Autor Wątek: Beatrice [NPC] ( Zadania )  (Przeczytany 5127 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Beatrice [NPC] ( Zadania )
« dnia: 24 Sierpień 2015, 11:19:55 »
Beatrice


Gdzieś po za murami Atusel, w niedalekim uroczym miejscu, gdzie niewielki potok zamienia się w wodospad, a u jego kresu tworzy się skromne bajorko w pełni zadbane o przejrzystej, ciepłej wodzie wręcz zachęcającej do choć krótkiej kąpieli na łonie natury i daleko od cywilizacyjnego zgiełku, leży na kamieniach kobieta o śnieżnobiałych włosach, lekko znudzona samotnością, iż miejsce to jest okryte tajemnicą, a przyjście przypadkiem w to miejsce graniczy z cudem. Woda cicho pluska pieszcząc czułe uszy, ptaki na drzewach piszczą i ćwierkają układając melodie spokojną, pełną harmonii, żaby na pięknych, kolorowych liliach rechotają upiększając pieśń skrzydlatych przyjaciół, więc nikogo nie zdziwi fakt, że miejsce to posiada wyjątkową aurę pełną beztroski oraz naturalnego szczęścia. Zaraz obok małego jeziorka widać drewnianą chatkę własnej roboty, zapewne mieszkanko tej uroczej kobiety. Schludne, proste, bez przepychu, bardziej przystosowane do zapewnienia podstawowych warunków życia niż cieszenia wzroku nieznajomych. Wiatr delikatnie pieści twarz, a szelest liści na pobliskich drzewach uczyniły z tego miejsca prawdziwy jedyny w swoim rodzaju raj dla wszelkiej humanoidalnej egzystencji. Dlatego też wylegująca się w niewielkim słońcu, kobieta patrząc na ślamazarne, popielate obłoki na niebie, wydawała się nie być zainteresowana jakimkolwiek towarzystwem. Jednak, aby rozwiać tę niepotrzebną, niezręczną cisze odparła niechętnie bawiąc się włosami:




- Witaj zagubiony wędrowcze, czego szukasz w tym zapomnianym przez ludzkość miejscu?



Imię: Beatrice
Płeć: człowiek
Rasa: kobieta
Wiek: 24 lata

Młoda, piękna kobieta, która podczas swego dotąd krótkiego życia była świadkiem niewielu ciekawych przygód. Jednak te, które zapadły w jej pamięć kazały jej w przyszłości porzucić swą prace i odejść z życia pełnych intryg i afer. Kiedyś tajna agentka oraz przywódczyni specjalistycznych służb od rozwiązywania nietypowych problemów, teraz tylko maskotka tej małej, rozpadającej się organizacji. Po jej odejściu w cień wszystko przestało się układać. Reszta wykonawców zleceń, potocznie zwanymi agentami, nie była na tyle kompetentna, aby podołać tym najtrudniejszym zadaniom. Wszystko powoli dążyło do ruiny, a uratować ich mogła jedynie uzdolniona świeża krew.



Wyprawy i Zadania:


Legenda:
Zadanie dostępne
Zadanie wykonywane
Zadanie tymczasowo niedostępne
Zadanie wykonane


Aktualnie proste zadania dostosowane do poziomu postaci.

Nazwa wyprawy: Drobna przysługa
Prowadzący wyprawę: Beatrice
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: brak
Uczestnicy wyprawy: dowolne





Wymagania:
- Wykonanie zadania szkoleniowego u Respev'a.
- Spełnianie wymagań zadania.
- Chcąc pobrać zadanie zobowiązany jesteś zapisać się w tym temacie.
- Kolejne zadania możesz pobierać po 7 dniach od zakończenia poprzedniego.
- Chęć dobrej zabawy : )
« Ostatnia zmiana: 01 Czerwiec 2016, 20:29:25 wysłana przez Beatrice »

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Beatrice [NPC] (Zadania dla każdej myślącej jednostki)
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Sierpień 2015, 22:43:48 »
Do Beatrice przybył Ukah. Archont od czasu do czasu lubił sobie pójść na mały spacerek, toteż czasem potrafił zapuścić się w dość odległe rejony. Tak więc dziś trafił do Beatrice.
Witaj nieznajoma. przywitał się z kobietą całując ją w dłoń. Spacerowałem i nagle ciebie ujrzałem, toteż zbliżyłem się do pani.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Forum Tawerny Gothic

Odp: Beatrice [NPC] (Zadania dla każdej myślącej jednostki)
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Sierpień 2015, 22:43:48 »

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Beatrice [NPC] (Zadania dla każdej myślącej jednostki)
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Sierpień 2015, 22:59:33 »
- Witaj - wyciągnęła niechętnie ręke, którą chwile później Ukah wdzięcznie ucałował. Nie miała zwyczaju się z nikim znajomym tak witać, jednak dobre maniery jeszcze nikomu nie zaszkodziły.

- Cóż za niezwykły przypadek... - usiadła na kamieniu, robiąc na nim troche miejsca dla nieznajomego - pewnie spacer bardzo pana zmęczył.- zmierzyła go znudzonym, obojętnym wzrokiem.
« Ostatnia zmiana: 24 Sierpień 2015, 23:05:11 wysłana przez Beatrice »

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Beatrice [NPC] (Zadania dla każdej myślącej jednostki)
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Sierpień 2015, 23:06:52 »
Ukah niemal natychmiast usiadł obok kobiety. Faktycznie spacer go trochę zmęczył. Tyle kroków do pokonania i jeszcze ten niewdzięczny wiek który przeszkadza. Nie powiedział kobiecie że jest zmęczony, nie chciał wyjść na kogoś słabego. Co taka piękna kobieta robi samotnie w takim miejscu powiedział i zaczął się rozglądać, to na domek kobiety to na okoliczna flore i faune.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Beatrice [NPC] (Zadania dla każdej myślącej jednostki)
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Sierpień 2015, 23:19:44 »
- Odpoczywam, wypoczywam i ogólnie cieszę się życiem. - Uśmiechnęła się na samą myśl o dalszych planach tego dnia.

- Mów mi Beatrice, a ciebie jak zwą? - ciągnęła dalej w ogóle ignorując fakt, że to jednak facet powinien zabawiać kobiete rozmową, a o przedstawianiu się już nie wspominając. Dobre wrażenie nagle, jakby umknęło jej z przed nosa,  a już przez chwilę miała wrażenie, że trafiła na prawdziwego, pewnego siebie rycerza, który będzie lekarstwem na wszystkie jej dotychczasowe problemy.

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Beatrice [NPC] (Zadania dla każdej myślącej jednostki)
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Sierpień 2015, 08:58:14 »
Ukah poczuł się trochę dziwnie. Już właśnie miał pytać kobietę o jej imię, jednak kobieta było ciut szybsza. Właśnie miałem pytać pani o twoje imię. uśmiechnął się lekko Archont po czym dodał Nazywam sie Ukah. powiedział to niemalże głosem pewnego super bohatera w czarnej pelerynie.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Beatrice [NPC] (Zadania dla każdej myślącej jednostki)
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Sierpień 2015, 11:28:01 »
- Dobra, jak już tu jesteś to chociaż się przydasz. - Złapała Ukaha za nadgarstek i zaciągnęła do mieszkania. Drzwi nie były zamknięte, a przy otwarciu jedynie troche skrzypnęły. Wpierw przeszli przez jakiś salon, przepełniony różnymi meblami. Krzesła walały się wszędzie w nieładzie, a stół nosił jeszcze znaki ostatniego zjedzonego tu jedzenia. Oprócz tego na środku pokoju nieużywana chyba jeszcze kanapa, którą ta dwójka zgrabnie minęła.

Trafili do kuchni, tam właśnie go puściła.

- Jesteś prawdziwym mężczyzną? - zapytała go i wyczekiwała odpowiedzi.



Nazwa wyprawy: Zemsta Motłochu
Prowadzący wyprawę: Beatrice
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: wyszkolenie w walce(50%) w dowolnej broni, zgoda prowadzącego
Uczestnicy wyprawy: 1

Gestath.

  • Gość
Odp: Beatrice [NPC] (Zadania dla każdej myślącej jednostki)
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Sierpień 2015, 22:54:10 »
Witaj,piękna Beatrice szukam jakiegoś zajęcia,miała byś coś dla mnie ?

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Beatrice [NPC] (Zadania dla każdej myślącej jednostki)
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Sierpień 2015, 22:56:42 »
Beatrice zachichotała cichutko i tylko zmierzyła go od dołu do góry. Przyglądała mu się bardzo uważnie, mierząc każdy jego skrawek ciała.

- Zadania? Uważasz, że podołasz moim wymaganiom? - powiedziała zagryzając wargę.

Gestath.

  • Gość
Odp: Beatrice [NPC] (Zadania dla każdej myślącej jednostki)
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Sierpień 2015, 23:00:10 »
Myślę ze tak podołam twojemu zadaniu -Odrzekł Gestath,po czym oczekując na odpowiedz ,spoglądał na piękne oczy Beatrice.

//:Chciałbym zadanie Niechciana Dostawa.
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień 2015, 22:34:00 wysłana przez Gestath. »

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Beatrice [NPC] (Zadania dla każdej myślącej jednostki)
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Sierpień 2015, 12:01:10 »
- To chodź - poklepała miejsce obok siebie - usiądź koło mnie i opowiedz mi coś o sobie. - zwróciła się do Gestatha.
« Ostatnia zmiana: 27 Sierpień 2015, 12:13:44 wysłana przez Beatrice »

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Beatrice [NPC] (Zadania dla każdej myślącej jednostki)
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Sierpień 2015, 12:05:42 »
MASA NOWYCH ZADAÑ :D Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych, dodaje "Kara za łakomstwo", "Sabotażysta do wynajęcia" oraz "Biurokratyczne górnictwo".

Offline Malavon

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1229
  • Reputacja: 1342
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawda broni się sama
    • Karta postaci

Odp: Beatrice [NPC] (Zadania dla każdej myślącej jednostki)
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Sierpień 2015, 23:54:47 »
-Witaj, szukam dla siebie jakiegoś zajęcia. Może znalazło by się coś dla takiego elfa jak ja?

//: Wziął bym to "Sabotazysta do wynajęcia"

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Beatrice [NPC] (Zadania dla każdej myślącej jednostki)
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Sierpień 2015, 09:23:31 »
-Hmmmm, zadania... coś na pewno by się znalazło dla ciebie. Ale wpierw opowiedz mi trochę o sobie, jeśli to nie jest problemem. Chciałabym poznać mojego nowego, silnego rekruta.

//Od razu zaznaczam, że nazwy wypraw są często dalekie od fabuły zadania, ale tylko w śmieszny sposób do nich jakoś nawiązują. Dla przykładu w "Polowanie na Krwistego Alberta" nie chodzi o to, żeby polować na jakiegoś kolesia, tak w "Sabotazysta do wynajęcia" nie chodzi o to, aby coś wysadzić, zdemolować. Jeśli jesteś dalej zainteresowany to bardzo miło ;) Bardzo się cieszę, że znalazłeś chęć i czas, aby poświęcić się moim wyprawom  :)

Offline Malavon

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1229
  • Reputacja: 1342
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawda broni się sama
    • Karta postaci

Odp: Beatrice [NPC] (Zadania dla każdej myślącej jednostki)
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Sierpień 2015, 12:31:31 »
//: Wziąłem bo nazwa wydaje się najfajniejsza z tych dostępnych.

-Cóż wcześniej byłem adeptem sztuk magicznych, jeszcze za czasów mistrza Gordiana i Gildii Magów. Po jej zniszczeniu tułałem się tu i ówdzie. W czasie jednej z większych eskapad nieco przesadziłem i zabiłem ponad 40 rycerzy, za co później zostałem skazany na banicję. Mimo tego wciąż angażowałem się w większe wyprawy, choćby podróże na Chatal i usunięcie mgły z wód wokół wyspy. Dzięki temu i pomocy bratnich dusz udało się też skasować mój wyrok i odtąd mogę normalnie i swobodnie poruszać się po Valfden. To tak w skrócie...

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Beatrice [NPC] (Zadania dla każdej myślącej jednostki)
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Sierpień 2015, 15:09:58 »
- Ohhh, bogaty życiorys masz kochaniutki. Noo... dla takiej ciekawej persony na pewno coś dla ciebie się znajdzie. Hmmm...- zamyśliła się Beatrice.

- Ostatnio przypadkiem w moje ręce trafił list wyrażający ubolewanie na temat pewnej organizacji przestępczej, która od pewnego czasu zaczęła działać z coraz większą pewnością siebie i stała się zwyczajnie bardzo niebezpieczna. W ich szefostwo dołączyły wpływowe osoby przez co ich pozycja bardzo wzrosła w bardzo krótkim czasie. Mimo wszystko większość z nich dalej kryje się po kątach, spiskuje i knuje jak zdobyć realną władzę, aby dzięki niej odkupić swą przestępczą przeszłość. Samozwańczo, używając metod tyranii i prześladowań, uważają się za organ rządzący w sposób despotyczny miasteczkiem Leamis i dla wielu majętnych osobistości, które mają w tym mieście wiele do powiedzenia, ta sytuacja w żaden sposób nie jest im na rękę. Zadanie polega głównie na tym, aby tę tajną organizacje zniszczyć, stłamsić w zarodku. Rozumiesz wszystko? Pamiętaj, że zabicie któregoś z nich jest równe wobec prawa, a kara nie ominie cię, nawet jeśli masz dzięki temu uratować całe miasto. Jesteś wciąż zainteresowany zadaniem?



Nazwa wyprawy: Sabotażysta do wynajęcia
Prowadzący wyprawę: Beatrice
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: umiejętność walki dowolną bronią 75% lub dwie 50 %, zgoda prowadzącego i aktualnych graczy
Uczestnicy wyprawy: Malavon
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień 2015, 15:12:03 wysłana przez Beatrice »

Offline Malavon

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1229
  • Reputacja: 1342
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawda broni się sama
    • Karta postaci

Odp: Beatrice [NPC] (Zadania dla każdej myślącej jednostki)
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Sierpień 2015, 15:27:48 »
-Balansuje na granicy prawa nie od dziś. Chętnie zobaczę co mają ci ludzie do powiedzenia. Zawsze to coś nowego, a i lepsze niż praca w tartaku czy strażnicy. Słowem, podejmę się.

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Beatrice [NPC] (Zadania dla każdej myślącej jednostki)
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Sierpień 2015, 15:53:35 »
- Cieszy mnie to niezmiernie. Od razu jak cię zobaczyłam, wiedziałam, że nie będzie problemu z tym zadaniem. Ruszaj czym prędzej, bo czas jak zawsze nagli, a jak ci się poszczęści to może nawet odnajdziesz kogoś z mojego wciąż marnego wywiadu. Tak marnego, że nawet jeszcze nie mają żadnego znaku rozpoznawczego. - Wybuchła śmiechem, choć żal trochę targał jej sercem.

//Załóż wyprawę ;)

Canis

  • Gość
Odp: Beatrice [NPC] (Zadania dla każdej myślącej jednostki)
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Sierpień 2015, 12:25:49 »
- Witaj. Przyszedłem spotkać tę kobietę, która korzysta z tego samego imienia, co moja nic nie warta niew.... najemniczka. - Powiedział przekrzywiając głowę i próbując rozgryźć rozmówczynię. - Jestem Salazar Trevant, miło mi panią poznać. Chodzą tez pogłoski, że są takie sprawy, których wykonanie lubisz przekazać innym... Być może znajdzie się takie, które zechcesz przekazać mi?

Offline Beatrice

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 123
Odp: Beatrice [NPC] (Zadania dla każdej myślącej jednostki)
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Sierpień 2015, 13:17:42 »
- Beatrice - ukłoniła się kobieco. - Mi pana również miło poznać. Rzeczywiście nie da się ukryć, że wiele spraw mam na głowie, a obowiązkami z chęcią się podzielę. Rąk do pracy nigdy nie za wiele, zwłaszcza w tych ciężkich czasach. Ma pan jakieś umiejętności, które mogłabym jakoś wykorzystać?

//Wybór zadania zależy od ciebie ;)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Beatrice [NPC] (Zadania dla każdej myślącej jednostki)
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Sierpień 2015, 13:17:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything