Autor Wątek: Próba Siły #10 - Rina  (Przeczytany 4950 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rina

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 164
    • Karta postaci

Próba Siły #10 - Rina
« dnia: 19 Czerwiec 2015, 10:53:17 »
Nazwa wyprawy: Próba Siły #10 - Rina
Prowadzący wyprawę: Funeris Venatio
Zasady do uczestnictwa w wyprawie: zgłoszenie się w punkcie rekrutacyjnym Bractwa ÂŚwitu
Uczestnicy wyprawy: Rina

- Więc w czym rzecz? Co mam dla ciebie zrobić, siłaczu? - zapytała zalotnie. Zakręciła piruet i uśmiechnęła się szeroko ukazując rząd perełek. Długoucha pokręciła głową odrzucając włosy w tył i pokazując swe spiczaste uszy. Spojrzała na rycerza i powiedziała ciepłym głosem. - Tak więc słucham.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #10 - Rina
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Czerwiec 2015, 12:08:34 »
- Kojarzysz farmę niziołka Zeugla na zachód od miasta? Rzepę uprawia. Wiesz gdzie to?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Próba Siły #10 - Rina
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Czerwiec 2015, 12:08:34 »

Offline Rina

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 164
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #10 - Rina
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Czerwiec 2015, 13:21:20 »
Złotowłosa zrobiła zażenowaną minę i opuściła głowę. - Bo ja tego... Słodziaczku. Jestem tutaj nowa. - stępowała z nogi na nogę, kiwając się przy tym. - Wyjaśnisz mi drogę rycerzu? - posłała mu gestem buziaka. - Naprawdę chce pokazać że jestem warta zaufania. - uśmiechnęła się po czym podskoczyła wysoko.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #10 - Rina
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Czerwiec 2015, 16:44:01 »
- Z miasta wychodzą cztery główne bramy, w cztery strony świata. Ty musisz skierować się do tej na zachód, Zachodniej. Iść następnie ze dwa kilometry gościńcem i skręcić na południe, gdy zobaczysz zniszczoną strażnicę. Jej podstawę będziesz miała po lewej, a część gruzów po prawej stronie traktu. Potem to już tylko prosta droga i znajdziesz farmę.

Offline Rina

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 164
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #10 - Rina
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Czerwiec 2015, 16:53:57 »
Długoucha spojrzała tępo na ściane, uśmiech zniknął jej z ust a na jego miejscu pojawiła się niepewność. Poczuła się trochę zagubiona. Wzrok skierowała na oczy rycerza, cichym głosem powiedziała. - Skomplikowana droga, jesteś pewien że trafie? Mam tam iść sama? Noo... Dobra. - przekrzywiła usta w geście niezadowolenia i przygryzła wargę.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #10 - Rina
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Czerwiec 2015, 20:31:14 »
- Skomplikowana? Skręca się raz. Jeżeli jest to dla ciebie problem, to do Bractwa się raczej nie nadajesz.

Offline Rina

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 164
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #10 - Rina
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Czerwiec 2015, 22:04:02 »
Złotowłosa zaśmiała się głośno i klepnęła rycerza w ramię. - Droczę się! - zachichotała i ruszyła w stronę wyjścia z budynku. Otwierając drzwi spojrzała z szerokim uśmiechem na wojaka i zapytała. - Coś jeszcze? Czy mogę już iść? Zaraz tutaj wracam. - wyszczerzyła się.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #10 - Rina
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Czerwiec 2015, 09:52:07 »
- Idź.



//Wszędzie jest napisane, że to się dzieje na placu w mieście, nie w budynku. Trudno więc z niego wyjść w ten sposób, jaki ty to robisz. ;)

Offline Rina

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 164
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #10 - Rina
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Czerwiec 2015, 10:41:38 »
Kobieta uśmiechnęła się szaleńczo, zatrzepotała rzesami i rzekła uroczo. - Bywaj słodziaku! - ruszyła przed siebie kierując się w stronę zachodniej bramy, po drodze mijała wiele fajnych osobistości, cały czas się uśmiechała i chichotała. Szła szybko, w równym tempie, podśpiewując pod nosem wesołe piosenki. Słoneczko kochane tak przyjemnie grzało. Chcąc nie chcąc długoucha zbliżała się do bramy.

//Przepraszam :(

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #10 - Rina
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Czerwiec 2015, 10:44:29 »
No i doszła do bramy. Zachodniej, jako się rzekło.

Offline Rina

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 164
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #10 - Rina
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Czerwiec 2015, 10:56:30 »
Kobieta w świetnym humorze przeszła przez bramę i kierowała się tak jak poinstruował ją rycerz. Szła szybkim krokiem gościńcem i rozgładała się wokół podziwiając uroki wyspy. Gdy minęło kilkadziesiąt minut i te dwa kilometry były za plecami, długoucha dotarła do ruin strażnicy. Zatrzymała się na chwilkę by ją obejrzeć po czym odrzuciła swe złote jak łany zboża włosy i skręciła na południe. Spokojnie szła przed siebie. Jest zbyt spokojnie, coś tutaj nie gra. - pomyslała po czym roześmiała się i kontynuowała drogę.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #10 - Rina
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Czerwiec 2015, 13:01:55 »
Szła, szła, szła... aż doszła. Do małego gospodarstwa. Gdzie hodowano rzepę. Taką normalną, rzepową. Rosła sobie na poletkach wokół pojedynczego budynku, który robił pewnie za dom mieszkalny. Gdzieś tam z boku zaraz wyłonił się jakiś chyba magazyn, potem coś w rodzaju kurnika, małej zagrody dla dwóch wieprzków i innych takich. No takie zwykłe gospodarstwo, nic niezwykłego. Przy ganku kręciły się dwie niewysokie postaci.

Offline Rina

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 164
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #10 - Rina
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Czerwiec 2015, 14:19:43 »
Elfka zachwyciła się widokiem i aż poskoczyła z zadowolenia.Jak tutaj fajnie, tak wiejsko. oglądała z zafascynowaniem wszystko wokół zmierzając do dwóch niskich postaci. Dotarła do nich, uśmiechnęła się szeroko, zakręciła piruet i miłym głosem przywitała się. - Dzień dobry! - po chwili. - Przysłano mnie tutaj aby pomóc. Potrzebujecie pomocy? - zapytała słodkim głosikiem.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #10 - Rina
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Czerwiec 2015, 14:46:21 »
Dwa niziołki były dwoma brzdącami, czyli były to postaci naprawdę niewysokie. Gdy ujrzeli podskakującą elfkę, radosną od ucha do ucha, uciekły w głąb chałupy. Po krótkiej chwili z sioła wypadł niziołek, mężczyzna, po czterdziestce, może pięćdziesiątce. U niziołków trudno określić. Wypadł na ganek z widłami i zaciętością w oczach.
- Czego?

Offline Rina

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 164
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #10 - Rina
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Czerwiec 2015, 16:54:38 »
Elfka była zdziwiona i zażenowana jednocześnie, a tym bardziej zaraz po tym z domu wybiegł prawdopodobnie ojciec z widłami. No cóż, długoucha zrobiła dobrą minę do dobrej gry, uśmiechnęła się i powiedziała przyjaźnie. - Pan Zeugl? Przysłał mnie tutaj taki duży, silny, przystojniak z bractwa świtu. Podobno potrzebuje pan pomocy. - puściła mu oczko i zakręciła piruet. - Tak wiec, czy potrzebuje pan jakiejkolwiek pomocy? Obiecałam pomóc, chce pokazać że jestem przydatna.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #10 - Rina
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Czerwiec 2015, 16:59:09 »
- ÂŻe niby ty masz nam pomóc z tym, co się przy gnojówce ostatnio zalęgło? - spytał nieco skonsternowany. Opuścił widły, oparł je o ścianę. Wsparł się łokciami pod boki i przekrzywił głowę, jakby chciał się przypatrzyć elfce z każdej możliwej perspektywy.

Offline Rina

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 164
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #10 - Rina
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Czerwiec 2015, 17:10:41 »
Elfka założyła ręce na piersiach i przekrzywiła głowę. Minę miała lekko speszoną. Patrzyła się na niziołka zdziwionym wzrokiem. - A cio to? - zapytała słodko. - Przejdźmy się tam i zobaczmy co to. - zaproponowała.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #10 - Rina
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Czerwiec 2015, 13:34:12 »
- No to... chodźmy - powiedział niziołek. Wziął ze sobą widły, ale już nie celował nimi w kobietę, tylko podpierał się nimi, idąc przed siebie.
- Jak cię zwą?

Offline Rina

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 164
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #10 - Rina
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Czerwiec 2015, 13:50:17 »
- Zwą mnie Riną "Złotowłosą" ale wystarczy samo Rina. - powiedziała wesoło po czym poklepała niziołka po plecach. - Skoro już się poznaliśmy to może przejdźmy do sprawy, czym szybciej ją rozwiążemy, tym szybciej pan będzie miał spokój a ja wykonam zadanie. - zakręciła piruet i szła dalej za nim.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Próba Siły #10 - Rina
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Czerwiec 2015, 14:50:04 »
Przeszli za niewielką obórkę. W środku zazwyczaj znajdowało się kilka prosiaków i jedna krówka, zaraz obok stał kurnik, w którym były, tutaj zaskoczenie, kury. W niewielkiej odległości od budynków gospodarczych, kilkunastu góra metrów, znajdowało się niewielkie bajorko, od którego waliło tak, jak od pijanego krasnoluda. Czyli waliło mocno, chociaż nie alkoholem, a wszelkimi zwierzęcymi odchodami i odpadkami, zbutwiałymi roślinami i po prostu śmieciami. Gdzieś tam dalej już zaczynały się jakieś łąki, rosły pojedyncze drzewa i w oddali majaczyło wielkie miasto Efehidon.
- No to tutaj - powiedział. Widać, że nie był zbyt wymowny. - Do kur się dobiera, prosiaka ostatnio zarżnęło. I zawsze w gnojówce się kąpie, nocą, kiedy wszyscy śpią, to i nie widzimy. Ucieka, potem wraca, znowu ucieka. - No i właśnie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Próba Siły #10 - Rina
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Czerwiec 2015, 14:50:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything