Autor Wątek: Humor w Gothicu  (Przeczytany 21065 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
Humor w Gothicu
« dnia: 10 Styczeń 2007, 12:04:59 »
Jedną z wielu rzeczy za jakie cenię Gothica jest charakterystyczny humor, którego na próżno szukać w innych grach tego typu. Jeżeli coś Was szczególnie rozśmieszyło to proszę o dopisywanie swoich postów.

Mnie szczególnie robawiła I część sagi, a oto kilka przykładów:
- rozmowy Bezimiennego z orkowymi szamanami w ÂŚÂŚ:
"kobiety i rozpadające się mumie przodem"; "zobaczymy Pajacu" itd;
- facet w chatce na bagnach udaje Guru i przy pierwszej rozmowie mówi do nas
"czy pozwoliłem ci się do mnie odezwać - spokojnie, żartowałem tylko";
- osoby Wrzoda nie trzeba chyba nikomu opisywać...

W GII świetne były teksty, żeby sprowokować najemników do walki np: "to z przodu twojej głowy to twarz czy du..", a w NK podobały mi się odzywy kapitana Grega.

GIII pod tym względem moim zdanie wypada najsłabiej ale kilka śmiesznych zdań utkwiło mi w pamięci:
"...jedni potrafią inni nie, ja potrafię a ty nie",  hasło do buntu "niech żyje Okara", "latarnia twojego umysłu nie świeci najjaśniej - po co ci światło jeżeli jest dzień".

Offline ÂŚlimaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 0
Humor w Gothicu
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Styczeń 2007, 14:24:52 »
Jeżeli chodzi o humor najlepsze teksty miała pierwsza i trzecia część. Z pierwszej nie dużo pamiętam, ale na pewno bym wymienił już wymienione dialogi z szamanami w świątyni śniącego.
Z drugiej pamiętam tylko reakcję farmera na farmie Lobarta na wiadomość że bandyci już ich więcej nie zaatakują - "Czemu? Nie żyją?". Aktualnie gram w Gothica 3, więc pamiętam pare dialogów i je wypisze (nie pamiętam ich dokładnie, ale są podobne):
+ Po zabiciu wszystkich krów w zagrodzie, by całe miasto nie miało co jeść i się poddało (co za świetny pomysł :P), idę do buntownika aby w zamian za to dowiedzieć się kto jest szpiegiem w mieście:
- Mamy nawet hasło. "Niech żyje Okara!"
Ja: <omg>, Kto to wymyślił ?!
- Ja :) Świetny pomysł, nie?
Ja: Taa. Równie dobrze mógłbyś biegać po mieście i wrzeszczeć "Heej! Jestem buntownikiem, chodźcie mnie zabić!"
- ee.. nie pomyślałem o tym.
Ja: Idiota..

+ Arena w Bakaresh
- I oto nowy nieustraszony zawodnik jest gotowy stanąć do walki z Krwawym..
Ja: Ehh.. Oszczędź mi tego, ok?
- No dobra. Ale postaraj się dobrze wypaść przed widzami !
Po wygranej:
Ja: Dobra, dawaj mi tu tego pogromcę.
- Zawodowca. On nazywa się Ahmed Zawodow.. aa zresztą nie ważne.
Po trzech wygranych:
- Proszę Państwa, wielki Mufaras Ostry został pokonany! A o to jest jego pogromca...
Ja: .. i przyszedł po swoje złoto.

+ zarządca areny w Monterze, dowiadujesz się że oszukuje Marika (przywódce buntowników) i większość złota zatrzymuje dla siebie.
Ja: Oszukujesz Marika!
- No i co zamierzasz z tym robić? <pewny_siebie><szydzerczo>
Ja: Eh..
Po chwili odnajdujesz jego kartkę z pamiętnika gdzie ma listę ludzi z areny, dajesz ją Marikowi. Następnie spotykasz zarządce areny:
- Przez ciebie mam przesrane u Marika!!
Ja: No i co zamierzasz z tym robić?
- Eh.. zjeżdzaj. <wkurzony na maxa>


Może po pierwszym przeczytaniu tych dialogów się zbytnio nie uśmiejecie, ale jak je usłyszycie, spadniecie z krzesła xD
« Ostatnia zmiana: 18 Luty 2007, 16:28:53 wysłana przez ÂŚlimaczek »

Forum Tawerny Gothic

Humor w Gothicu
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Styczeń 2007, 14:24:52 »

Offline KrokusM

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: -2
Humor w Gothicu
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Styczeń 2007, 20:28:33 »
Jeśli chodzi o "jedynke" to zdecydowanie rządził Wrzód.  Za każdym razem wymiękam też jak słyszę "Ile razy mam wam powtarzać su*syny żebyście nie przełazili przez moją chatę(...)". Było tego dużo więcej ale po co wymieniać.. Dwójka nie była juz chyba tak "hardkorowa" ale teksty takie jak wspomniana już wcześniej "(..)twarz czy dupa(...)" to już klasyk dla mnie  . Z trójki natomiast najbardziej w pamięć zapadły mi pisma pradawnych cytowane przez jednego z magów wody (cholera nie pamiętam jak sie zwał) w Al Shedim, a konkretnie "-Uda.. moje soczyste uda.. -to list miłosny? -nie, przepis", albo "I wtedy chwycił swój... eee... Chwycił swój.. artefakt (...)". Zgadzam się też z tym, że gothic wyróżnia się pod względem swojego chumoru wśród innych gier rpg. To czyni go bardziej naturalnym i wyluzowanym w stosunku do np. Obliviona w którym próżno by szukać tAKICH wypowiedzi bohaterów.

Offline Dydu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
Humor w Gothicu
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Styczeń 2007, 09:00:34 »
Mnie rozbawiło kilka żeczy ale nie pamiętam wszystkich. Napiszę co mnie utchwiło w pamięci:

-Kiedy było zakończenie w G2 gdy mówił o złocie że go nie wyżuci za nic w życiu,
-Scenka kiedy odwiedza ,,Czerwoną latarnię'',
-W G3 kiedy podał mi jeden z buntowników ich tajne chasło,,Niech zyje Okara'' i komentaż Bezimiennego,
-Wchwili kiedy Bezimiennego szczaili Magowie Wody kiedy przesyłał moc do mniecza,
-Kawał z chrsząszczami,
-Kiedy obraza nie które postacie: Bulko, Karim i jego ojciec zabawiający się z owieczkami,
-ołąkany facet z bafna w G1
-To chyba na tyle.

Offline antola1000

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Humor w Gothicu
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Styczeń 2007, 10:14:09 »
dla mnie najlepsze teksty były w 3  poza wspomnianymi niech żyje okara i reakcja na nią bradleya - dla mniej tekst nr 1 w Gothicu gdy idziemy do niego zamiast do tego handlarza - buntownika , również tekst jak namawiamy niewolnika w Geldern by nam pomógł '' rusz tyłek albo rozpalę Ci pod nim ognisko"  zabawne też są czasem nazwy jak ten jaszczur z zatwardzeniem i topielec z problemami w Silden po tym jak zjadły  narzędzia rybaka , fajny był tez ten ork bodajże wyszczerbiony furiat  z Silden , który na pytanie o latarnie światłości i mądrości u niego odpowiada a po co mu światło, w Monterze Ci strażnicy których prowadzimy na rzeź też maja ciekawe rozmowy z bezi a po drugiej stronie misja od buntowników w której mamy załatwić krowy i reakcja na nią naszego bohatera, może jeszcze 1 spotkanie  z Thorusem w Trelis

Offline Gonzo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Humor w Gothicu
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Styczeń 2007, 15:41:12 »
Gothic nie jest przeznaczony do rozśmieszania graczy jakimiś pioseneczkami, przypowieściami, czy innymi bzdetami. Aczkolwiek było dużo momentów, kiedy na mojej twarzy pojawił sie uśmiech. Konkurs do dna, humor piratów >szczególnie Grega i jego odzywek do nas<. Uśmiałem się równierz z najemników, gdy po przegranej walce próbowali się usprawiedliwiać w jakiś idiotyczny sposób. Pierwsze słowa Saturasa w N K też mnie rozśmieszyły, pokazał swój charakterek xD. Do tego powstały jeszcze różne komiksy i filmiki, które były dosyć zabawne. PzDrO :].

Offline madusiaX

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Humor w Gothicu
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Styczeń 2007, 00:23:23 »
Najbardziej to:

- Gin niewierny psie aaaggggggrrrrrraaaaaa....
- Ile razy mam wam powtarzac sukin***y zebyscie nie przelazili przez moja chate
- przyszedles tu tylko po to by modz pocalowac Gomeza w d**e
- Kobiety i rozpadajace si emumie przodem

Te teksty najbardziej mnie rozwalily

Offline Czesio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Humor w Gothicu
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Luty 2007, 20:08:58 »
Urizjel = zabicie hord plugawych pomiotów
Specjalne zaklęcie = gadka z Xardasem
Wyraz twarzy Beziego po naładowaniu Urizjela = BEZCENNE

Może być sformułował inaczej treść postu? [rdr.]

Chodzi mi o wyraz twarzy Beziego i Miltena podczas filmiku ukazującego naładowanie Urizjela, gdy zostali zauważeni przez Magów Wody.
« Ostatnia zmiana: 04 Luty 2007, 18:59:13 wysłana przez Czesio »

Offline Garond

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Humor w Gothicu
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Luty 2007, 21:13:00 »
Dla mnie jak chyba dla większości najbardziej się podobały teksty z jedynki, czyli takie jak już wymieniane:
 - "... kobiety i rozpadające się mumie przodem".
 - " ... czas obudzić śpiocha ".
 - " ile razy mam wam powtarząć suki****y żebyście nie przełazili przez moją chate".
 - wszystkie teksty odnośnie "zabawnej" postaci jaką jest wrzód.
Co do dwójki sytuacją która najbardziej mnie ubuwiła jest misja "paskudna nora" w kturej to mieliśmy za zadanie uratować przerażonego Brutusa przed grupą chrząszczy ktura plondrowała jego siedzibę  .
Poza tym śmieszy mnie już klasyczny tekst do jednego z najemników Sylvia czyli "to z przodu twojej głowy to twarz czy d**a, bo nie moge odrużnić". Ale ogółem rzecz biorąc dwójka wypada pod tym względem owiele słabiej niż jedynka.

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
Humor w Gothicu
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Luty 2007, 17:34:56 »
G1

- Scenka ktora przydarzyla sie mnie. Pamietacie quest z Almanachem ktore zadal nam Cor Calom? Poszedlem do Talasa, popedzilismy razem do jaskini , gdzie ponoc mial sie znajdowac Almanach (gralem 1 raz). O jakies gobliny przed wejsciem - posiekalem, nastepnie spotkalem pare goblinkow w jakims pomieszczeniu. Rozesmialem sie i polecialem je zabic. Zabite, nastepnie pojawily sie 2 - rozesmialem sie po raz kolejny i je zabilem, nastepnie przyszly 4, mina mi troche zbledla, potem nadbiegla 8 zlosliwych goblinow i 2 czarnych goblinow, ucieklem do Talasa. Krzyknalem do komputera: - Co tak stoisz?! Pomoz mi!!!. Jakby na odpowiedz na moje slowa Talas w bohaterski sposob uciekl, przez przypadek wpadl do wodospadu , a za nim 3/4 atakujacych mnie goblinow. Dokonczylem resztke moich malych wrogow i tak oto spotkałem pod wodospadem ciała 9 goblinów i 1 czarnego goblina oraz naszego bohatera - Talasa.

- Pobieglem w strone ogniska, ktore widzialem z daleka (SO), wpadlem przez jakas chate. Z głośnikami, które ustawił mi na niezla glosnosc brat, ktory gral juz w G1 uslyszalem:
- "Ile razy mam powtarzac skukinsyny zebyscie nie przelazili przez moja chate?
- Co Cię ugryzło?
- Mówili mi zebym nie budowal chatki na srodku drogi. Ale nie powiedzieli mi ze tak bedzie!. Nie nawidze ich! Banda wieprzy!"

