Autor Wątek: Złota sprawa  (Przeczytany 7526 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Złota sprawa
« Odpowiedź #80 dnia: 17 Kwiecień 2016, 13:11:11 »
- Jasna cholera. - powiedział wgryzając sie w kebaba. Po tym odłożył go i wstał od szynkwasu kiwając głową Domenikowi by ten poszedł z nim na chwile z dala od karczmarza. Miał kilka pytań.

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Złota sprawa
« Odpowiedź #81 dnia: 17 Kwiecień 2016, 13:30:05 »
- No?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Złota sprawa
« Odpowiedź #81 dnia: 17 Kwiecień 2016, 13:30:05 »

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Złota sprawa
« Odpowiedź #82 dnia: 17 Kwiecień 2016, 13:43:07 »
- Musimy się tam jakoś dostać. Nawet za wszelką cenę. - powiedział po czym skierował swój wzrok na Abdula.
- Wypytałbym Abdula o wszystko ale nie jestem pewny czy czegoś nie chlapnie.

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Złota sprawa
« Odpowiedź #83 dnia: 17 Kwiecień 2016, 14:03:03 »
- Ale po co? Mamy się tylko rozejrzeć, przecież nie jesteśmy tu po 50 ton złota tylko ocenić jak Ekkerund miałoby przejebane.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Złota sprawa
« Odpowiedź #84 dnia: 17 Kwiecień 2016, 14:25:03 »
- Lubie utrudniać sobie zadania. - powiedział z uśmiechem. - To z dostaniem się do rady to faktycznie głupi pomysł. Wracajmy.- powiedział ruszając w stronę szynkwasu. Usiadł na swoim krześle zabierając się za pozostałą część kebaba.
- W porcie zauważyłem niespotykaną nigdzie jednostkę. Opowiesz mi coś o niej?

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Złota sprawa
« Odpowiedź #85 dnia: 17 Kwiecień 2016, 14:31:08 »
Jaką?

//Tam były tylko fregaty z wojskowych okrętów

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Złota sprawa
« Odpowiedź #86 dnia: 17 Kwiecień 2016, 14:33:45 »
//Mi chodzi o tych Samotnych ÂŁowców.

- ÂŻołnierze czy najemnicy. Nie wiem dokładnie co to za jednostka. - powiedział po czym wgryzł się w kebaba.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Złota sprawa
« Odpowiedź #87 dnia: 17 Kwiecień 2016, 14:42:05 »
Kurwie syny, najemnicy z Doral. Drodzy i skuteczni. Lojalni tylko pieniądzom. Nie obchodzi ich to że mordują ludzi za sprzeniewierzenie się Teolonhowi. Raz na miesiąc jest... - urwał bo do karczmy gwałtownie wsszedł patrol łowców.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Złota sprawa
« Odpowiedź #88 dnia: 17 Kwiecień 2016, 14:44:34 »
Widząc zwieszenie karczmarza odwrócił się i spojrzał w stronę łowców. Jego twarz w jednej chwili skamieniała. Czuł że coś się może święcić chyba że przyszli na herbatkę, w co wątpił.
- O wilku mowa. - powiedział do Domenika tak głośno aby tylko on mógł zrozumieć jego słowa.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Złota sprawa
« Odpowiedź #89 dnia: 17 Kwiecień 2016, 15:04:01 »
- Co się gapisz jaszczurze? Wypierdalaj stąd razem z tym pokurczem, przyszliśmy po Mirandę Abdul już czas by poznała co to znaczy być kobietą.
- I wierną wyznawczynią hahaa!
Ryknął drugi, było ich tylko pięciu. Karczmarz zaczął ich błagać na kolanach. ÂŁowcy się śmieli, Domenik ładował pistolety trzymając je poza wzrokiem potworów. Spojrzał na Szeklana oczekując potwierdzenia... Reszta gości karczmy była zbyt wystraszona, z wyjątkiem jeszcze jednego krasnoluda.

5x
http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Ochroniarz

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Złota sprawa
« Odpowiedź #90 dnia: 17 Kwiecień 2016, 15:09:02 »
- A w mordę kurwa nie chcesz? Daj zjeść! - powiedział kładąc łapę na swojej szabli. Popatrzył się na Domenika i kiwnął wymownie mu głową.
W tym momencie dobył szable i z całej siły wbił ją stojącemu najbliżej najemnikowi w brzuch. Wyciągnął ją i tak dwa razy wbił ją ponownie. Najemnik osunął się na ziemię potwornie krwawiąc i tracąc przytomność. Po chwili był już sztywny.

4x Ochroniarz
« Ostatnia zmiana: 17 Kwiecień 2016, 15:23:46 wysłana przez Szeklan z Tihios »

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Złota sprawa
« Odpowiedź #91 dnia: 17 Kwiecień 2016, 15:14:35 »
Huknęło, to Domenik wypalił z bandoletów w łby dwójki łowców, w momencie gdy Szeklan robił szaszłyka z najemnika. Wybuchła panika, pozostała dwójka była w szoku.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Złota sprawa
« Odpowiedź #92 dnia: 17 Kwiecień 2016, 15:21:39 »
Po świetnej akcji Domenika jaszczur wziął się za kolejnego. Najemnicy wyciągnęli miecze. Jeden rzucił się na Szeklana próbując nadziać go na swoje ostrze. Wykonał w porę unik w dodatku sprawnym ruchem oplótł w koło kostki najemnika swój ogon powalając go na ziemię. Podszedł do niego bliżej. W momencie kiedy ten chciał wstać mocnym kopniakiem w twarz powalił go na ziemię. Cios zamroczył trochę najemnika. Teraz można było to wykorzystać.
- My was nauczymy dobrych manier. - powiedział mierząc szablą w szyję najemnika. Po tych słowach przedziurawił mu ją na wylot.

1x Ochroniarz

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Złota sprawa
« Odpowiedź #93 dnia: 17 Kwiecień 2016, 16:47:45 »
W czaszce ostatniego wylądował toporek krasnoluda do tej pory siedzącego w kącie sali.
- I chuj trafił moją posadę w Radzie Dywanu... Ty jaszczur! Pomyślałeś o konsekwencjach?! Domenik durniu! Ahh... Krasnolud splunął na podłogę, reszta gości już dawno uciekła.
- Abdul, zbierz rodzinę i biegnijcie na moją Betty. Powiedz że kapitan rozkazał posprzątać w porcie. No... mamy jakieś 15 minut zanim wszystko się spierdoli jeszcze bardziej. Jestem Georg, były już - przez was - członek Rady u Ulricha. I tylko ja was mogę stąd wyprowadzić żywych!

Offline Domenik aep Zirgin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 480
  • Reputacja: 434
Odp: Złota sprawa
« Odpowiedź #94 dnia: 17 Kwiecień 2016, 16:56:37 »
- No już sie tak nie chwal. Chuj z konsekwencjami! ÂŻrę tu od tak dawna że pamiętam jak Miranda srała w pieluchy, nie pozwoliłbym... zresztą sam wiesz! Gdzie jest ten twój galeon?

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Złota sprawa
« Odpowiedź #95 dnia: 17 Kwiecień 2016, 16:58:15 »
Cichy dotąd krasnolud pokazał na co go stać. Był nieźle wkurzony ale kto mu sie kazał wychylać? Jaszczur schował szable i odwrócił sie w stronę krasnoluda. Okazja do zapoznania była po prostu idealne.
- Zrobiłem tylko to co do mnie należało. - powiedział podchodząc bliżej. - Jestem Szeklan Caved, szlachcic z Valfden.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Złota sprawa
« Odpowiedź #96 dnia: 17 Kwiecień 2016, 17:05:33 »
- Nie narzekam, po prostu... nie tak miała wybuchnąć rebelia. Betty stoi na redzie, galeon nie wpłynie tu do portu bo jest za ciasno. Sam to kurwa zaproponowałem... musimy porwać łódkę jakiemuś rybakowi. Jazda, bo słyszę już dzwony alarmowe.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Złota sprawa
« Odpowiedź #97 dnia: 17 Kwiecień 2016, 17:08:48 »
Jaszczur słysząc słowa nawołujące do ucieczki poderwał sie do biegu, wybiegając z karczmy zaraz za Domenikiem. Na wszelki wypadek trzymał dłoń na trzonku swojego nie zawodnego topora. Co jakiś czas odwracał głowe by sprawdzić co sie za jego plecami dzieje.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Złota sprawa
« Odpowiedź #98 dnia: 17 Kwiecień 2016, 17:16:52 »
W waszą stronę biegł oddział 12 ÂŁowców, na szczęście wtedy Georg wypalił w jednego. Stojący na ulicy tłumek zrzucił płaszcze i zajął się waszym pościgiem, zapewniając czas do odwiązania jakiejś łodzi. Buntownicy jednakże nie zapewnią tego czasu przez wieczność.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Złota sprawa
« Odpowiedź #99 dnia: 17 Kwiecień 2016, 17:20:33 »
Jaszczur odstawił w tyle krasnoludów. Dobiegł do doków pierwszy. Uważnie przyjrzał sie łodzią wybierając pierwszą lepszą. Dobył swój topór i mocnym rąbnięciem odciął jedną line a potem i drugą. Wskoczył do łodzi i zawołał na towarzyszy.
- Wskakujcie! Nie ma co czasu tracić.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Złota sprawa
« Odpowiedź #99 dnia: 17 Kwiecień 2016, 17:20:33 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything