Królestwo Valfden > Atusel

Eren [NPC] (Zadania dla każdego!)

(1/7) > >>

Erēn:


W samym centrum Atusel, przy ognisku obok małego domku przesiaduje interesujacy jaszczur. W jego oczach widać ogromną wiedzę lecz i smutek. Wokół biegają małe jaszczuroczłeki, jego dzieci, a żona siedzi przed domem na ławeczce. Pod oknem domu, znajduje się niewielka tablica z ogłoszeniami. Gdy podeszłeś/łaś bliżej tejże tablicy jaszczur spojrzał na ciebie swym przeszywającym wzrokiem i dumnym głosem rzekl.
- Widze że chcesz zarobić, podejdź tu bliżej i usiądź ze mną!
Imię: Eren
Płeć: mężczyzna
Rasa: jaszczuroczłek
Wiek: 33 lata

Eren to dumny jaszczuroczłek który dużo przeszedł w życiu. Mieszkał w rodzinnej, jaszczurzej wiosce aż do osiągnięcia 31 lat kiedy to wulkan pod którym położona była jego wieś wybuchł. Tego dnia stracił dach nad głową i wszystkich których kochał, tułał się przez długi czas by zamieszkać w pewnej karczmie gdzie za pomoc przy dobytku mógł za darmo sypiać i jeść. Momentem zwrotnym w jego życiu było spotkanie ciemnoskórej kobiety Armin po rozmowie z którą postanowił zmienić swe życie. Wyruszył na zachód, gdzie po pewnym czasie poznał swą obecną żonę. Osiedlił się w Atusel wraz z ukochaną i dziećmi gdzie dorabia sobie wywieszając za opłatą ogłoszenia zatroskanych obywateli.

Zadania:

Legenda:
Zadanie dostępne
Zadanie wykonywane
Zadanie tymczasowo niedostępne
Zadanie wykonane

Nazwa wyprawy: Interes życia
Prowadzący wyprawę: Silion aep Mor
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% walki dowolną bronią, ogarnięcie, trochę myślenia.
Uczestnicy wyprawy: 1

Nazwa wyprawy: Leśna zagadka
Prowadzący wyprawę: Creed Canue
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: walka bronią na 50%, myślenie
Uczestnicy wyprawy: 2

Nazwa wyprawy: Pęknięte naczynie
Prowadzący wyprawę: Creed Canue
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: walka bronią na 50%, myślenie
Uczestnicy wyprawy: 1

Zadanie dostosowane do umiejętności gracza (Prowadzący: Silion aep Mor/Erēn)

Wykonane:
Interes życia
Pęknięte naczynie
Potrzebny kowal

Wymagania:
-Wykonanie zadania szkoleniowego u Respev'a.
-Spełnianie wymagań zadania.
-Chcąc pobrać zadanie zobowiązany jesteś zapisać się w tym temacie.
-Kolejne zadania możesz pobierać po 3 dniach od zakończenia poprzedniego.

Dael:
Po odpoczynku i skończonej pracy w tartaku Dael chodził po Atusel. Gdy przechodził jedną z ulic zobaczył mężczyznę jaszczuroczłeka siedzącego nad tablicą z zadaniami. Dael i tak szukał zadania więc czemu ma nie spróbować akurat tutaj. Podszedł do mężczyzny delikatnie się ukłonił i zapytał:
-Witaj, czy mógłbym podjąć się tego zadania ?
Nazwa wyprawy: Interes życia
Prowadzący wyprawę: Silion aep Mor
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% walki dowolną bronią, ogarnięcie, trochę myślenia.
Uczestnicy wyprawy: 1

Silion aep Mor:
Eren spojrzał na elfa i zaprosił gestem do ogniska. - Prosze usiądź, porozmawiajmy! Skąd przybywasz? Chciałbym najpierw poznać potencjalnego zainteresowanego.

Dael:
Dael spojrzał się życzliwie na mężczyznę i usiadł koło niego przy ognisku.
-Jestem elfem, nazywam się Dael. Urodziłem się w puszczy na kontynencie, i przeżyłem tam całe swoje dzieciństwo, lecz gdy byłem w wieku dorastającym, nasza wioska została spalona do gołej ziemi. Z całego plemienia przeżyłem tylko ja - w tym momencie Dael wzruszył ramionami, widać było że pogodził się ze stratą. -A teraz jestem tutaj, chciałem się odciąć od starego życia i udało mi się. A obecnie sobie mieszkam w Efehidionie i nie jestem nikim ważnym, niedawno wróciłem z wyprawy, ale widzę dno sakiewki, więc chce znaleźć sobie jeszcze inną robotę -rzekł elf z lekkim uśmiechem w stronę mężczyzny.

Silion aep Mor:
W oczach jaszczura Dael ujrzal smutek ktory szybko zostal zamaskowany obojetnoscia. Syknal przeciagle i spojrzal na elfa. - Wiem co to znaczy stracic rodzine. Zycie bywa takie niesprawiedliwe. Lecz trzeba sie pozbierac i zyc dalej. - wzruszyl ramionami. - Ale dobrze, powiedz mi, czy potrafisz zachowywac sie dyskretnie i w miare cicho? - zapytal dokladajac drewna do ognia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej