Autor Wątek: Test Kruka #25  (Przeczytany 2847 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Huum

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 28
    • Karta postaci

Test Kruka #25
« dnia: 03 Czerwiec 2015, 12:07:02 »
Nazwa wyprawy: Test kruka #25
Prowadzący wyprawę: Anette Du'Monteau
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Logiczne myślenie, chęć dołączenia
Uczestnicy wyprawy: Huum
________________________________________________________
Przyszedłem tam, gdzie mi polecono. Od razu skoczna muzyka, zaczęła grać mi w uszach. Podszedłem, szybko do karczmarza i powiedziałem:
- Hej Karczmarzu, Stary Zbóju. Lej mi piwa dziś do bólu. Mam ja dzisiaj wnet ochotę, zrobić komuś małą Psotę- Po tych słowach, zarechotałem dźwięcznie.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #25
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Czerwiec 2015, 17:00:16 »
-Proszę jaki poeta się znalazł. Masz no tutaj swoje zamówienie. Karczmarz wręczył ci kufel i wyciągnął rękę czekając na zapłatę. -Dwie grzywny.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test Kruka #25
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Czerwiec 2015, 17:00:16 »

Offline Huum

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 28
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #25
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Czerwiec 2015, 13:57:18 »
Podałem karczmarzowi dwie grzywny. Znowu zaśmiałem się i odwróciłem od niego:
- Jestem tylko Drobnym Kuglarzem.- Odpowiedziałem karczmarzowi, po czym samemu przyglądałem się tłumowi, który przesiadywał w karczmie.Ciekawe, od kogo, mam zdobyć dalsze informacje co do zadania. Przesiadywałem sobie przy barze, podskakując do muzyki, i przyglądając się pobliskim ludziom.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #25
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Czerwiec 2015, 18:03:09 »
W karczmie ludzi było wielu i większość ubrana różnie. Obieżyświat był takim miejscem gdzie przychodzili zarówno mniej znaczni obywatele jak i ci bardziej znaczący. Gdzieś przy stole siedział jakiś kupiec opowiadający o przygodach z przewozem dóbr. W innym miejscu był wędrowny bajarz, który zabawiał gości opowiastkami z szlaku. Jeszcze inna część karczmy zajmował jegomość w dziwnym połączeniu rozciętej szaty i zarzuconym na to skórzanym napierśniku.

Offline Huum

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 28
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #25
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Czerwiec 2015, 18:44:26 »
Przyglądałem się wszystkim z uwagą. Byłem prawdopodobnie jedyną, żabą w okolicy. Co powinno dać, wystarczająco dużo powiedzieć, zleceniodawcy o zdaniu. Sprawa raczej była, cicha. Więc chodzenie i pytanie się ludzi, kto dał mi zlecenie nie było odpowiednie. Zarechotałem Wesoło, nucąc sobie pod nosem.
- Jednym cięciem, przynoszę ofiary. Jednym słowem, załatwiam delikatne spory. Z cienia nie wychodzę i własną droga chodzę...

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #25
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Czerwiec 2015, 22:28:09 »
-Lepiej nie gadaj bzdur i nie strasz klientów w karczmie. - odpowiedział jegomość w szacie. -Większość raczej by sobie tego nie życzyła. A i tak człek jak ty mógłby łatwo w gębę zarobić. I może nie tylko w nią.

Offline Huum

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 28
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #25
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Czerwiec 2015, 14:28:04 »
Spojrzałem, na gościa w szacie i parsknąłem śmiechem. Po czym powiedziałem:
- Jestem Huum, bardzo było mi miło pana poznać. - Mówiłem śmiejąc co się chwile- Gdzie znajduje się ten jegomość, który bardzo chciał, by dostać po ryju? Z chęcią, bym go poznał. Może nawet trochę kości, bym rozprostował.- Zaśmiałem się znowu figlarnie.- Chociaż, co ja mogę. Przecież jestem, małą i niewinną żabą, ja kto lubicie nas określać. Ale jeśli, pan chce możemy się zmierzyć na pieści.. Może nawet jakiś, mały zakład? Co?
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2015, 14:41:37 wysłana przez Huum »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #25
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Czerwiec 2015, 16:46:21 »
-Zakład? Czemu nie. Ja ci powiem co masz zrobić i zobaczymy czy się uda. Jeśli nie to wygrywam, jeśli tak to ty wygrywasz. Prosto i jasno. Co powiesz?

Offline Huum

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 28
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #25
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Czerwiec 2015, 16:49:05 »
- Co mam zrobić? Bo już, nie chce mi się dalej tutaj brodzić.- Sprawnym, łykiem wciągnąłem piwo od karczmarza.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #25
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Czerwiec 2015, 22:40:56 »
-Odwiedzisz mojego znajomka. Ostatnio strasznie się rozgadał. Twardy chłop. Założę się, że go nie przekonasz do zachowania milczenia i własnych myśli dla siebie na przyszłość.

Offline Huum

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 28
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #25
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Czerwiec 2015, 15:25:48 »
- Mogę, z nim pobawić się w Nurkowanie. Póki, ja nie wypłynę on nie może. - Mówiąc to zaśmiałem, się- Pasuje tobie taka propozycja? Raczej, nie chce mi się z nim dogadywać. Chociaż za odpowiednią sumę, mogę z nim tylko porozmawiać -Uśmiechnąłem się obrzydliwie- Gdzie, go znajdę?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #25
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Czerwiec 2015, 18:02:47 »
-Masz po prostu sprawić by zamilkł w pewnych sprawach. Zrozumieliśmy się? Taka nauczka.[/i] - powiedział nieznajomy. -Ma swój domek na obrzeżach dzielnicy obywatelskiej. Można poznać bo niebieskawym dachu.

Offline Huum

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 28
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #25
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Czerwiec 2015, 19:25:15 »
Zaśmiałem się tylko, po czym skocznie ruszyłem w stronę domu celu. Miał pewnie trochę pieniędzy, skoro mieszkał w dzielnicy obywatelskiej. Chociaż, podejrzewam, że raczej nie będę miał z nim problemów. Możliwe, że z początku będzie się mocno rzucał, jednak raczej mnie nie przerażał. Przez całą drogę, chichrałem się i śpiewałem piosenki o morderstwach.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #25
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Czerwiec 2015, 19:30:05 »
Ludzie którzy mijali cię nieco bliżej dziwili się i wytykali palcami, a pod nosami mówili że pewnie jakiś wariat. Mimo to nikt nie zaczepiał cię aż dotarłeś do dzielnicy obywatelskiej. Widać ludzie bali się tutaj chorych psychicznie żab.

Offline Huum

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 28
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #25
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Czerwiec 2015, 19:37:56 »
ÂŚmiałem się z irytujących spojrzeń. Osoby, które widzą więcej, są zazwyczaj wytykane palcami. Ale to my często dostajemy to co chcemy, bo pozostali się boją się to zdobyć. Zapukałem to drzwi i zarechotałem dźwięcznie:
- ÂŚpiewna wiadomość[/b]-

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #25
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Czerwiec 2015, 20:05:10 »
//: Nie powiedziałem że znalazłeś dom, tylko że dotarłeś do dzielnicy obywatelskiej :P

Offline Huum

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 28
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #25
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Czerwiec 2015, 07:44:40 »
Ignorowałem te szepty. Przecież to nie było warte uwagi. Słabi ludzie, którzy uważają, że pozjadali wszystkie umysły. ÂŻe są najważniejsi. Podczas, gdy ich truchła są delikatniejsze, niż mogło by się to wydawać ÂŚmiałem się dalej, i nie przestawałem nucić sobie pod nosem. Oni nie mogą zniszczyć mi tak pięknego dnia.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #25
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Czerwiec 2015, 23:50:02 »
Pewien czas zajęło ci krążenie po obrzeżach dzielnicy. Niektórzy z otoczenia przyzwyczaili się powoli do chodzącej tu i tam żaby. Mimo, że twój gatunek raczej wybitnym wzrokiem i gustem nie grzeszył, to jednak udało ci się dostrzec dość niewielki acz zadbany domek o niebieskawym dachu.

Offline Huum

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 28
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #25
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Czerwiec 2015, 20:41:19 »
ÂŚmiałem się z irytujących spojrzeń. Osoby, które widzą więcej, są zazwyczaj wytykane palcami. Ale to my często dostajemy to co chcemy, bo pozostali się boją się to zdobyć. Zapukałem to drzwi i zarechotałem dźwięcznie:
- ÂŚpiewna wiadomość- Po czym zaśmiałem się figlarnie.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test Kruka #25
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Czerwiec 2015, 19:15:49 »
Drzwi otworzył ci dość postawny mężczyzna. Był rzecz jasna człowiekiem, to też wzdrygnął się na widok takiego potwora.
-Czego tu ropucho?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test Kruka #25
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Czerwiec 2015, 19:15:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top