Tereny Valfden > Dział Wypraw

Zadanie szkoleniowe Rieux

(1/3) > >>

Rieux:
Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe Rieux
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: Rieux

     - To nie ma co się ociągać, chodź za mną. - Nie czekając aż Rieux coś odpowie, Respev ruszył na plac.
     I ruszyłem za dowódcą na plac. Ciekawe co dla mnie przygotował.

Dragosani:
- Baczność! Nauczę Cię jak wykorzystać posiadany potencjał bojowy. Masz broń? Na razie twoje zdanie polega na dotarciu na obszar tamtej zagrody. Ruszaj!


//Zagroda znajduje się 10 metrów od Ciebie.
//Jest południe, mamy 12:00.

Rieux:
     O jaki władczy się zrobił! Ustałem na baczność po czym usłyszałem pierwsze zadanie. I nie wiedziałem czy Respev robi sobie jaja, czy jest tutaj jakiś haczyk. Niemniej jego ton głosu przesądził o tym, że ruszyłem zdecydowanym, lecz nieco wolnym krokiem do zagrody. U boku miecz stukał mi o kolano. Będę musiał go potem lepiej dopasować.

Dragosani:
Respev spokojnym krokiem poszedł w stronę zagrody. Pomyślał w duchu. Nie wygląda mi na wojaka, ale powinien sobie poradzić ze zwykłym zwierzakiem.
- Czeka Cię walka. Gotów żeś?

Tak opisujemy wydarzenia, narracje.

Tak opisujemy myśli.

--- Kod: ---[b]Tak opisujemy myśli.[/b]
--- Koniec kodu ---

- Tak opisujemy wypowiadane słowa, dialog.

--- Kod: ---[i]- Tak opisujemy wypowiadane słowa, dialog.[/i]
--- Koniec kodu ---

//Tak zwracamy się do MG, żeby dopytać o dane rzeczy w związku z wydarzeniami, jego opisem lub walką.

--- Kod: ---[b]//Tak zwracamy się do MG, żeby dopytać o dane rzeczy w związku z wydarzeniami, jego opisem lub walką.[/b]
--- Koniec kodu ---

Rieux:
     - Gotów żem! Oczywiście. - Powiedziałem po wyciągnięciu miecza. Zrobiłem nim dwa kółka mieczem kręcąc nadgarstkiem, tak aby trochę rozgrzać rękę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej