Autor Wątek: Błąd podzczas włączania gry  (Przeczytany 1173 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Buntownik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Błąd podzczas włączania gry
« dnia: 12 Styczeń 2007, 12:13:23 »
Wcześniej gdy włączałem G3 ładnie chodziło, a teraz gdy prubuje/próbuję pokazuje się okienko, z tekstem żebym włożył plytę i niewyjmował jej podczas gry.Zaznaczam, że mam Wersje Orginalną, w dodatku Edycję Kolekcjonerską.
« Ostatnia zmiana: 12 Styczeń 2007, 13:01:31 wysłana przez Boba Fett »

Offline KARWO

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Błąd podzczas włączania gry
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Styczeń 2007, 15:35:26 »
Przeinstaluj grę to pewnie wszystko będzie dobrze. Może to mieć również związek z wirtualnymi napędami w systemie ale to mało prawdopodobne. Pozdro.

Forum Tawerny Gothic

Błąd podzczas włączania gry
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Styczeń 2007, 15:35:26 »

Offline Buntownik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Błąd podzczas włączania gry
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Styczeń 2007, 16:38:59 »
Niestety, reinstalka niepomogła.

Czyli zapewne masz pirata (choć nie jestem pewien... ale każdy może sobie powiedzieć, że ma oryginała   ), bo chce dysku z grą. A w tym wypadku musisz zrobić obraz płyty. - [Boba Fett]
« Ostatnia zmiana: 12 Styczeń 2007, 16:47:52 wysłana przez Boba Fett »

Offline Buntownik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Błąd podzczas włączania gry
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Styczeń 2007, 16:55:04 »
Przepraszam szanownego admina, ale mam orginała Edycje Kolekcionerską, więc niech pan Admin nie oskarża mnie o zniżenie się do tego poziomu. Jak niewieżysz to zapytaj się mni o orginał.


Eh...jaki pan admin rangi pod nickiem nie umiesz przeczytać...
- IsentoR


Ech, tak to jest, jak się nie czyta ze zrozumieniem... Napisałem, że nie jestem w 100% pewien. Ale nie miałbym nic przeciwko, gdybyś mi to udowodnił. Dodatkowo używaj opcji edytuj by odpowiadać na takie sprawy. - [Boba Fett]
« Ostatnia zmiana: 12 Styczeń 2007, 17:11:01 wysłana przez Boba Fett »

Offline ÂŚlimaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 0
Błąd podzczas włączania gry
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Styczeń 2007, 18:24:06 »
Cytuj
Przepraszam szanownego admina, ale mam orginała Edycje Kolekcionerską, więc niech pan Admin nie oskarża mnie o zniżenie się do tego poziomu. Jak niewieżysz to zapytaj się mni o orginał.


Eh...jaki pan admin rangi pod nickiem nie umiesz przeczytać...
- IsentoR

Ech, tak to jest, jak się nie czyta ze zrozumieniem... Napisałem, że nie jestem w 100% pewien. Ale nie miałbym nic przeciwko, gdybyś mi to udowodnił. Dodatkowo używaj opcji edytuj by odpowiadać na takie sprawy. - [Boba Fett]
@isentor - a czy każdy zna każdego modka i admina na tym forum? nie sądze.
@Boba Fett - Czy to niezbyt pochopne wnioski żeby już tak od razu osądzać go o piractwo? ("Czyli zapewne masz pirata")

Po to na forum są kolory dla rang specjalnych by ktoś rozpoznawał userów posiadających specjalne funkcje więc wystarczy przeczytać nick zobaczyć kolor spojrzeć na legendę i pomyśleć...trudno ?

@topic
A z płytką wszystko OK? Sprawdź może na innym komputerze czy działa. Spróbuj odinstalować Alcohol'a albo Clone CD jeżeli masz takie programy - niektóre gry nie chodzą gdy te programy są zainstalowane (zabezpieczenie anty-pirackie).
« Ostatnia zmiana: 12 Styczeń 2007, 21:02:09 wysłana przez IsentoR »

Forum Tawerny Gothic

Błąd podzczas włączania gry
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Styczeń 2007, 18:24:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top