Autor Wątek: Great Teacher Onizuka  (Przeczytany 1866 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Great Teacher Onizuka
« dnia: 09 Styczeń 2007, 18:21:28 »
Zastanawiam się czy ktoś na forum interesuje się anime. Jeśli tak to wśród wielu obrazów powinien ten ktoś rozpoznać GTO. Z serią przygód Eikichiego Onizuki spotkałem się za pomocą koleżanki, która miała w swym biorze chyba pierwsze 8 odcinków mangi. Nie załowałem tych kilku godzin jakie spędziłem na czytaniu pod ławkami w czasie lekcji, a nauczyciele czasem dziwnie się patrzeli gdy z końca klasy dobiegało parskanie śmiechu. A ten śmiech nie był przypadkowy, gdyż w GTO zawarty jest istnie monstrualna dawka humoru. Głównym wątkiem GTO są zmagania Eikichiego z kobietami i jego starania o posade nauczyciela. Great fun!

Tak, więc każdy kto to przeczytał i lubi anime chciałby to zapewne zobaczyć. A ja oczywiście nie pozostawie tego "ktosia" w irytującej sytacji. Niestety do zrozumienia wymagana jest średnia znajomość języka "Trzęsącejwłóczni" znanej szerszej publice pod nazwiskiem Shakespear, czyli angielskiego. Od razu nadmienie, że prolog jest troche dłuższy(60min) niż normalne odcinki(30min).

Oto i GTO!
GTO Ep.1 (1/5)
GTO Ep.1 (2/5)
GTO Ep.1 (3/5)
GTO Ep.1 (4/5)
GTO Ep.1 (5/5)

Jeśli pojawią się zainteresowani to będe zamieszczał kolejne epizody. Have fun i komentujcie. ;)

Forum Tawerny Gothic

Great Teacher Onizuka
« dnia: 09 Styczeń 2007, 18:21:28 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top