Autor Wątek: Gothic Beta Edition [Gothic 1.04b Demo mod]  (Przeczytany 2407 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Macfly

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic Beta Edition [Gothic 1.04b Demo mod]
« dnia: 07 Styczeń 2016, 21:54:34 »

Witam chciałem wam dziś przedstawić modyfikację nad którą pracuję w wolnym czasie . Na pomysł jej wpadłem całkiem przypadkiem oglądając na Youtubie  film pod tytułem Gothic - Nieznane ciekawostki DEMO v1.04d użytkownika A R C H I .  Wersja 1.04b jak wiadomo jest najstarszą wersją gothica jaka była wypuszczona do publiki , Posiadała ona tylko mapę 1 kopalni lecz dzięki pomysłowi owego użytkownika A R C H I udało mi się uruchomić oryginalną mapę z pełnej wersji lecz z błędami (w demie brakowało textur ) okazało się że gra działa stabilnie oraz większość skryptów  dla mapy świata jest zakodowana w plikach tego dema więc zacząłem działać . Czym się różni wersia 1.04b od pełnej ? Posiada wiele postaci ,animacji, skryptów które zostały usunięte w późniejszej wersji gry . W owej modyfikacji staram w jak największym stopniu naprawić błędy oraz sprawić aby była ona jak najbardziej grywalna .

Poszukuję kogoś do pomocy najbardziej skrypterów którzy pomogą przeportować niektóre skrypty brakujące z pełnej wersji których brakuje w tej wersji . Rozgryźć jak w owym bulidzie działają pliki dźwiękowe ponieważ brakuje dźwięków przy rozmowach , niektórych efektów broni , zwierząt  itd

Screeny













Co zostało zrobione :

-Naprawione braki textur : 100%
-Dodane brakujące filmiki Intro, Outro , Autorzy : 100%
-Spolszczenie (Bazowo demo jest po niemiecku )  :32 %
-Dodana muzyka w obozach
-Odblokowana Konsola (Normalnie w Demie nie działa )

Co zostało do zrobienia :

-Przeportowanie skryptu dla snu
-Przeportowanie skryptów dla niektórych NPC (handel  , rozmowy itd. )
-Rozgryzienie efektów dźwiękowych oraz rozmów z NPC
-Rozgryzienie polskiej czcionki do spolszczenia

Postępy z modyfikacją będę aktualizował jak tylko będę miał chwilkę ponieważ pracuję przy modyfikacji  w wolnym czasie od pracy ;)
« Ostatnia zmiana: 07 Styczeń 2016, 23:47:41 wysłana przez Macfly »

Offline Basto

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
Odp: Gothic Beta Edition [Gothic 1.04b Demo mod]
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Październik 2016, 10:15:49 »
Witaj! Mogę się dołaczyc do Grupy ? Tez zaczołem na własna ręke robić coś z tym demem ale widzę ze bez ludzi się nie obejdzie dlatego mozemy polaczyć sily !

Mój skype: bastek21345


Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic Beta Edition [Gothic 1.04b Demo mod]
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Październik 2016, 10:15:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top