Autor Wątek: Potwór z pieczary.  (Przeczytany 6846 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Potwór z pieczary.
« dnia: 25 Czerwiec 2015, 14:19:16 »
Nazwa wyprawy: Potwór z pieczary
Prowadzący wyprawę: Rodred
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Zgoda prowadzącego.
Uczestnicy wyprawy: Ukah

Dobra podejmę się a co gdzie mam zacząć i wogóle co robić.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Czerwiec 2015, 14:49:25 »
- Tu masz mapę.  Rzekł Dimitr wręczając Ci ją.
-  Kieruj się na południe. Jakieś 2 dnie drogi. W końcu dotrzesz do miasteczka. Tam pogadaj z miejscowymi oni powiedzą Ci co dalej.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Czerwiec 2015, 14:49:25 »

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Czerwiec 2015, 18:32:34 »
Ukah wziął mapę i odruchowo spojrzał na jej zawartość, a następnie na Dimitra. Po czym powiedział  Pokażesz mi przyjacielu gdzie jesteśmy i w którą stronę mam iść? Ukah mimo kilku miesięcy/lat które minęły od przybycia do tej krainy, średnio radził sobie z mapą. Dlatego też dla własnego bezpieczeństwa po prostu sie zapytał.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Czerwiec 2015, 18:37:12 »
Dimitr popatrzył na ciebie z miną jak by właśnie naszy go wątpliwości, czy podołasz zadaniu po czym wziął mapę i pokazał Ci dwa punkty.
-  Tu jesteś. A tu masz dojść.

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Czerwiec 2015, 18:51:56 »
Widzę że muszę się trochę przejść. powiedział zmartwiony Ukah po czym odebrał mapę z powrotem i zanim jeszcze wyruszył w kierunku południowym, załadował swoją kuszę i założył ją sobie na plecy. Liczył że w czasie wykonywanych czynności staruszek coś mu powie coś jeszcze doradzi. Lecz po zaladowaniu kuszy ruszył zabić groznego potwora.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Czerwiec 2015, 20:26:44 »
Dimitr tylko śledził cię wzrokiem nie wyrzekłszy ani słowa.
Szybko dotarłeś do południowej bramy Atusel. Jest to dobra okazja by poszukać jakiegoś transportu, ale zawsze można iść dalej na nogach.

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Czerwiec 2015, 21:15:39 »
//Jaki jest czas akcji? To jest dosyć istotne dla mnie chyba rozumiesz :)

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Czerwiec 2015, 21:39:58 »
// Tak zapomniałem dopisać. 12:00

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Czerwiec 2015, 22:01:51 »
Tak jak się spodziewał Ukah Dimitr nie odpowiedział. No bo w sumie po co miał zajmować sie jakimś człowiekiem. Dał mu okazję do zarobku tak więc do roboty. Słońce jak nigdy bardzo mocno świeciło. Południe niezbyt sprzyja mieszkańcom toteż część z nich albo siedziała w domu zajęta swymi obowiązkami, albo siedziała gdzieś w cieniu i odpoczywała. Jedyni osobami oprócz Ukaha i Dimitra byli chyba tylko kupcy którzy nie zważając na pogodę liczyła na udany zarobek. Ze względu na kumulacje ciepła w mieście nawet handlarze zaczęli się zwijać. Ukah na tyle przyspieszył kroku że nawet nie ogarnął że jest obok bramy. Zostało jeszcze z dwa dni drogi pasowałoby znalezc jakiś transport. Jak pomyślał tak zrobił i zaczął rozglądać się za jakimiś wozami czy czyms innym.

//Nie wiem czy mogę tak z tą pogodą robić

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Czerwiec 2015, 22:12:53 »
// Jak nie opisuje pogody to znaczy, że jest nie ważna i przyjmujemy, że słoneczna. Więc tak możesz tak zrobić. ;)

Widzisz, że właśnie kolumna trzech pustych wozów górniczych zaczęła się formować przed bramą. Mają dwóch jeźdźców obsady i widzisz, że za kilka grzywien pozwalają ludziom zabrać się ze sobą. Upał, rzeczywiście był doskwierający więc nad wozami rozłożono baldachimy, które normalnie mają chronić towar przed wodą.

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Czerwiec 2015, 09:54:20 »
Por krotkim szukaniu Ukah zauważył kilka wozów nad którymi rozłożono baldachimy, które miały chronić przed słońcem towar w wozie. Było dosyć ciepło więc Ukah domyślał sie że transportuja piwo i chronią je przed nagrzaniem bo jak wszyscy doskonale wiemy ciepło piwo jest be. Nie widział co było w wozach toteż mógł się jedynie domyślać. Nie widział również żadnej ochrony lecz po kilku krokach w kierunku pojazdów zobaczył dwójkę jeźdźców, najprawdopodobniej obstawa. Jak przystało na pogodę schronieni byli w cieniu drzew, tak samo jak ich konie które miały przerwę na picie i jedzenie. Ukah zbliżył się do ludzi uścisnął dłoń wszystkim, oczywiście oprócz koni i powiedział. Ale dzisiaj pogoda okropna. Strasznie gorąco a panowie muszą jeszcze gdzieś jechać. Dokąd właściwie się wybieracie?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Czerwiec 2015, 14:12:29 »
-  Jak widzisz to wozy górnicze więc jedziemy w góry. Dokładnie to południowe góry skaliste. Chcesz się zabrać to tak jak reszta dawaj 5 grzywien i możesz jechać.  Powiedział po czym napił się wody.

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Czerwiec 2015, 15:45:26 »
Południowe góry skaliste mówisz. Dobra jadę z wami.   po tych słowach Ukah ze swego mieszka wyjął 5grzywien i dał je jednemu z nich.

//57g-5g=52g




Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: 26 Czerwiec 2015, 15:48:30 wysłana przez Ukah »

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Czerwiec 2015, 16:48:56 »
-  Wskakuj na wóz.  Powiedział wskazując Ci pierwszy z nich. Widzisz, że już kilka osób na nim siedzi.

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Czerwiec 2015, 19:38:47 »
Dzięki panie. powiedział Ukah i zbliżył się w kierunku wozu. W połowie drogi zatrzymał się i usiadł przy pobliskim drzewie. Chciał trochę odpocząć przed podróżą przy okazji chciał zobaczyć kto właściwie siedzi na wozie. Jak przystało na człowieka liczył na jakieś piękne dziewczyny.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Czerwiec 2015, 00:30:35 »
Na wozie, który Ci się trafił siedzi ojciec z matką i dwiema niczego sobie nastoletnimi córkami. (Opisze je dokładniej jak wejdziesz w jakąś większą interakcję.)
Widzisz, że ludzie z obstawy zaczęli się zbierać dając sygnał do wyruszenia.

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Czerwiec 2015, 08:58:47 »
Po usłyszeniu sygnału do wyruszenia, Ukah szybko wstał i ruszył w kierunku wozu. Gdy zbliżył się wystarczająco wskoczył na niego tak aby nie uderzyć żadnego z pasażerów. Gdy już wszedł na wóz przywitał się z mężczyzną z jego żoną oraz córkami. Warto odnotować że córki przywitał poprzez całus w dłoń. Tak jak to robi prezydent Duda czy też prawdziwy dżentelmen. Po przywitaniu znalazł sb trochę miejsca i usiadł na wozie.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Czerwiec 2015, 13:34:39 »
Dziewczyny zarumieniły się na ten gest, a ojciec uśmiechnął się widząc, że jesteś wychowany. Lekko szarpnęło i kolumna ruszyła przez bramę południową.
Dziewczyny to bliźniaczki. Blondynki o niebieskich oczach i prostych rysach twarzy z dużą ilością  piegów na nich. Obie ubrana są w niebieskie suknie. Są może 18 letnie. Ojciec w koszuli w kratę i typową siekierą drwala na kolanach przygląda się tobie. Jest to brunet o krótkich włosach i kilku dniowym zaroście. Oczy ma piwne.
ÂŻona wygląda niemal tak samo jak córki tylko oczywiście jest dużo starsza. Spogląda na ciebie miło.
-  Witaj nieznajomy.  Powitał cię ojciec.
-  Jestem Henry. Nasze dziewczynki to Anna i Zofia. A moja śliczna żona to Katarzyna.  Powiedział uśmiechając się.

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Czerwiec 2015, 16:16:38 »
Dokąd się pan wybiera z pięknymi damami? zapytał sie Henrego Ukah. Sam obstawiał że pewnie tam gdzie on czyli do wioski na południu, no ale nigdy nie wiadomo. Po zapytaniu się spojrzał na matkę oraz na bliźniaczki. Naprawdę są niesamowicie podobne pomyślał Ukah.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Czerwiec 2015, 16:24:04 »
-  Po drodze do gór skalistych jest małe miasteczko. Mam zamiar tam znaleźć mężów dla moich córek.   Widzisz jak obie się rumienią zawstydzone.
-  A przepraszam nie dosłyszałem pańskiego imienia?  Powiedział lekko zmieszany.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Potwór z pieczary.
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Czerwiec 2015, 16:24:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything