Autor Wątek: [ROZWIÂĄZANY] Dark Saga - Problem z misją "Amulet Kowala", śmierć Sama  (Przeczytany 4666 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lares7084

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 6
Witam mam problem z przejściem misji amulet kowala Sam nie żyje i nie wiem co robić.Proszę o pomoc drugi raz już podchodzę do przejścia moda (pierwszy raz zepsułem questa) ;(
Z góry dziękuję
« Ostatnia zmiana: 21 Lipiec 2016, 19:02:04 wysłana przez Nocturn »

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Problem z misją amulet kowala
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Listopad 2015, 18:47:27 »
A jaka modyfikacja? Bo tam wiecznie można zgadywać :)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z misją amulet kowala
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Listopad 2015, 18:47:27 »

Offline lares7084

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 6
Odp: Problem z misją amulet kowala
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Listopad 2015, 17:07:31 »
Dark saga wersja 1.0.4

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z misją amulet kowala
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Listopad 2015, 19:10:23 »
Na stronie polskiej wersji modyfikacji "Dark Saga" można znaleźć kompletny opis przejścia poszczególnych zadań. Oto sposób ukończenia zadania "Amulet kowala":
Cytuj
Podczas wykonywania zadania Kowal w kopalni, a konkretniej przy rozmowie z nim (kowalem) o broni, ten poprosi nas, żebyśmy odzyskali jego amulet, który ten przegrał w zakładzie z Samem. Podczas drugiego spaceru do Kowala mówimy Ushakowi o rudzie (przy rozmowie o broni odpowiadamy, że potrzebujemy do samoobrony. Inaczej nawet nas nie będzie słuchać). Idziemy do Sama i pytamy o amulet, w odpowiedzi usłyszymy, że ten nie ma amuletu oraz dowiemy się o jego kłótni z Borysem. Idziemy do Borysa, próbujemy się coś o tym dowiedzieć, jednak nic z tego. Idziemy do Draksa. Draks wszystko nam opowie. Po rozmowie znów idziemy do Sama i opowiadamy o tym, czego się dowiedzieliśmy. Zgadzamy się rozgryźć Borysa. Musimy się dowiedzieć, czy ktoś nie zachodził nocą do jaskini Sama. Idziemy do Karlo i kupujemy informację. Ten opowie nam, że ktoś zachodził, ale nie wie kto. Informujemy o tym Sama. Sam poradzi nam przycisnąć Karlo. Od niego właśnie dowiemy się, że widział Wispa, który mówił śpiącemu Samowi na ucho, że na arenie wygra Liroy. Idziemy do Wispa i dowiadujemy się, że to prawda. Wisp nawet zgodzi się do wszystkiego przyznać przy Draksie. Powiadamiamy Sama, a potem Draksa. Po rozmowie z Draksem idziemy do Sama i mówimy, że jest nam potrzebny amulet. Otrzymujemy go, po czym zanosimy kowalowi i kończymy zadanie.

Offline lares7084

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 6
Odp: Problem z misją amulet kowala
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Listopad 2015, 18:08:54 »
Właśnie  w tym problem że sam nie żyje a ja nie mam seave'a  z żywym, a poradnik z oficjalnej strony każe iść do niego

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z misją amulet kowala
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Lipiec 2016, 19:01:12 »
W starszych wersjach modyfikacji konsola została wyłączona, a zadania są bardzo powiązane ze sobą, dlatego śmierć ważnej postaci może uniemożliwić przejście do kolejnego etapu gry. Natomiast w nowszych wersjach modyfikacji postać można bez przeszkód przywołać odpowiednim kodem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z misją amulet kowala
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Lipiec 2016, 19:01:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top