuję matki zaginionego dziecka em.. Jullyego, wie pani gdzie znajdę tą kobietę? - Kobieta była dość ładna, ale nie był to czas na przyjemności tylko na odnalezienie bachora.

Offline Goris

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 397
  • Reputacja: 299
Odp: Gdzie jest Nemo?
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Sierpień 2016, 23:57:27 »
Kobieta szybko ogarnęła sytuacje i na jej twarzy pojawił się uśmiech.
- Ach, tak. Coś słyszałam, może wejdziesz do środka, bo tu zimno?

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Gdzie jest Nemo?
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Sierpień 2016, 00:04:24 »
Emerick trochę się bał, bo bez powodu tamten nie uciekał, no ale mus to mus, wszedł do środka. - Dobrze. To, co Pani wie? - Oczywiście zapomniał wcześniej strzepać śnieg z butów i wlazł do mieszkania brudząc podłogę. Zaraz się zorientował i szybko cofnął się i otrząsnął buty że śniegu, no cóż, bywa.

Offline Goris

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 397
  • Reputacja: 299
Odp: Gdzie jest Nemo?
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Sierpień 2016, 18:18:16 »
Kobieta poprawiła swoją koszulę, tak aby dekolt był bardziej widoczny.
- To już trzecie zaginione dziecko. Straszne, prawda?
Izba była przytulna i ciepła. Kobieta zaprowadziła cię do salonu, gdzie był rozstawione świeczniki, a w kominku trzaskało drewno. Gestem dłoni nakazała ci usiąść na skórzanej kanapie, co w tych czasach było oznaką zamożności.
- Imponuje mi pan, że tak się o to troszczy. Może wina? Dobrze pana rozgrzeje przed poszukiwaniami w tym mrozie.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Gdzie jest Nemo?
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Sierpień 2016, 18:40:47 »
Kobiecie to nie przeszkadzało za bardzo, że pobrudził podłogę, wyraźnie skupiła się na Bękarcie. Cieplutko było w izbie, dobra odmiana do panującego mrozu na zewnątrz, którego już dobiegał koniec, już zaledwie kilka dni. Panienka zaprowadziła go do salonu gdzie usiadł na kanapie za nakazem panienki. - Nie, podziękuję, może kiedy indziej. - Coś w końcu skórka z wilczka się przydała. - Tak, to bardzo straszne, ale zaraz. Trzecie, nikt wcześniej tego nie zgłaszał? Wie może Pani gdzie ostatnio widziano to dziecko, może znikli w tej samej okolicy? Pani wie, śpieszy mi się i nie mam za bardzo czasu na wino i inne sprawy. Dziecko może gdzieś marznąć przez te hemisowe mrozy. Wie Pani coś jeszcze co pomogło by mi w poszukiwaniach? - Odrzekł konkretnie, co prawda  to prawda. Na dworze jest zimno, a za zamarznięte zwłoki raczej nie dostanie nagrody, więc czekał o jak najszybszą odpowiedź kobiety.

Offline Goris

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 397
  • Reputacja: 299
Odp: Gdzie jest Nemo?
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Sierpień 2016, 21:02:57 »
Kobieta usiadła obok ciebie. Tak blisko, że mogłeś poczuć jej perfumy. Miły zapach kwiatów przypominał o zbliżającym się veris.
- Pan jest jednym z tych wojowników z Bastardo? Wy tak o nas dbacie, a my często nie mamy jak się odwdzięczyć.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Gdzie jest Nemo?
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Sierpień 2016, 21:05:51 »
I wtedy kobieta usiadła obok. - No cóż, po to jesteśmy? - Uśmiechnął się krótko i dodał - To powie Pani coś na temat tego zaginięcia? - Spojrzał na kobietę, tym razem chłodno i poważnie. Chciał dać do zrozumienia, że nie ma teraz czasu na kolejne przeciąganie sprawy.

Offline Goris

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 397
  • Reputacja: 299
Odp: Gdzie jest Nemo?
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Sierpień 2016, 22:36:16 »
Jednak kobieta nie dawała za wygraną. Ciągle zawała się odciągać cię od zadania.
- Co tu dużo mówić. Dzieci zaginęły. Matki rozpaczają i szukają wszędzie pomocy. Nic dziwnego, że zwrócono się do was. Może pan mi powie co zamierza zrobić, a ja jakoś poprowadzę?

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Gdzie jest Nemo?
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Sierpień 2016, 22:43:19 »
A Emerick dalej mówił stanowczym głosem. - Jakby mi Pani powiedziała gdzie zaginęły, albo gdzie jest matka dziecka to bardzo mi Pani pomoże. - Powiedział.

Offline Goris

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 397
  • Reputacja: 299
Odp: Gdzie jest Nemo?
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Sierpień 2016, 00:21:19 »
- Wie pan, tu sporo otwartej przestrzeni. Ale zaczęłabym na polach, albo gdzieś przy lesie. Może panu coś potrzeba do pracy?

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Gdzie jest Nemo?
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Sierpień 2016, 09:16:39 »
- Dziękuję. A jedną pochodnię, ma Pani?

Offline Goris

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 397
  • Reputacja: 299
Odp: Gdzie jest Nemo?
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Sierpień 2016, 18:43:10 »
- Niestety nie mam. Chyba, że zejdę do piwnicy i tam coś znajdę. Pan poczeka.
I kobieta opuściła cię na chwilę.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Gdzie jest Nemo?
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Sierpień 2016, 18:50:37 »
- No dobrze, poczekam. - I czekał, gdy kobieta poszła do piwnicy to przy okazji Bękart rozejrzał się po domku, ot tak, z nudów.

Offline Goris

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 397
  • Reputacja: 299
Odp: Gdzie jest Nemo?
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Sierpień 2016, 19:43:53 »
Dębowy parkiet, na nim jakiś czerwony dywan, ściany również z dębu. Rozglądanie przerwało ci wołanie z kierunku wejścia.
-Kochanie, wróciłem!
Po nogach poczułeś lekki chłód. Następnie usłyszałeś trzask zamykanych drzwi i kroki.

Offline Zaidaan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1812
  • Reputacja: 1668
    • Karta postaci

Odp: Gdzie jest Nemo?
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Sierpień 2016, 20:03:46 »
I tak się rozglądał, nic ciekawego, zwykły dom. Nagle usłyszał jakiś głos. Oho, mąż wrócił, mam nadzieję, że nie jest jakiś zazdrosny strasznie. Odwrócił się w stronę drzwi spoglądając na mężczyznę, czekał dalej jak normalny gość. Teraz już wiem, czemu ten facet uciekał, niezłe ziółko z tej kobieciny.. Pomyślał.

Offline Goris

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 397
  • Reputacja: 299
Odp: Gdzie jest Nemo?
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Sierpień 2016, 20:27:11 »
Gdy gospodarz tego przybytku zobaczył cię na kanapie jego twarz poczerwieniała ze złości. W tym momencie weszła kobieta z pochodnią i gniewne spojrzenie przeszło na nią.
- Kochanie, to nie tak jak myślisz. Pan jest tutaj ze sprawą...
-Sprawą? Kolejny Bękart ze sprawą? Zaraz ty mi tu zaczniesz bękarty wypluwać! A kolega co taki zdziwiony? Nowy w szeregach i nie nauczył się spierdalać? No to ja ci zrobię trening!
Wyszarpał od żony zgaszoną pochodnię i zamierzał zdzielić cię nią przez łeb.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gdzie jest Nemo?
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Sierpień 2016, 20:27:11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top