Autor Wątek: Jak szybko zostać magiem ?  (Przeczytany 15220 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alastor[RV]

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 105
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #60 dnia: 27 Sierpień 2013, 12:49:30 »
Czyli niezależnie od poziomu wykształcenia w zakresie złodziejstwa wszystko opiera sie na szczęściu?

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #61 dnia: 27 Sierpień 2013, 12:59:28 »
Tak. Ale zawsze jest taki sam kod dla jeden skrzynki. Ucząc się otwierać zamki po prostu będziesz ich mniej łamał.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #61 dnia: 27 Sierpień 2013, 12:59:28 »

Offline Alastor[RV]

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 105
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #62 dnia: 27 Sierpień 2013, 13:18:25 »
Wiec rozdawanie punktów na szkolenie w otwieraniu zamków to marnotrawstwo tychże.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #63 dnia: 27 Sierpień 2013, 16:39:07 »
Witam wcale nie otwierania zamków warto,się nauczyć po prostu nie pakujesz punktów w silę i w zręczność tylko w manę i kręgi a dzięki otwieraniu można dosyć dobrze zarobić

Offline Alastor[RV]

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 105
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #64 dnia: 27 Sierpień 2013, 17:14:50 »
Wybacz ale albo napisałeś głupotę albo ja czegoś nie qmam. Po co na początku mam ładować w mane jesli nie znam zadnych zaklec i nie mam szansy sie ich nauczyc na początkowym etapie gry.
Nastepnie piszesz ze na otwieraniu mozna zarobic sporo ale jak je otworzyc ?????????
Jesli nie dam nic w otwieranie to jakim cudem otworze skrzynie?
Jesli faktycznie tak jest ze czy otworze dana skrzynie czy nie zalezy tylko od szczescia to jest to jakis straszny fail tworcow gry bo po co marnowac punkty na niepotrzebna umiejetnosc.
I w koncu jak otworzyc te skrzynie, przeciez kombinacji moze byc sporo. Wlasciwie to wiadomo ile ruchów jest w takiej kombinacji?

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #65 dnia: 27 Sierpień 2013, 17:49:46 »
Ja robie save przed otwieraniem skrzynki, kiedy już mam cały kod otwarcia skrzynki a połamie za dużo wytrychów to daje sobie wczytaj i odrazu cały kod wpisuje

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #66 dnia: 27 Sierpień 2013, 18:55:10 »
Możesz otwierać wszystkie skrzynie. Na początku masz 90% szansy że przy złym ruchu złamiesz wytrych. A kombinacji jest w uj. Ja brałem sobie kartkę, ołówek i zapisywałem dobre kierunku. Jak mi się złamał, to wczytywałem.

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #67 dnia: 28 Sierpień 2013, 11:50:33 »
Ja właśnie tak samo jak była jakaś długa kombinacja  ;)

Offline jeryrep

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 371
  • Reputacja: 485
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawość nie ma znaczenia. Liczy się tylko potęga.
Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #68 dnia: 02 Luty 2014, 13:49:52 »
Ja tez tak robie.

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #69 dnia: 02 Luty 2014, 17:15:52 »
Jest większa szansa na to że wytrych się nie złamie

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #70 dnia: 23 Luty 2014, 21:52:37 »
Jak już się nauczysz otwierać dobrze zamki to idź na targowisko i tam otwórz pierwsze drzwi po lewej (chyba, nie pamiętam) ,będą tam skrzynie z rzeczami które każdemu graczowi się przydadzą. A jeśli chodzi o magię to możesz starać się o to w obozie na bagnie. Tam gdy wykonasz zadanie u tego Balla który zleca ci zebranie bagiennego ziela od zbieraczy dostaniesz zaklęcie snu, zaklęcie to wykorzystaj na jednym z uczniów (tam gdzie nauczyciele) i wtedy dostaniesz możliwość nauczenia się magii (kilku kręgów, nie wiem ile nie chciało mi się uczyć magii od guru z bagien). Jak już się nauczysz to nie wstępuj do obozu na bagnie tylko wypełniaj zadania w obozie do którego dołączysz . A runy możesz kupić u Cronosa lub u któregoś z magów ognia jak już cię wpuszczą do zamku.
Niestety będziesz  musiał zacząć grę od nowa bo jak już dołączyłeś do obozu to ci się nie uda chyba ,że da się uśpić zaklęciem kogoś nawet po dołączeniu do obozu. >:(

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #71 dnia: 12 Marzec 2014, 22:49:25 »
W "Starym Obozie" w chacie Fishka czy Dextera już nie pamiętam, bynajmniej w tym domku z drzwiami, jest bodajże 5 skrzyń, z wartościowymi rzeczami, i chyba w jednej jest z 2000 bryłek, na początek może się to przydać.:D

Milten2000

  • Gość
Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #72 dnia: 29 Sierpień 2014, 19:31:17 »
ÂŻeby zostać magiem musisz wbić przynajmniej 10 lvl bo inaczej to cię do nich nie przyjmą. Wpisujesz b marvin b i klikasz F2. Wpisujesz kod insert ch . Pojawi się charakter Chelper pogadaj z nim i wybierz swoją gildię, ale pamiętaj, że gildię wybiera się raz i nie możesz jej wybrać kilka razy, tak jak na kodach w gothic II. Chwila, a tutaj jest wątek o tym jak zostać magiem, czy o otwieraniu zamków?

Milten2000

  • Gość
Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #73 dnia: 29 Sierpień 2014, 19:33:41 »
ÂŻeby zostać magiem musisz wbić przynajmniej 10 lvl bo inaczej to cię do nich nie przyjmą. Wpisujesz b marvin b i klikasz F2. Wpisujesz kod insert ch . Pojawi się charakter Chelper pogadaj z nim i wybierz swoją gildię, ale pamiętaj, że gildię wybiera się raz i nie możesz jej wybrać kilka razy, tak jak na kodach w gothic II.

Offline Rhobar III ͺ͵

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Innos to honor, a honor jest mym życiem.
Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #74 dnia: 01 Styczeń 2015, 18:30:26 »
Czeba dolaczyc do obozu jako cień (min.5 lvl) potem dostaniesz zadanie od Kruka zeby sprawdzic co sie dzieje w obozie na bagnach. Powykonuj tam zadania a potem idz do starej kopalni powybijaj tam gniazdo pelzaczy. Jak bedziesz wychodzic to powiedza ci ze Thorus chce cie widziec. Idziesz do niego ale mówisz ,że interesuje cię ścieżka magii. Udziemy do Miltena potem do Corristo on ci zada kilka pytań jak na nie dobrze odpowiesz to zostaniesz magiem.
Radze ci żebyś został strażnikiem bo magiem gra się trudniej. Jeśli nauczysz się walki mieczem na maxa a później bedziesz ładował w siłe to grać bedzie się łatwo.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #75 dnia: 01 Styczeń 2015, 21:55:46 »
Ale granie magiem daje lepszą zabawę. ;)

Poza tym jak wbijemy 42 siły, nauczymy się podstaw broni 2h i zgarniemy od Strażników świątynnych Miecz Strażnika to damy sobie rade na początku.

Ponadto w przeciwieństwo do G2 czary zabierają śmiesznie mała ilość many, więc w późniejszych etapach gry wystarczy się gdzieś ładnie ustawić i nawalać kulami ognia. Najlepiej w Obozie orków. Wchodzimy mając ulumulu. Szukamy ładnej półki, wspinamy się i zdejmujemy broń. Jak zaczynają nas atakować to nawalamy deszczem ognia.

Offline akraw21

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #76 dnia: 18 Lipiec 2016, 13:45:59 »
Po wielokrotnym przejsciu gothica 1 moge stwierdzić ze chyba najlepsza kombinacja która daje pelna wszechstronnosc to: szkodnik>najemnik>mag wody>nekromanta w moim przypadku wyszlo ze postac miala najlepsza zbroje w grze, najlepsza bron w grze czyli uriziel naladowany, do tego bron dwureczna na maxa, kusza na maxa, 6 krag, wszystkie poboczne umiejętność wliczajac kradziez kieszonkowa itp i jeszcze punkty zostaly ale juz srednio bylo sens w cokolwiek pakowac skoro praktycznie wszystko padalo po pierwszym ciosie i nie trzeba wcale uzywac do tego kodow, wiec nie wiem jaki sens dewagowac na temat tego co sie uczyc i jak skoro jak będziemy chcieli to nasza postac bedzie miala wszystkie umiejetnosci na maxa bez większych problemów ☺

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka


Offline Κεαηυ

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 241
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ur mom gay
    • Karta postaci

Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #77 dnia: 24 Lipiec 2016, 11:07:45 »
Up. To wszystko co wymieniłeś to jakieś 50 poziomów O_o. Wliczając siłę i zręczność wymaganą do najlepszej kuszy.
Kilka ogólnych porad: Walka musi być prowadzona z miejsca, nie z rozbiegu. Stajesz naprzeciw przeciwnika i walisz kombinacją lewo-prawo. Bez problemu wtedy nabije się 5 poziom, a także wydając PN stopniowo na coraz lepszy exp... Emmm... zwierzęta będzie można się wybierać.
Magia ze zwojów jest naprawdę przydatna dla początkującego maga, jeśli on nic nie daje w siłę.
Ze złotem nie ma żadnego problemu...
W sumie G1 jest jedną z najłatwiejszych gier rpg w jakie grałem...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jak szybko zostać magiem ?
« Odpowiedź #77 dnia: 24 Lipiec 2016, 11:07:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top