Autor Wątek: Test kruka #28  (Przeczytany 8163 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #80 dnia: 01 Grudzień 2015, 14:25:09 »
Elf podziwiał wyczyny kransoludów i wiedział również, że jeden z nich długo nie pociągnie. Thlaen myślał, że tym razem przegra swoje 10 grzywien, jednakże to co wydarzyło się po chwili zaskoczyło go! Zwycięski gest Yurdina miał być wisienką na torcie całego pojedynku do czasu, gdy ten padł. Krasnolud spadł z krzesła, jakby ściął go najlepszy topór na wyspie. Długouch zrobił wielkie oczy i natychmiast ruszył po sakiewkę a później miał zamiar zagadać do zwycięzcy pojedynku, bo wiadome było, że Maldon albo jakiś inny ktoś maczał tutaj palce. Tak przynajmniej mu się zdawało.
- Ile wygrałem?   
Powiedział do mężczyzny, który przyjmował zakład.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #81 dnia: 01 Grudzień 2015, 14:30:17 »
-Ty nic nie wygrałeś. W końcu stawiałeś na Yurdina. Maldon wciąż stoi, a tamtego muszą zabierać. I faktycznie po Yurdina podeszło dwóch jego ziomków i wzięło bezwładnego krasnala pod boki. Do Maldona podszedł tylko jeden towarzysz i trzymając go nad barkiem odchodził od stołu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #81 dnia: 01 Grudzień 2015, 14:30:17 »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #82 dnia: 01 Grudzień 2015, 14:43:06 »
Zmieszany elf odszedł od mężczyzny i podszedł do padniętego Yurdina, a może będzie wstanie coś powiedzieć na temat tego ostatniego piwa. Drugą opcją będzie podążenie za Maldonem i jego kompanem, i jakoś nakłonieniem ich do powiedzenia czym napędzają ten trunek.
« Ostatnia zmiana: 05 Grudzień 2015, 18:53:56 wysłana przez Thalen »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #83 dnia: 06 Grudzień 2015, 19:00:09 »
Kompani Yurdina próbowali go cucić w jakieś sobie znany krasnoludzkie metody, ale póki wydawało się to nie odnosić wyraźnych skutków. Chłopa ścięło równo i chyba ciężko by było z niego cokolwiek wyciągnąć. Zresztą nie wiadomo czy byłaby na to jakaś metoda.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #84 dnia: 06 Grudzień 2015, 19:05:00 »
Thalen widząc, że nic ze "zwłok" Yuridna nie wyciągnie to postanowił w zamian pośledzić Maldona i jego kompana. Elf przyglądał się zachowaniom krasnoludów a nawet próbował coś podsłuchać. Oni byli jedynym tropem w celu dowiedzenia się czym nasączają owe piwo.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #85 dnia: 08 Grudzień 2015, 20:35:51 »
Maldon okazał się nieco bardziej przytomny i coś tam mówił do swojego kompana, który przytrzymywał go za plecy w pozycji pionowej. Jednak nie słyszałeś o czym rozmawiają, w końcu nie miałeś wampirzego słuchu ani nic takiego.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #86 dnia: 08 Grudzień 2015, 20:38:06 »
Thalen postanowił ich wyprzedzić. Wtedy mijających ich powinien coś usłyszeć poza pijackim bełkotem.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #87 dnia: 08 Grudzień 2015, 20:42:28 »
-W porządku Mald? Nie wyglądasz za dobrze. Rozłożyłeś ich bracie jednak musiałeś z siebie chyba dać wszystko. - mówił jego kompan.
-No łatwo nie było. Mocne diabelstwo waży ta ekipa. Po jakimś czasie można się przyzwyczaić. W końcu nie pije tego pierwszy raz...

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #88 dnia: 08 Grudzień 2015, 20:47:15 »
Nie pije, ale Czego?! I kim jest tak zwana ekipa?
Pojawiło się te dwa pytania w głowie elfa oczekując dokończenia słów Maldona, Thalen lekko zwolnił prawie się z nimi równając licząc na jeszcze jedną szybką podpowiedź, jednakże nie chciał zostać zdemaskowany, więc rozglądał się dookoła tak, jakby czegoś szukał budynku, osoby bądź czegokolwiek innego. Elf był już tak blisko poznania nazwy tej dziwnej mikstury i zakończenia pozytywnie zadania.
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień 2015, 20:11:44 wysłana przez Thalen »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #89 dnia: 20 Grudzień 2015, 21:43:04 »
-Chłopak biorą kasę i zaraz lecimy. Trzeba szukać kolejnych możliwości. Nie ma co za długo się narażać bo nawet idiota w końcu się domyśli. Drugi krasnal kiwnął głowa na znak zgody. Spróbowali razem wstać i oddalić się jeszcze z miejsca konkursu. Pozostałe krasnoludy na konkursie również wydawały się zbierać.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #90 dnia: 21 Grudzień 2015, 14:25:20 »
Elf nadal przysłuchiwał się rozmowie, by coś jeszcze wyłapać, coś może mniej lub bardziej znaczącego dla jego sprawy, bo widocznie był za głupi żeby się domyślić co podają swoim konkurentom w pojedynku na picie.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #91 dnia: 21 Grudzień 2015, 16:05:18 »
Niestety nic więcej już nie mogłeś dosłyszeć.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #92 dnia: 21 Grudzień 2015, 18:25:41 »
Thalen nie słysząc nic konkretnego postanowił wrócić do zleceniodawcy i opowiedzieć mu czego się dowiedział. Lepszy rydz niż nic. Powiedział sobie w głowie i ruszył do "Obieżyświata", bo tak nazywała się karczma w mieście. Elf był ciekaw odpowiedź jaką dostanie od nieznajomego i czy w ogóle jakąś dostanie. Długouchy nie zamierzał przebywać tutaj więcej, gdyż całe przedstawienie dobiegło końca. Teraz zależało mu na zdanie "raportu".

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #93 dnia: 21 Grudzień 2015, 20:19:51 »
Gdy wracałeś drogą z dzielnicy biedoty to byłeś tak zajęty myślami o zadaniu że wpadłeś na kogoś. Nieprzyjemne rąbnięcie tyłkiem o ziemię nieco cię ocuciło. Okazało się, że wpadłeś na grupę trzech krasnoludów. Bardzo możliwe że wracali z tego samego konkursu co ty, tyle że odrobinę wcześniej się zabrali.
-Ej ty! Uważaj jak leziesz długouchy! - krzyknął jeden z krasnali.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #94 dnia: 21 Grudzień 2015, 20:37:27 »
Rzeczywiście upadek na ziemię tymczasowo odsunęły myśli na temat zadania, jednakże dopiero po chwili elf zwrócił uwagę na trzech krasnali, którzy zwrócili mu uwagę na temat nie patrzenia pod nogi. Thalen wstał i otrzepał się z ziemi, by następnie odpowiedzieć a raczej zapytać wprost, lecz oczywiście najpierw przeprosił.
- Proszę o wybaczanie, nie zauważyłem was, gdyż się po prostu zamyśliłem. Jednak skoro na was przypadkowo wpadłem miałbym pewne pytanie. Oczywiście zapłacę jeżeli otrzymam na nie odpowiedź, której oczekuję. Jesteście chętni panowie?
Zaproponował, bo praktycznie nic nie wiedział o tej dziwnej mieszance alkoholu, ale cóż może pozostali krasnoludowie będą wiedzieć.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #95 dnia: 23 Grudzień 2015, 22:25:27 »
-Chłopcze, właśnie wygraliśmy jeden z konkursów. Wątpię byś miał taką sumę aby pytać nas o cokolwiek. - odparł pogardliwie krasnolud. Reszta jedynie przytaknęła i zaczęli zbierać się w drogę.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #96 dnia: 24 Grudzień 2015, 13:26:44 »
- To może zdradzicie mi co dolewacie do swoich piw? Wiem, że to coś niezwykłego a pan panie krasnoludzie zna odpowiedź na moje pytanie. Oczywiście zachowam w tajemnicy nazwę tego specjalnego browaru, po prostu jestem ciekaw, bo to nie normalne, żeby twardy krasnolud padł po zwykłym piwie.
Elf zaryzykował w tym momencie wszystko, bo co mu pozostało.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #97 dnia: 24 Grudzień 2015, 14:52:55 »
-Za kogo ty nas masz? My niczego nie dolewamy. Zejdź mi z oczy chłopcze zanim stracę cierpliwość albo moi towarzysze. Otwarta metoda pytanie zdecydowanie była nieodpowiednia.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #98 dnia: 25 Grudzień 2015, 13:06:33 »
- Moment panowie, bo widzę, że źle zacząłem temat. Zaczął tym razem lekko i delikatnie. - Co musiałbym zrobić, by móc wejść z wami układ i również trochę zarobić? I prosiłbym o wybaczenie, bo czasami mówię szybciej niż pomyślę jak właśnie zrobiłem to przed chwilą.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #99 dnia: 29 Grudzień 2015, 18:16:22 »
-Chciałbyś zarobić co? Tylko czy taka elfia miernota może się nam na coś przydać? Hę?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #28
« Odpowiedź #99 dnia: 29 Grudzień 2015, 18:16:22 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything