Autor Wątek: Chory problem  (Przeczytany 2398 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Disturbed

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Chory problem
« dnia: 09 Styczeń 2007, 23:46:49 »
Witam!

Mam taki problem:

Od pewnego czasu zaczęła wirtualnie wciskać mi się strzałka w prawo. Dzisiaj jednak zmieniły się strony. Zaczęła wciskać się lewa strzałka. Z powodu tego WSZYSTKO pisze mi się od tyłu, np.: ORTUJ OT EIWARPAN co miało znaczyć "NAPRAWIE TO JUTRO". Nie szło nic zrobić więc musiałem się wylogować a następnie wyjąć kabel od klawiatury. Oczywiście po kolejnym zalogowaniu wszystko działa dobrze lecz po jakimś czasie dzieje się właśnie to co opisałem. Nie wiem za bardzo co zrobić. Niedawno formatowałem dysk. Tydzień po tym formatowaniu zaczęło mi się to robić.

Jeśli ktoś wie jak to naprawić lub miał taki sam problem to proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam Disturbed

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Chory problem
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Styczeń 2007, 00:53:35 »
hmmm...dziwne. Możliwe że klawiatura ma jakieś odpały. Nie wylałeś czegoś na nią? Jaka to klawa? Jeżeli na USB to zainstaluj sterowniki, o ile takowe posiadasz. Albo coś jest przestawione...poszperaj w panelu sterowania.

Forum Tawerny Gothic

Chory problem
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Styczeń 2007, 00:53:35 »

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Chory problem
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Styczeń 2007, 21:17:57 »
ja kilka dni temu miałem podobnie, okazało sie że ktoś mi klawiature zalał(jak ją przechyliłem)
sie różne guziki wciskały, ale tylko co poniektóre i przestawały sie wciskać(na chwile) jak odłączałem kabel, sprawdź czy nie zalałeś se szczałek(albo czy ktoś ci nie zalał)
rozkręć, sprawdź styki(czy są suche i czy zwarcia nie było...)

Offline ÂŚlimaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 0
Chory problem
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Styczeń 2007, 14:36:44 »
Wejdź w Start => Panel Sterowania => Opcje ułatwień dostępu i w ustawieniach każdej funkcji wyłącz opcję "Użyj skrótu". Jak to nie pomoże, spróbuj podłączyć inną klawiaturę jeżeli masz taką możliwość i sprawdzić czy też występuje taki błąd.

Offline Fix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Chory problem
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Styczeń 2007, 22:23:00 »
Od siebie dorzucę jeszcze, że klawiaturę możesz śmiało rozkręcić. Jej ponowne złożenie jest raczej banalne, o ile dobrze się przyglądniesz jak wygląda. Sporo razy rozkręcałem swoją w celu wyczyszczenia, a i w Twoim przypadku to (wyczyszczenie) nie zaszkodzi.

Forum Tawerny Gothic

Chory problem
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Styczeń 2007, 22:23:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything