Autor Wątek: Jaki mod do Gothic II NK  (Przeczytany 6810 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bonu$

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Coś by się tu napisało
Jaki mod do Gothic II NK
« dnia: 01 Sierpień 2016, 22:49:32 »
Witam i pozdrawiam forumowiczów, jako że to mój pierwszy post.
Od jakiegoś czasu powróciłem do gier z serii gothic,
oczywiście wykluczając buble typu Zmierzch bogów i Gothic 4 Arcania.
Jako że ogólnie lubię gry RPG wszelakiego rodzaju od izometrycznych Baldurów zaczynając,
po Wiedźmina 3 na modach kończąc, to właśnie Gothica 1 i 2 przechodziłem juz wielokrotnie,
mając duży sentyment do tej gry i obydwie części zaliczając zaraz po premierze.
Obecnie sprawdzam czy trójeczka stała się grywalna na tych wszystkich content modach 3.0,
Update packach, Quest packach, patchach 1.75 itp, itd...

Zmierzając do celu tego postu który teraz strugam to jakoś po instalacji G 3
podkusiło mnie też zainstalowanie G 2 z nocą Kruka [wersja GOLD] i Ostatnio nawet zacząłem sobie trochę grzebiąc w plikach
dodając nowe zbroje, bronie lepsze tekstury do starych itp, zmieniając niektóre statystyki itp...

MOJE PYTANIE BRZMI.
Czy jest jakiś mod który dodaje nową zawartość typu questy, postacie, ewentualnie miejsca ?
Nie ingerując za bardzo w grę na zasadzie że winduje popziom trudności, wprowadza paski wytrzymałości,
zmienia walkę oraz ogólną mechanikę gry, a także grafikę - bo to mnie nie interesuje.

Mod L'hiver to już dla mnie nie Gothic - za dużo zmian w grze, ponad to grafika na DX 11 potrafi przycinać,
mimo iż wiedźmin 3 na ultra w HD + mody chodzi mi na 45-60 FPS, znacznie lepiej niż G 2 na DX 11.

Z góry zaznaczam że mody typu "Gothic 2 requiem" [dawniej Enchanted Edition] czy "Returning" też mnie nie interesują.
Za bardzo windują poziom trudności, wprowadzają też za dużo zmian, Kościany Poker w Returning - co to koorva wiedźmin ... ?

Chodzi mi o delikatne subtelne zmiany, a nie przebudowę całej mechaniki gry, oraz uber grafikę,
bo i tak wystarcza mi paczka tekstur Vurta, której używam żeby mój gothic był ładniejszy.


Swojego lekko zmodowanego G 2 NK gram tylko na podstawowych modach typu Player kit, system pack i coś tam jeszcze.
Mam wypakowane pliki przez MDK jako że bez tego nie mógłbym implementować nowych rzeczy do gry.
Do tego mam ładniejsze tekstury Vurta, które sprawiają grę ładniejszą bez jakiś mega przycinek jak na l'hiver i to wszystko.

Tak więc jeśli ktoś zna takie mody, bądź pliki nie ingerujące w mechanikę gry, grafikę,
tylko poszerzające zawartość o nowe przedmioty, postacie i ewentualnie lokacje to prosiłbym o pomoc,
bo niby na niemieckim "World of Gothic" jest tego od pyty ale ja za bardzo nie łapie na tej stronie
opisów co i jak.
Zależy mi też na tym by mod nie pozmieniał mi tego co sam zaimplementowałem do G2 w skryptach,
oraz nie zmieniał istniejących już tekstur np zbroi tylko dodawał nowe.

Jeszcze jedna sprawa tak poza tematem.
Co się stało z forum ze strony "Gothic Site - gry z serii Gothic i ArcaniA: Gothic 4" ??? Bo coś ostatnio jakby wyłączona stąd założyłem konta na innych min tu.

A tu trochę moich wypocin głównie z G 2. ÂŻaden ze mnie modder czy grafik ale zaczęło mnie to wkręcać, nawet takie proste rzeczy, które zapewne są dla niektórych banalne.


Bezimienny z G2 i G 3 pomyślałem sobie że po takich przejściach ma zbyt gładką twarz i dorysowałem mu pare sznytów : )

A tu kilka pancerzy które zaimplementowałem pobierając tekstury z G1, inne zaś znajdując w czeluściach internetu. Dzięki temu mam w G2 więcej pancerzy, dodając je niektórym NPCom jest większa różnorodność ich wyglądu w trakcie gry. Głównie nakładałem nowe tekstury na modele pancerzy już istniejących, jednak są one jako dodatkowe pancerze zwiększając w ten sposób ilość dostępnych w grze.


                                Ciężki pancerz cienia                                                                           Pancerz Gorna


                Pancerz ÂŁotra - daje go lepszym bandziorom                                                       Pancerz Lee


                                   Pancerz Sentenzy                                                                            Pancerz Thorusa

[/URL]
                                   Nowy Pancerz Kruka                                                 Pancerz Gwardii królewskiej z G 1
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2016, 05:44:40 wysłana przez bonu$ »

Offline Rysz@rd

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gothic i Cal of duty :D
Odp: Jaki mod do Gothic II NK
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Grudzień 2016, 20:48:05 »
Witam, pracujemy nad G2 nk edr, gdzie właśnie istotną rolę będą grały questy i postacie, też pracujemy nad mechaniką. Widzę fajne rysy twarzy, można by je dodać jako twarz obrażeń albo doświadczenia :D Zbroje też robią wrażenie. Jak co to poszukujemy osób i jak byś był chętny to zapraszamy :D Jak pan zainteresowany to zapraszam na http://ryszardokulec.wixsite.com/edycja-rozszerzona .

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jaki mod do Gothic II NK
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Grudzień 2016, 20:48:05 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top