Królestwo Valfden > Panteon Bogów "Navigii Draco"

Kram z relikwiami

(1/9) > >>

Hope:

Przechadzając się po dzielnicy panteonu bóstw rozglądałeś się po kapliczkach, kapłanach wygłaszających swoje tezy i drobnych interesach lokalnych handlarzy. Znużony ofertami przeznaczonymi nie dla Twoich uszu postanowiłeś wstąpić do lokalnego kramu z relikwiami. Być może jakiś tajemniczy przedmiot będzie ukojeniem dla Twych skołatanych myśli. Sklep dosłownie spełniał oczekiwania jakie rzucamy typowemu miejscu z relikwiami na sprzedaż. Nie było tutaj lady, produktów wyłożonych na półkach. Był za to sędziwy staruszek, kominek, kilka foteli i chaotycznie rozmieszczone kopy ułożone z relikwii.
- Witam szanownego gościa w mym skromnym kramie z relikwiami. Od dawien dawna nie gościłem w mych progach kogoś zainteresowanego kupnem tych świecidełek dla zbłąkanych owieczek. Przypuszczam więc, że masz do mnie zupełnie inny interes.


Hope jest w stanie porozumiewać się z duchami, dlatego możesz objawić mu się w swojej astralnej powłoce prosząc o wskrzeszenie w ciele. Przecięta opłata za wskrzeszenie waha się w granicy 1000 grzywien.


Wskrzeszenie w pierwotnym ciele
Możesz poprosić o wskrzeszenie postaci w pierwotnym ciele. Jeśli nie zostało ono poważnie uszkodzone lub na tyle, by z leczeniem mógł poradzić sobie witalita po zregenerowaniu uszkodzeń nekromanta wskrzesi twego ducha w pierwotnym ciele.

* Przy wskrzeszeniu w pierwotnym ciele postać nie traci wyuczonych specjalizacji, umiejętności i zaklęć.

Wskrzeszenie w nowym ciele
Możesz również poprosić o wskrzeszenie twego ducha w nowym ciele. Nekromanci wykorzystują do tego celu przeważnie ciała niewolników. Możesz wtedy poprosić o nową rasę postaci. Ciało musisz zdobyć na własną rękę. Naczynie musi pozostać żywe do rytuału.

* Przy wskrzeszeniu w nowym ciele postać przejmuje jedynie 1 wyuczoną niegdyś specjalizacje, 2 umiejętności i 1 zaklęcie.

Silion aep Mor:
Maurenka Milva przywlokła tutaj nowo wynajętego z targu najemników młodego elfa Yanusha. Wiedziała po co, on zaś sam nie wiedział.
Kazała mu wpierw zostać przed drzwiami budynku który dopiero po jakimś czasie udało jej się znaleźć. Weszła do środka i nie mając zbyt wiele czasu bo wzywały obowiązki domowe oznajmiła.
- Melkior Tacticus, chcielibyśmy by wskrzeszono go w tym ciele które stoi na zewnątrz. Podobno jego duch również tego żąda. Czy jest taka możliwość? Oczywiście za wskrzeszenie zapłaci już on sam z własnej kiesy jak tylko zostanie ożywiony. - mówiła szybko i pewnie do nieznajomego lecz wzbudzającego zaufanie staruszka.


Imię: Yanush
Wiek: 15
Rasa: elf
Płeć: mężczyzna

[member=1]Isentor[/member] , [member=24422]Melkior Tacticus[/member] ,

Hope:
Hope powoli wstał zza biurka, podrapał się po głowie na bezczelne wtargnięcie krasnoluda. - Co? Nie wiem o czym mówisz.

Melkior Tacticus:
Duch Melkiora zjawił się w kramie.
- Przepraszam, ale ona mówi prawdę. Jestem Melkior Tacticus i chcę zostać ożywiony. W ciele które przyprowadziła.

//Nie sądziłem że Silion napisze tu pierwszy ;/

Hope:
Hope poczekał aż postronni klienci opuścili kram. - Wiem o tym duchu. Cóż miałem odrzec temu głupcowi? Wparowuje tutaj i przy klientach spala moją przykrywkę. Nigdy nie zrobię z nim już żadnego interesu!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej