Autor Wątek: IPB WARNING  (Przeczytany 2231 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
IPB WARNING
« dnia: 09 Styczeń 2007, 16:33:14 »
Otóż wczorajszego dnia miało miejsce pewne zajście. W pewnym okresie czasu (raczej późna pora) stało się coś ,,niedobrego", że tak powiem, i na forum została wprowadzona baza danych (tak przynajmniej sądzę) sprzed kilku dni.
Po jakimś czasie zauważyłem, że wszystko wróciło do normy - posty, tematy, itd.
Jednakże po tym małym incydencie została pewna blizna.
Oto ona:
http://img89.imageshack.us/img89/33/tgyt9.jpg
Powiem, że ten tekst występuje tylko na forum.
Można wiedzieć, czy istnieje możliwość pozbycia się go?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

IPB WARNING
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Styczeń 2007, 16:41:41 »
Nic takiego nie miało miejsca...  Po prostu gdy dostaliśmy nowy serwer wszystko zostało na niego przerzucone i czekaliśmy na przekierowanie domeny oczywiście to nic, że trwało to prawie tydzień. Gdy już do tego doszło adres gothic.gram.pl przenosił na nowy serwer lecz wgrany był tam stary backup. Dzisiaj w nocy wszystko została już przerzucone jeszcze raz tylko wystąpił ów problem. Ale pracujemy nad tym jak to naprawić więc nie ma się co martwić.


Cytat: Arthas
Dzisiaj dostrzegłem, iż wszystko wróciło do normy, jednak oprócz podanego wcześniej błędu, który nie występuje na skórce "Papirus", tylko na starszym skinie, zauważyłem coś innego:
Po wejściu w profil dowolnego użytkownika, cały tekst znajdujący się w profilu  jest powiększony i niezbyt ładnie to wygląda. Mam nadzieję, że da się to poprawić.
Występuje on na każdym skinie tylko na papirusie nie widzisz go gdyż czarny tekst trudno zauważyć na ciemnym tle. Jeśli chodzi o pozostałe błędy również nad tym pracujemy.
« Ostatnia zmiana: 09 Styczeń 2007, 16:45:42 wysłana przez IsentoR »

Forum Tawerny Gothic

IPB WARNING
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Styczeń 2007, 16:41:41 »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
IPB WARNING
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Styczeń 2007, 16:43:45 »
Mnie również cała sytuacja zaniepokoiła i zdziwiła. Jak już powiedział Boba, cofnęło posty i tematy do tych sprzed tygodnia. Dzisiaj dostrzegłem, iż wszystko wróciło do normy, jednak oprócz podanego wcześniej błędu, który nie występuje na skórce "Papirus", tylko na starszym skinie, zauważyłem coś innego:
http://img82.imageshack.us/img82/5162/beztytu322uhv6.jpg
Po wejściu w profil dowolnego użytkownika, cały tekst znajdujący się w profilu  jest powiększony i niezbyt ładnie to wygląda. Mam nadzieję, że da się to poprawić.

Thoro

  • Gość
IPB WARNING
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Styczeń 2007, 19:18:24 »
Cytuj
Mam nadzieję, że da się to poprawić.

Da się.
Oprócz wspomnianego błędu, z powiększeniem fonta w profilu występuje również takowe w panelu pisania postów. Na chwilę obecną, szczerze mówiąc nie mam czasu na poprawę błędów po żenującej pracy Pana odpowiedzialnego za obsługę techniczną. W ogóle nie rozumiem co ów osoba chciała zdziałać, edytując CSS i wrappery forum. Dobrym uzasadnieniem była by aktualizacja danych i lokalizacji, jednak te w tym przypadku nie występują  .

Podsumowując, jestem zażenowany brakiem trzeźwego podejścia do sprawy. Cała przeprowadzka trwała w sumie tydzień, natomiast według wcześniejszych zapewnień miała trwać kilka godzin. Ponadto, odnoszę wrażenie że osoba odpowiedzialna za całą operację olała sprawę i starała się jak najszybciej uwinąć czego skutkiem są komunikaty o błędach w PHP, oraz powiększona czcionka w niektórych miejscach na forum.

Thoro

  • Gość
IPB WARNING
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Styczeń 2007, 22:52:58 »
Na dodatek pan "spec", nie pofatygował się nawet aby przenieść wszystkie pliki na nowy serwer przez co brakuje nam 3/4 zawartości galerii a rejestracja na forum jest nie możliwa -,-.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

IPB WARNING
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Styczeń 2007, 15:55:49 »
Wszystko zostało już naprawione pliki zostały ponownie przerzucone a pozostałe błędy naprawiliśmy.
Gdyby ktoś zauważył jeszcze jakieś błedy niech nas o nich powiadomi.
« Ostatnia zmiana: 10 Styczeń 2007, 15:56:27 wysłana przez IsentoR »

Forum Tawerny Gothic

IPB WARNING
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Styczeń 2007, 15:55:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything