Ankieta

Kt

Wojownik
68 (50%)
Strzelec
21 (15.4%)
Mag
47 (34.6%)

Głosów w sumie: 134

Autor Wątek: Mag, Strzelec czy Wojownik  (Przeczytany 12009 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Mag, Strzelec czy Wojownik
« dnia: 12 Styczeń 2007, 17:51:39 »
Wiem iż jest podobny temat lecz jest on bezpośrednio powiązany z profesją oraz nie uwzględnia opcji strzelec.

Bardzo konkretnie interesuje mnie jakiego typu bronią najbardziej lubicie władać. Wiem że dużo osób gra tak zwanym mixem jednak musicie mieć faworyta.

Osobiście najbardziej lubie najrózniejszego rodzaju bronie do walki w zwarciu. Broń jednoręczna, dwuręczna topory oraz halabardy i kostury w g 3 po prostu uwielbiam testować każdą z nich. Możecie powiedzieć że w ten sposób naraża się postać na niepotrzebne obrażenia jednak dla mnie jest to najciekawszy i dający najwięcej satysfakcji styl walki.

Tak więc miecze w dłonie i do boju  
« Ostatnia zmiana: 21 Kwiecień 2007, 12:45:07 wysłana przez Rajca »

Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
Mag, Strzelec czy Wojownik
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Styczeń 2007, 11:03:39 »
Grając w Gothica zawsze wybieram postacie na przemian mag i wojownik. Osobiście bardziej wolę grę wojownikiem, szczególnie przy systemie walki z G2 i NK, ale rozgrywka magiem wprowadza tyle urozmaicenia, że równie często wybieram taką profesję.

Jeżeli chodzi o strzelca, to w G1 i G2 po opanowniu zdolności wojownika zawsze rozwijałem zdolności strzeleckie, natomiast w dodatku NK nie starcza mi już na to punktów nauki i trzeba od razu się zdacydować czy strzelec czy wojownik. W Gothicu 3 nie podoba mi się system strzelania, mimo że jest bardziej realistyczny, to jest za to trudniejszy i monotonny - już lepiej dogonić zwierzynę i zabić mieczem.

Ogólnie:
1. Wojownik.
2. Mag.
3. Strzelec.

Forum Tawerny Gothic

Mag, Strzelec czy Wojownik
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Styczeń 2007, 11:03:39 »

Offline Buntownik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Mag, Strzelec czy Wojownik
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Styczeń 2007, 16:49:11 »
Ja wybieram strzelca.Lubie zapolować na zwierzynę z łukiem bardziej, niż uganiać się za nią z mieczem.ÂŁucznicy to też Gońcy Leśni, a ja ich faworyzuje. Dlatego wybieram ÂŁucznika ,alias Strzelca.
Lubię także zamienić się w w Wilka lub Lwa, więc magię także lubię.

« Ostatnia zmiana: 17 Styczeń 2007, 16:52:24 wysłana przez Buntownik »

Offline Darken

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Mag, Strzelec czy Wojownik
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Styczeń 2007, 17:31:26 »
Ja  tam najbardziej lubię maga.
Te czary ,ta moc ,ta toga  
Wolę zamiast stukać w muszkę sto rasy by zabić bestię  kliknąć raz i zabić hordę wrogów
A w Gothic 3 są nowe fajniejsze czary a w dodatku morzna odbijać czary kosturem a te efekty świetlne to prawdziwy wybór droga magi

czyli Mag

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Mag, Strzelec czy Wojownik
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Styczeń 2007, 11:53:46 »
Już kilkakrotnie wspominałem w innych tematach na forum, że najbardziej preferuję wojownika, którym staram się grać nie tylko w Gothicu, ale też w innych grach cRPG i podobnych. Od początku mej kariery, jeśli chodzi o gry Gothic gram najczęściej wojownikiem i bardzo rzadko rezygnuję z gry postacią o takim ukierunkowaniu.

Jeśli chodzi o broń, używam przede wszystkim mieczy, gdyż to właśnie władając takim orężem, gra mi się najlepiej i najprzyjemniej. Lubię zarówno korzystać z mieczy dwuręcznych, które jak wiadomo - są bardzo ciężkie, nieporęczne, lecz zadają ogromne obrażenia, jak i z mieczy jednoręcznych - szybkie i dość skuteczne. Ewentualnie, czasem walczę toporem, lecz tylko w wyjątkowych chwilach i sytuacjach.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Mag, Strzelec czy Wojownik
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Styczeń 2007, 13:19:30 »
Najlepiej gra mi się wojownikiem  , lubie po prostu biec z mieczem na ofiarę...
a wogóle to lepiej byc wojem gdy ktoś będzie chciał cię pobic w środku miasteczka,
wyciągasz broń... a magiem jak walniesz zaklęciem to można odrazu zabic  .
W G1 i G2 preferowałem walkę bronią dwuręczną, ale w G3 dla mnie nie ma
to już większego znaczenia, bo podbiegam do ofiary i wciskam nieprzerwanie LPM.

Fajnie gra mi się magiem, ze względu na fajne czary  , ale wedłóg mnie jest to
najciężejsza ścieżka gry,bo gdy gramy jeszcze nowicjuszem, nie mamy dużo siły i
mocnych zaklęc.

Pozdrawiam

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Mag, Strzelec czy Wojownik
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Styczeń 2007, 21:47:43 »
W 'jedynce' byłem tylko i włącznie wojownikiem. Mag jakoś nie przypadł mi do gustu, a strzelanie byłol do niczego. Najbardziej lubiłem miecz półtoraręczny

W Gothicu II też grałem wojownikiem z tych samych powodów powodów.

W Gothicu 3 równierz grałem wojownikiem, magii raczej nie używałem, ale za to dosyć często strzelałem z łuku.

Podsumowując:
Najlepiej gra mi się wojownikiem, czasami posiłkuję się jakimś zwojem czy łukiem, jednak nad wszstko cenię sobie walkę twarzą w twarz, na odległość miecza:)

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Mag, Strzelec czy Wojownik
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Styczeń 2007, 22:38:56 »
W pierwszej części Gothic'a a w szczególności podczas moich pierwszych kroków decydowałem się na wybór wojownika, z tegoż względu aby poznać funkcjonowanie świata oraz jego podstawowe zasady. Z biegiem czasu mój wybór padł na maga trzech żywiołów (Mag Ognia, Mag Wody, Nekromanta) i takim zestawem gram najczęściej do dziś. Moim zdaniem owe trójwcielenie prezentuje się w walce równie dobrze co wojownik, ba, może nawet o wiele lepiej zadając szczególnie pod koniec gry masakryczne obrażenia Falą ÂŚmierci Urizjela.
No i jest to symbol zjednoczenia całej mocy wszystkich Bogów w jednej osobie coś mi osobiście imponuje.

W drugiej części Gothic'a jak i w Nocy Kruka grałem, gram, i grać będę wojownikiem. Mag jest dla mnie zbyt męczącą postacią, wolę szybciej nabić exp'a zabijając potwora mieczem niż magią która zadaje na początku tejże ścieżki śmieszne 30 pkt od magii. Niemam jakiegoś specjalnego wytłumaczenia dla wojownika w G2 (choć nie ukrywam że mag z G2 a z NK to dwie zupełnie inne postacie), bo poprostu jest łatwiej i przyjemniej.

A w G3 jeszcze nie miałem okazji zagrać :)

Hmm reasumując moją wypowiedź uważam że najczęstszym wyborem będzie wojownik (z pomocą zwojów magicznych :])

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 22 Styczeń 2007, 22:41:04 wysłana przez Arkhan »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Mag, Strzelec czy Wojownik
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Luty 2007, 22:02:04 »
Osobiście jestem nieco odsunięty od magii, jednak w dużej mierze strzelam z łuków czy "macham" mieczem.

Na chwilę teraźniejszą jestem bardziej przekonany (najbardziej) do strzelca. System strzelecki w Gothic 3, umila mi grę mogąc strzelać gdzie chcę, a nie gdzie pozwolą mi twórcy...

Dlaczego nie magia?
W Gothic 3 gram na minimalnych detalach, z tej racji omijają mnie takie efekty jakie są zamieszczone w czarze "Terror" czy "Błyskawica". Jeżeli dostanę lepszą kartę graf. -> porozmawiamy inaczej  

Offline Zielony_Diego

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Mag, Strzelec czy Wojownik
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Luty 2007, 22:18:18 »
Witam wszystkich.Jestem nowy na forum  a to będzie mój pierwszy post  
Preferuję strzelca,a dokładniej strzelanie z kuszy.Nie ma nic przyjemniejszego niż patrzenie jak człowiek/ork/zwierzę pada trupem na ziemię zanim zdąży do ciebie dobiec i zaatakować  
Chociaż szybkim jednoręczniakiem taż nie pogardzę.Czyli krótko:
1.Kusza
2.Broń jednoręczna
Magii używam tylko kiedy muszę(np. teleporty,ognisty i lodowy golem w jedyneczce).
 

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Mag, Strzelec czy Wojownik
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Marzec 2007, 22:34:25 »
Strzelec: Wg. mnie najlepsza profesja. Bardzo mi się podoba, jak zakradamy się do przeciwnika i go zestrzeliwujemy z łuku lub kuszy. Poza tym uwielbiam się skradać w gęstwinach lasu, na polanach itd. Po prostu to uwielbiam w każdej grze, która oferuje taką możliwość. Pozdrawiam...

Offline Celeb

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: -2
Mag, Strzelec czy Wojownik
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Kwiecień 2007, 14:06:02 »
Posłużę się trochę jak Dark Prince i napiszę po kolei kim grałem w każdej części.
Gothic I:
Na początku wojownik ,a w późniejszych rozdziałach mago-wojownikiem.Broń strzelecka była mi potrzebna ,ale zazwyczaj mniej jej używałem.Najwięcej grałem jako wojownik ,ale w VI rozdziale waliłem już tylko z magii prawie :D

Gothic II:
Tu zostałem wojowniko-strzelcem.Z kuszą świetnie się kosi większość stworów.Zwykła "Kusza" już zadaje duże obrażeni bo po 1-2 bełtach stwór padał [45 ZRÊCZNOÂŚCI!!].Tych lepszych stworów rozwalałem już z miecza soją taktyką :D

Gothic III:
Nawalałem w 90% bronią w zwarciu ,a w 10% bronią do walki strzeleckiej.Bezproblemowo kosiłem wszystkich stylem "2 miecze".

Ogólnie wolę wojownika ,bo mag w serii gothic jest taki lipniasty....Dopiero fajny zaczyna być w GII od rozdziału 3 ,a nawet 4 ,a w gothicu I ,dopiero zaczynasz się nim bawić od 4 lub 5 rozdziału :/...W gothic 3 nie używałem magii....

W innych grach lubię styl wojowniko-magiczny ,albo oddzielnie [krasnal z toporem w Icewind Dale II kosi wyśmienicie :D].Strzelecki nie.

Offline Zuben

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Mag, Strzelec czy Wojownik
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Kwiecień 2007, 15:00:26 »
Ja zawsze wybieram Maga ponieważ jest w posiadaniu wielkiej mocy nisz na przykład Wojownik czy strzelec.
Gdyby mieli się zmierzyć ze sobą to Mag zawrze by wygrał gdyby taki wojownik gdyby posiadał najlepszy miecz jaki posiada to ma na przykład z deszczu ognia czy fala zniszczenia by go pokonał  tak samo było by ze strzelcem więc Mag dominuje na innymi.
W Gothicu I trzeba mieć dużo punktów nauki żeby nim zostać ale w następnych częściach takich jak G2 G2 NK I G3 Magiem na początku jest trudno ale jak będziesz miał dużo many i wystarczająco umiał wiele zaklęć to bez problemu zabijasz inne bestie czy ludzi.

Dlatego lubię tom Profesje.      

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Mag, Strzelec czy Wojownik
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Kwiecień 2007, 16:54:07 »
I ja się wypowiem. Zawsze preferowałem widowiskową walkę na odległość. Strzelec odpada, ponieważ nie spełnia już jednego warunku - widowiskowa, tak więc pozostaje nam magia. W każdej części wybieram maga. Jak to zawsze bywa magowie są beznadziejni fizycznie lecz nadrabiają to potęgą magiczną. W G1 i G2 można usłyszeć, że ludzie boją się ich magii a jednocześnie wielbią. Jest on bezkonkurencyjnie najpotężniejszą postacią w całym świecie Gothic. Lecz nie myślcie, że od razu jest niezwyciężony. Jak to już bywa każdy mag musi się wpierw nauczyć potężnych zaklęć. Na początku naszej kariery może zdarzyć się, że zabije nas nawet wilk czy inne zwierzę. Zalecam by do maga przymierzały się osoby które naprawdę umieją grać w tą grę. Jest to klasa dla zaawansowanych ze względu na dość wysoki poziom trudności na początku. Tak więc nie obijając się dalej napiszę po kolei w każdej z gier.

Gothic

Jak wszyscy wiemy w pierwszej części nie można od razu kształcić się na maga więc by przeżyć w surowym klimacie Gothic'a trzeba znać się również na walce wręcz. Zazwyczaj uczę się mistrzowskiego władania mieczem jednoręcznym oraz daję maksymalnie do 30 siły. To wystarczy by przeczyć. W końcówce drugiego rozdziału wreszcie mogę zostać swym upragnionym magiem. W zapasie mam zawsze kilkadziesiąt PD więc nie zaczynam jako nowicjusz. Jeśli nie wystarcza mi punktów by dojść do czwartego rozdziału muszę latać po całej wyspie wybijając wszystko co się da. Nie wyobrażam sobie by wejść na cmentarzysko orków bez czwartego kręgu wtajemniczenia. Później idzie już z górki. Czwarty krąg wystarcza na godziwe przeżycie. Od Saturasa uczę się piątego kręgu lecz bardziej z przymusu niż z obowiązku, gdyż nie ma w nim według mnie żadnych fajnych run. Gdy wreszcie dotrwam do szóstego kręgu to resztę pozostałych punktów mogę wydać na manę. W G1 zaklęcia nie zużywają nie wiadomo jakich pokładów magicznych lecz lepiej mieć te sto many. Resztę wydaję na drobiazgi z innych klas.

Gothic II

Tu już sprawa prezentuje się w zupełnie w innym świetle. Nie jest to już sielankowe miejsce dla maga jakim była poprzednia część. Aby przeżyć nie można sobie pozwolić na bezsensowne tracenie PD. Wszystko musi być zaplanowane z najdrobniejszych szczegółach. Musimy wiedzieć których run chcemy się nauczyć a które lepiej pominąć. Grając tą postacią musimy być bardzo rozważni. Nigdy nie wydawałem punktów na coś innego niż mana. Tu też inaczej wygląda kwestia wymagań many. Zaklęcia dokładnie zżerają energię magiczną. Poniżej 150 jest naprawdę ciężko cokolwiek zrobić, gdyż co chwilę trzeba sięgać po napoje many. Przydaje się również nauczenie naszej postaci warzenia eliksirów. Jest to postać niezwykle potężna w porównaniu z innymi klasami. ÂŁowca smoków w ogóle do nas nie dojdzie, ponieważ padnie od siły zaklęć, z Paladynem może być nieco ciężej ponieważ i on potrafi korzystać z magii która też nie jest niczego sobie lecz w porównaniu z zaklęciami dojrzałego maga wyglądają dość śmiesznie. Zalecam by tą postacią grały osoby które umieją grać w G2 oraz mające silne nerwy.

Gothic III

Pozwólcie, że nie będę wypowiadał się w tej części o życiu maga, ponieważ jeszcze nie grałem tą postacią.

Offline Ken'Udz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Mag, Strzelec czy Wojownik
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Kwiecień 2007, 20:24:48 »
Ja tam najbardziej lubię maga.Dobrze sie bawie jak widze jak orki czy inne stworki "kładą" się na ziemi pod deszczem ognia,klątwą innosa lub ZEWEM PRADAWNYCH!!!  chociaz na poczotku jest trudno(bo mialem mało many i słaby krąg magii),ale później sie robi lepiej i lepiej i w końcu sie wszystko masakruje    
« Ostatnia zmiana: 18 Kwiecień 2007, 20:47:15 wysłana przez Arthas »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Mag, Strzelec czy Wojownik
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Kwiecień 2007, 21:51:41 »
W moim przypadku, ewidentnie wybieram wojownika. Dlaczego? Odpowiedz jest prosta. Uwielbiam sile, walkę wręcz. Tego typu profesje, bardzo mnie rajcują. Sam klimat bardziej mnie wciąga, gdy widzę, tego typu ludzi, usposobionych w miecz jednoręczny, lub dwuręczny.

Do maga, oraz strzelca, zawsze nie miałem przekonania. Nigdy mnie nie przyciągały. Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego. Tak mi porostu pozostało, że zawsze będę kierował się "wojownikiem".

Offline Visor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Mag, Strzelec czy Wojownik
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Kwiecień 2007, 12:41:57 »
W każdej z części obieram drogę wojownika. Uwielbiam walczyć w zwarciu i zadawać potężne ciosy ostrzem miecza. Walka w zwarciu jest według mnie bardziej emocjonujące niż sypanie strzałami bądź czarami. Nic nie daje takich emocji jak zablokowanie ciosu pędzącego na ciebie orka a potem powalenie go sprawną kombinacją ciosów. Lecz nie ukrywam że faworyzuję wojownika z względu na moje zainteresowanie bronią białą.

Offline Voythaz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Mag, Strzelec czy Wojownik
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Kwiecień 2007, 21:55:17 »
Osobiście preferuję drogę wojownika. Drugie miejsce zajmuje magia, prawie na równi z bronią dystansową. Prawie dlatego, bo magia jest bardziej zróżnicowana.

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Mag, Strzelec czy Wojownik
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Kwiecień 2007, 23:23:49 »
Ja zagłosowałem na maga ale powiem co myślę o też innych:

Wojownik -chodź profesja zła w sobie nie jest to przy innych wychodzi blado. Jak każdy wie wojownik włada bronią białą więc zanim dobiegnie do strzelca czy maga już zginie.

Strzelec -jeśli mamy do czynienia z strzelcem wyborowym to taki jednym celnym strzałem może kogoś zabić i to daje mu przewagę nad wojownikiem dlatego stawiam go na drugim miejscu.

Mag -mój głos padł właśnie na maga gdyż jego czary są potężne może np.zabić kilkanaście osób zabić ognistą burzą może też kogoś zamrozić itp. to daje mu ogromną przewagę na wojownikiem i strzelcem.

Magowie są the best.
Posdrawiam

Offline Bondzik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Mag, Strzelec czy Wojownik
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Kwiecień 2007, 23:09:07 »
Otóż ja najczęściej gram magiem. Dlaczego ? już tłumacze

otóż jak każdy wie granie wojownikiem jest bardzo "dziwna" (z mego punktu widzenia oczywiście) I walka jeden na jednego nie sprawia problemów. Ale problemy zaczynają sie na przykład podczas walki z znacznie większą grupą np. 15 orkami. (Podzielę to na trzy części gothic`ów)

Gothic I - jest to po prostu arcy wykonalne, tu rozgrywka jest bardziej skierowana do walk 1 vs 1
Gothic II - tu też nie jest lepiej ale można stworzyć znacznie silniejszą postać więc "pójdzie" nam łatwiej
Gothic III - a tu ? tu jest to po prostu śmieszne jest to bardzo łatwe można orków tak wyciąć i nie ponieść obrażeń. Dlaczego ? Ponieważ walka jest bardziej nastawiona na walki z większą grupą przeciwników

Dobrze teraz podobna sytuacja tyle że tym razem jesteśmy strzelcem "wyborowym)
Tu sytuacja jest dobra kiedy orkowie są daleko nas ale kiedy podejdą za blisko.....

Tym razem również podzielę to na poszczególne części

Gothic I - w miarę uszło ponieważ było że tak powiem auto namierzanie. Ale nie mogliśmy sie z bronią poruszać
Gothic II - Praktycznie tak samo jak w Gothic`u I więc nie ma co sie rozpisywać
Gothic III - w tym przypadku gra łucznikiem bardzo mi sie podoba. Dlaczego ? Ponieważ nie ma tak zwanego auto namierzania ale mamy do dyspozycji celownik. Tutaj obrażenia zależą gdzie danego delikwenta trafimy. Np. w twarz postać od razu umrze, w nogę postaci odejmie dane "punkty" życia

No wreszcie czas na maga.

Tutaj sytuacja jest dobra jak i na odległość jak i z bliska

I tak jak poprzednio czas to podzielić na następujące części

Gothic I - Cóż mogę tu powiedzieć o magu ? no cóż bez umiejętności władania mieczem daleko nie zajedzie..Z czarami niestety nie można biegać ale za to jest ich bardzo dużo
Gothic II - Muszę niestety przyznać że jest bardzo podobnie jak w jedynce ale mamy więcej czarów i mamy możliwość wcielenia sie w nowicjusza
Gothic III - Bardzo dużo magi. Bardzo ciekawe Z daleka puści się parę kuli ognia a z bliska deszcz ognia i po sprawie... Tutaj jest najsilniejsza magia i to mnie bardzo cieszy. Można biegać z czarami i są podzielone na grupy. Np. Magia ognia, wody, druidów, czarna magia. I jest naprawdę z czego wybierać. Kiedy mamy końcówkę manny możemy przyzwać miecz ognia... ale nic więcej wam nie zdradzę zagracie zobaczycie.

Na koniec coś odemnie. Podczas szturmów na miast (oczywiście w gothic III) polecam wezwać armie umarłych, składa sie ona z trójki zombie i trójki szkieletów.Bardzo fajnie można popatrzeć jak odwalają brudną robotę za nas. A jak padną to demon na pożegnanie... No cóż troszkę sie rozpisałem i mam nadzieje że błędów za dużo nie zrobiłem. Pozdrawiam

Forum Tawerny Gothic

Mag, Strzelec czy Wojownik
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Kwiecień 2007, 23:09:07 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top