Autor Wątek: Elisium Role Play  (Przeczytany 2807 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaskier

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 724
  • Płeć: Mężczyzna
Elisium Role Play
« dnia: 03 Lipiec 2016, 22:15:45 »

Witajcie! Pragnę przedstawić Wam projekt serwera Role Play, który przygotowujemy wraz z portalem Tawerna Gothic. Jest to przywrócenie do życia projektu Elisium, porzuconego w ubiegłbym roku.
Jesteśmy ekipą, która przede wszystkim od wielu lat pasjonuje się serią Gothic. Czas, który spędziliśmy na eksploracji tego wirtualnego świata można liczyć w setkach godzin. Jest to produkcja, która znaczy dla nas znacznie więcej, aniżeli jakakolwiek inna gra. Po prostu jest to tytuł legendarny, o którym nie można zapomnieć i właśnie tygodnie rozmyślań nad tym aspektem doprowadziły nas do jednego, bardzo stanowczego wniosku. Istnieją przecież platformy umożliwiające grać w Gothica z innymi graczami. Dlaczego więc tak niewielu wykorzystuje ich potencjał? To od początku był nasz cel, bo gdy spoglądaliśmy na upadające serwery Role Play z podstawowymi aspektami rozgrywki, uświadomiliśmy sobie ważną sprawę. Gracze chcą po prostu czegoś nowego.
Pracujemy nad projektem Elisium, który jest czymś nowym, jeśli chodzi o scenę wieloosobowego Gothica. Tworzony przez prawdziwych fanów serwer to krótko mówiąc odwrócenie do góry nogami dzisiejszego pojmowania przygód Bezimiennego Bohatera. Całkowicie nowa historia dziejąca się tysiąc lat przed akcją pierwszej części gry ma na celu pomóc graczowi w  zapomnieniu o tym, co miało miejsce za barierą oraz wprowadzenie go w samo uniwersum poprzez liczne nawiązania do sagi.

Znajomość mapy Górniczej Doliny wprowadzała w życie użytkowników niesamowitą monotonność i każdy serwer wprowadzając ją do siebie zadawał cios w stronę zabawy, którą miał za zadanie dostarczać. My zamiast pójścia o krok dalej wykonaliśmy skok nad przepaścią. Zostawiliśmy model podstawowej mapy, ale to jak ją zmodernizowaliśmy sprawia, że gracz wchodząc na nasz serwer nie będzie miał pewności gdzie się znajduje. Uczucie niepewności sprawi, że ciekawość weźmie górę i zachęci go do eksploracji przedstawionego świata.
Ponadto postawiliśmy na swobodę, którą gracz odczuje już od samego początku przygody. Będzie miał do dyspozycji rozwinięty kreator postaci, znany z produkcji RPG czy H&S, który umożliwi mu stworzenie takiego charakteru, który najbardziej podoba mu się wizualnie lub wpasowuje się do wybranej klasy. Tych na starcie jest aż dziewięć – wojownik, barbarzyńca, łotr, łowca, zmiennokształtny, bard, mag, pięściarz oraz szermierz. Każda z nich specjalizuje się w innym rodzaju broni oraz posiada odrębne umiejętności. Do tego przygotowaliśmy sześć różnych profesji, dzięki którym w prosty i nowatorski sposób będziemy mogli się wzbogacić i przyuczyć w fachu. Do wyboru gracza będą – robotnik, kowal, łuczarz połączony z myśliwym, jubiler, gorzelnik, alchemik. Co więcej, użytkownik będzie mógł odwiedzić trzy miasta, takie jak – Wiltmark, czyli miasto kupieckie, w którym każdy mieszkaniec patrzy tylko na sakiewkę, Undabar, gdzie wytwarzany jest najlepszy alkohol na wyspie oraz Ankara, pod którego władaniem jest cała pustynia oraz niewolnicy.
Pragnienie urozmaicania wrażeń płynących z samej rozgrywki doprowadziło nas do stworzenia od podstaw kilkunastu nowych pancerzy (81) i oręża (45) wzorowanych na tych z trzeciej części sagi tak, aby walka sprawiała więcej satysfakcji i możliwości broni i pancerzy nie były od razu znane. Do tego kilkanaście hełmów oraz tarcz, które jeszcze bardziej urozmaicą pojedynki między graczami, a także te z potworami.
Poza tym, ścieżka dźwiękowa zastąpiona zostanie dobrze znaną muzyką z trzeciej części, aby klimat mógł być odczuwalny po pierwszym zetknięciu z serwerem. Dodatkowo, odświeżyliśmy niektóre animacje, a także dodaliśmy system wytrzymałości przy pracowaniu i craftowaniu, który pozwoli na większy realizm podczas gry.


Więcej zmian oraz innowacji znajdziecie na naszym forum:
http://elisium.tawerna-gothic.pl/

Coś dla fanów multimedialnych zapowiedzi:

https://www.youtube.com/watch?v=5VzN9AnpkNk
https://www.youtube.com/watch?v=J9Ps1RlC27g

« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec 2016, 22:35:41 wysłana przez Jaskier »

Forum Tawerny Gothic

Elisium Role Play
« dnia: 03 Lipiec 2016, 22:15:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top