- Kiedy gralem drugi raz w g1, dostalem wlasnie zadanie od Y Beriona - mialem znalezc kamien ogniskujacy. Polecialem z wiedza gdzie znalezc opetanego czlonka bractwa Sniacego z kamieniem ogniskujacym. Po krotkiej rozmowie walnalem go, i stracil przytomnosc, ukradlem mu caly ekwipunek i poczekalem - z tego co pamietalem mozna bylo z nim potem porozmawiac. Jak wstal uciekl ode mnie, uciekalem za nim , kiedy znikal mi z pola widzenia zjadlem zebate ziele i dogonilem go, uciekal przez las, nastepnie biegla za nim para wilkow! Pozniej dolaczyl sie jeszcze jeden. Rzucilem sie na wilki, myslac ze bohaterski NPC mi pomoze. Niestety, trzy wilki rzucily sie na mnie, czlonek bractwa uciekl, a nadbiegajaca czworka nastepnych wrogow - wilkow, zamienila grupke wilkow w watahe, dokonczajac robote i zabijajac mnie

- Rozmowy z szamanami tez były na prawde bardzo poruszajace, utkwily mi w pamieci

- Wrzód - on sam w sobie jest żartem

- "Przyszedłeś tutaj tylko po to, żeby pocałowac Gomeza w du*e!!!!"

- Animacja z naładowaniem Uriziela -  naładowany Uriziel w łapce Beziego, patrzymy przez kraty - Magowie Wody, Cronos trzymajacy Saturasa rozwcieczonego jak byka, a Bezimienny zlosliwie wsadzajac miecz za plecy xD

G2

- "To z przodu to twoja głowa czy dupa?" - oryginalna odzywka naszego bohatera

- Te momenty kiedy sciagalem orkow pod baliste gdzie stojac pare centymetrow od balisty trzaskalem orkow mieczem - a oni - chyba bali sie tego urzadzenia oblezniczego, stali i ryczeli na mnie ze smutkiem

- W czwartym rozdziale juz z calkiem niezlym ekwipunkiem polecialem wzdloz dolnego zewnetrznego pierscienia.
- O arena - powiedzialem
Wchodzac :
- O, ork. (Nie balem sie juz pojedynczego zielonoskorego)
Ork wyszedl
Moj kolega ktory byl ze mna i trwal na krzesle powiedzial:
- O, owca!
Ork - zoofil? Teraz to juz widzialem wszystko

- Za zlodziejem , ktory ukradl złoto kupca Jory, akurat bieglem. Wyprzedzil mnie, szybko bohatersko zeskoczylem z koszarow na skwarek! I tak bohatersko poleglem lamiac sobie nogi, wtedy kiedy skoczylem z tej jakze wielkiej wysokosci w pierwszym rozdziale gry

G3 - choc aktualnie gram i jestem teraz dopiero po Vengardzie znam pare scenek

- "Niech zyje Okara" by Mason

- Ork podszedl do mnie i powiedzial:
- Ponoc ktos morduje naszych ludzi, wiesz cos o tym?
Moj kontraatak
- Ugryz sie!

Po dwugodzinnym oblezeniu Montery, bez zadnej smierci i bez zadnego zapisu - Wygralem!!! Z duma wlaczylem esc by zapisac. Czekam chwile - komputer mi sie zresetowal .... o.O
« Ostatnia zmiana: 03 Luty 2007, 17:43:25 wysłana przez Arkhan »

Offline Myven

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Humor w Gothicu
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Luty 2007, 19:57:14 »
G1:

Dialog Bezia z Talasem, po ukończeniu misji przyniesienia almanachu:
- tylko uważaj żebyś nie umarł z przepracowania!
- nie martw się - nic mi nie będzie.

Filmik naładowania uriziela - mina Bezia i Milten z zakłopotaniem chowający zwój za plecami  

No i standardowo dialogi Bezia z Szamanami orków.

G2:
Jakoś nic sobie nie przypominam :(

Nk:
"zjeżdżaj z mojej ławki!" - Greg do tego pirata co mu chaty pilnował pod jego nieobecność.

Reakcje bandytów na pojawienie się Bezia w zbroi pirata :)

G3:

Jeszcze nie grałem  
« Ostatnia zmiana: 03 Luty 2007, 20:21:17 wysłana przez Myven »

Offline Vuncher

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Humor w Gothicu
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Luty 2007, 20:13:18 »
Tekst z Balorem:
"-Nie przeszkadzaj sobie w pracy.
-A co ja niby robie? Grzebie sobie w jajach ?"

G2:
Ten świr Valentino.

G2 NK:
(text bandytów)"Doigrałeś się!",
Ten tekst Fortuna o zielonym nowicjuszu.    

Twoja wypowiedź w szczególności o G2 jest zbyt krótka i mało racjonalna, bo nie podałeś cytatu który ten NPC mówił. Postaraj się urozmaicić jakąś swoją wypowiedź no i uzasadnij ją a nie pisz "bo tak", lub inaczej. Tylko trening czyni mistrza, pamiętaj o tym  -Arkhan[/size][/color]
« Ostatnia zmiana: 03 Luty 2007, 20:18:45 wysłana przez Arkhan »

Offline P!onek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Humor w Gothicu
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Luty 2007, 19:07:58 »
BTW: Fajowy temat :) Można się pośmiać :D

A oto cytaty (o ile dobrze pamiętam, tylko te ulubione):

Gothic 1:

- Rozmowa z takim świrem na bagnie:

"Spójrz na te drzewa, jak one tańczą!"  --> Pamiętam, że ten cytat mnie rozbroił :D

Gothic 2:

"To z przodu twojej głowy to twarz, czy dupa?" --> świetny tekst :D

Gothic 3:

"Latarnia twojego umysłu nie świeci najjaśniej" oraz "Niech żyje Okara!"

Podsumowując: Najbogatszy w śmieszne teksty był według mnie G1 chociaż wszystkich tekstów nie pamiętam :D

Offline Markus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Humor w Gothicu
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Luty 2007, 13:01:16 »
   W gothic 1
-"twoj stary zabawiał się z owcami" czy coś w tym stylu
-teks do mumii w świątyni śniącego
-do guru na cmentarzysku orków "no to koniec. Teraz całkiem mu odbiło..."
-kirgo tekst "nie moja babcia"
w gothic2 i nk
-teksty skipa
-teksty grega
-do sentenzy i raula
w gothic 3
-"jedni potrafią jedni nie ja potrafie ty nie"
- teksty asasynów
-w monterze jak uciekasz z wiesniakiem "chcesz mnie wkurzyc biegnij ale już"  
PoZdRo

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Humor w Gothicu
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Luty 2007, 15:23:06 »
G1 :
-wcześniej wspominan gadka z najemnikiem i jego "starym z owcami" :D
-"zaraz wam dam tą waszą nieśmiertelność" text beziego do jakiegos Cor w swiatyni sniącego
dalej niepamietam...

GII (NK):
-najbardziej rozwalają mnie teksty Grega (np. zaraz sam ci załatwię problemy durniu, te jego "pyszałki" xD, przestan mleć ozorem bo coś tam juz niepamietam :D
-intonacja i głos Wilka (chodzi o tego najemnika co robi zbroje z pelzaczy)
-rózne odgłosy (np. Doigrałeś się, Giń ty bandycki pomiocie, Piracka świnia itd.... xD)
-potym jak powie ze szuka goscia, oto dialog :
    Bezi : Coś jeszcze ?
    Greg : Tak, ty pyszałku, coś jeszcze. <-- to mnei rozwalilo ;d
GIII :
-niestety dopiero zaczalem grać i niedostrzegłem smiesznych dialogów ;/

to narazie wszystko.......
« Ostatnia zmiana: 09 Luty 2007, 15:30:37 wysłana przez KwaseK »

Offline oktoffel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Humor w Gothicu
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Luty 2007, 15:28:02 »
w G3 też było duze niezłych tekstów, a jak sie zastanowię to chyba najwięcej z całej sagi. Nie pamiętam wszystkch ale niektóe przytoczę:
w Ben Erai:
- zabiłeś wszystkie pełzacze?
- skasowałem wszystko co biegało po okolicy

całe miasto Lago było mistrzostwem, tam każdy mówił coś oryginalnego:
- chcę walczyż z następnym przeciwnikiem
- dobra, ale teraz już musisz zapłącić. Poprzednim razem zapomniałem ( ten ton gościa który  to mówił )

- jak miał na imię? nie pamiętam. Ile Morr tyle róznych imion.

nieżły był ten wiecznie naćpany kupieć który chciał jarać na skórze wilka lodowego  

- chodż walczyć na arenę.
- człowieku daj spokój nie chce mi się.
- ej no złaź albo tutaj zawalczymy ( ten tom beziego )

mocny był ten niewolnik który wiecznie gadał żeby się odpręzyć i dawał zioło  

pewnie przy przytaczaniu popełniłem duzo błędów, sorki za nie ale nie pamiętam za dokładnie

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Humor w Gothicu
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Luty 2007, 17:09:50 »
G1:
-Oczywiście największym i naj śmieszniejszym chodź po dłuższym czasie wkurzający jest Wrzód ale jego zna każdy kto grał w G1.
-Ile razy mam powtarzać sukinsyny żebyście nie przełazili przez moja chatę?
-czas obudzić śpiocha.
-..przyszedłeś tu tylko po to by pocałować Gomeza w dupę.
-No i oczywiście filmik z naładowaniem Uriziela mina beziego jest bezcenna.
G2:
Tutaj rządzi jedna odzywka "To z przodu twojej głowy to twarz, czy dupa?"

A w G3 jeszcze nie grałem
« Ostatnia zmiana: 14 Kwiecień 2007, 12:04:45 wysłana przez Thrall »

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Humor w Gothicu
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Luty 2007, 20:55:11 »
W Gothic 1 teksty Wrzoda i rozmowy z szamanami w ŚŚ.

Nie wiem, czemu nikt nie dostrzegł jednego w G2NK. Otóż jak wchodzimy do Czerwonej Latarni pytamy się Bromora

-Wszystkie dziewczyny w porządku?
-Jasne! Myślisz, że chciałbym pójść do więzienia za COŚ TAKIEGO?
-Nie chodziło mi o ich wiek...

No i w G2 był też akcent humorystyczny pod koniec, przed walką ze Smokiem Ożywieńcem:

SO - A więc nareszcie do mnie dotarłeś...
B - Przestań bredzić. Zaraz pewnie powiesz, że wszystko przebiega zgodnie z twoim planem!

No i teksty Grega na początku

Jaśnie pan, Pyszałku itp...

W Gothic3 niewiele sobie przypominam.
« Ostatnia zmiana: 25 Luty 2007, 10:47:21 wysłana przez Assasyn »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Humor w Gothicu
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Luty 2007, 19:35:18 »
Bezi tryska sarkazmem, a oto kilka tekstów które mnie rozbawiły:
G3
- w Ben Sala w wiosce, przed kopalnią walczyłem z szkieletami na oczach orków i tekst jednej "Silna mora"
- tekst orka w Monterze "ktoś morduje moich ludzi, wiesz cos o tym?"
 inteligentna odpowiedż beziego "Ugryź się!"
- zapowiedzi zarządcy areny w Bakaresh (niepamietam tekstów  )
G2+NK
-reakcja Grega gdy zobaczył że jeden pirat na nie siedzi "zjeżdżaj z mojej ławki!"
-teksty Valentina "możesz mi nawet strzelic w pysk, ja rano stane żeśki jak skowronek"
-końcowy filmik gry  
G1
- mistrz Wrzód
- " ile razy mam wam powtarzac sukinsyny żebyście nie przechodzili przez moją chatę"
- "kobiety i rozpadające się mumie przodem"
- twarz Beziego gdy skapował się że wszczyscy magowie patrzą się na niego po naładowaniu Uriziela

Pozdro  

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Humor w Gothicu
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Luty 2007, 09:27:59 »
W monterze gdy mówimy do jednego z najemników:
 - Niech żyje Okara!
A on nam na to
 - Jasne, i twój mały pieseczek też.  
Albo w dworz Irdhorat, Milten się pyta beziego:
 - Powiesz mi jak Ty to robisz?
Chodzi mu o to, że zawsze ratuje świat. A on na to
 - Cholera! Sam nie wiem.
Innych przykładów jakoś nie pamiętam...
« Ostatnia zmiana: 25 Luty 2007, 09:28:27 wysłana przez Arti »

Forum Tawerny Gothic

Humor w Gothicu
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Luty 2007, 09:27:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top