Królestwo Valfden > Efehidon

Farma [praca]

(1/64) > >>

Lucjusz Vangraf:




Szwendając się za murami Efehidonu wreszcie natknąłeś się na sporych rozmiarów farmę. Po środku domek pod którym stoi zmęczony chłop z widłami, wokół szerokie pola. Kurnik z którego dobiega donośne gdakanie oraz obora skąd słychać odgłosy wszelakich zwierząt gospodarstwa domowego. Krowy muczą, świnie chrumkają, ogółem wiejski obraz. Gdy chłop cię zauważył z nadzieją w oczach zaprosił cię gestem. Gdy tylko podszedłeś bliżej mężczyzna zaczął mówić. -  Witom! Widze że nudzita sie. Pomożeta mi? Tyle tu roboty że już rady nie daje. Możeta świnie nakarmić czy w polu porobić, wszyndzie sie wasze rynce przydadzom. Płace grzywnami. Od 20 grzywien sie zaczyno stawka i rośnie. Jeśli przerobita 6 godzin i nie padnieta byndzie i 40 grzywien ekstra. Mozeta też sobie co nie co wzionć jadła ale nie dużo. To co pomożeta?

Zarobki:
1 godzina - 20 grzywien
2 godzina - 20 grzywien
3 godzina - 30 grzywien
4 godzina - 30 grzywien
5 godzina - 40 grzywien
6 godzina - 40 grzywien
                + 40 grzywien *premii za przepracowanie 6 godzin w jednym dniu

*premia: Oprócz pieniędzy po przepracowaniu 6 godzin możesz zabrać do 5 sztuk/kg pożywienia, typ pożywienia jaki chcemy zabrać należy zgłosić po pracy zarządcy.
Można wybrać tylko jedna z poniższych kategorii i należy kierować się poniższymi wytycznymi.

Płyny - do 5 litrów
Jaja - do 5 sztuk
Wypieki - do 5 sztuk
Warzywa - do 5 kilogramów
Owoce - do 5 kilogramów
Mięso - do 5 kilogramów

Wymagania:
- Na farmie możesz pracować w poniedziałki, środy i piątki tylko i wyłącznie do 6 godzin. Co godzinę (z dopuszczalną odchyłką 10 minut) musisz napisać jak pracujesz, inaczej dostaniesz wypłatę za 1 przepracowaną godzinę. Post powinien zawierać co najmniej 3 pełne linijki opisu własnej pracy.
- Chcąc się zatrudnić na dany dzień jesteś zobowiązany do napisania w tym temacie.
- W czasie pracy nie możesz znajdować się na zadaniach czy wyprawach. Również nie możesz przebywać w domach, zakładach czy sklepach innych graczy oraz w instytucjach takich jak np. Ratusz czy Skarbiec.

Kazmir MacBrewmann:
Kazmir zjawił się na farmie, tam odnalazłszy zarządcę spytał:
- Panie, można u was kupić zimnioki np.? Ze 3 kilo, nie mam czasu ni ochoty zapierdzielać 6h by móc se wziąć.

Xvier aep Deler:

--- Cytat: Kazmir aep Groth w 16 Wrzesień 2015, 21:31:40 ---Kazmir zjawił się na farmie, tam odnalazłszy zarządcę spytał:
- Panie, można u was kupić zimnioki np.? Ze 3 kilo, nie mam czasu ni ochoty zapierdzielać 6h by móc se wziąć.

--- Koniec cytatu ---
- To bydzie jakiesik 5 grzywnów.

Kazmir MacBrewmann:
- Pan da. - powiedział wygrzebując z kieszeni 5 grzywien.

Zostaje: 183grz

Xvier aep Deler:

--- Cytat: Kazmir aep Groth w 16 Wrzesień 2015, 22:09:01 ---- Pan da. - powiedział wygrzebując z kieszeni 5 grzywien.

Zostaje: 183grz

--- Koniec cytatu ---
- Prosze.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej