Autor Wątek: Wieża mgieł w MT - "lagi"  (Przeczytany 2981 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kurzel131

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 14
Wieża mgieł w MT - "lagi"
« dnia: 20 Październik 2015, 23:19:44 »
Co jest nie tak z tą lokacją w mt? w oryginale żadnych problemów, a tutaj?
- na może 15 lvl gdy jako tako mogłem walczyć z tymi szkieletami na otwartej powierzchni powiedziałem sobie wrócę tu kiedy indziej (byłem na 3 hity i liczyłem gdy im wejdzie krytyk)
- gdy mając ok 24 lvl zbroje łowców smoków, miecz na trupy/ostry podmuch wiatru czy też zamrażający miecz chce sobie poexpić a tu zcina, no od frontu dalej jak te 2-3 szkielety się nie da iść bo się gra zawiesza, chociaż paręnaście lvl temu nie było z tym żadnych problemów
- jest wejście od morza no tylko teraz drugi choć mniejszy problem przed komnatą z tym szkieletem magiem i spółą nie ma tekstury, na jakieś 5 kroków jest biała  ściana gdy się podejdzie bliżej a tak to mamy jakby dziurę na świat zewnętrzny (drzewa, bariera) , normalny widok mam jak jestem koło cieniostwora chyba ożywieńca, ale to jeszcze nie ten etap bym robił z siebie tankera.

Piszę mi wersja 2.01
sprzęt? jestem w stanie odpalić gta V na max detalach do 2 gb ram + 3 konta mu online na s8 bym w gta nie miał ścinek, jak ktoś dalej nie ogarnia to napisze konfiguracje.

Forum Tawerny Gothic

Wieża mgieł w MT - "lagi"
« dnia: 20 Październik 2015, 23:19:44 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top