Autor Wątek: Miła woń  (Przeczytany 2938 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #40 dnia: 20 Maj 2015, 21:03:43 »
Dwoch bandytow zmarlo zarznietych bestialsko. Krwawiacy bandyta wstal, zlapal w wolna reke sztylet i cie zaatakowal. Druga reka trzymal sie za szyje.

//1xBandyta. 1,5 metra od ciebie

Offline Thulhu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bang! Pow! Boom!
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #41 dnia: 20 Maj 2015, 21:11:02 »
Spokojnie odparowałem cios. A raczej, nie tyle odparowałem, co po prostu pozwoliłem się przewrócić wyraźnie osłabionemu bandycie. Co prawda, po chwili leżał na ziemi i starał się podnieść, jednak mój sztylet przybił jego serduszko do ziemi. Po tym wszystkim postanowiłem przeszukać, bandytów. Nie interesowały mnie bronie itd. gdyż, to było zwyczajnie za ciężkie i niepraktyczne, by to nieść. Interesowała mnie gotówka i błyskotki, które będę mógł sprzedać.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #41 dnia: 20 Maj 2015, 21:11:02 »

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #42 dnia: 20 Maj 2015, 21:20:46 »
Przeszukujac wszystkich bandytow znalazles ogolem 100 grzywien. Na wprost od cb sa drzwi.

//Znajdujesz 100 grzywien.

Offline Thulhu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bang! Pow! Boom!
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #43 dnia: 21 Maj 2015, 15:52:10 »
Schowałem grzywny do sakiewki, po czym ruszyłem spokojnie w stronę drzwi. Starałem się przy tym spokojnie skradać, by nie zostać wykryty przez ewentualnych przeciwników.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #44 dnia: 21 Maj 2015, 16:13:04 »
Szles przed siebie, robilo ci sie coraz slabiej, przytrules sie oparami ziela. Straciles swiadomosc, w tym stanie dotarles pod swoj dom gdzie zasnales na progu. Gdy obudziles sie miales wyrazna amnezje. Nie pamietales calej tej sytuacji. W kieszeniach znalazles zabrane wczesniej grzywny.


Wyprawa zakończona!

Podsumowanie: Thulhu wedrujac podgrodziem spodkal kolesia w kapeluszu ktory zaproponowal mu robote. Mialzdobyc recepture na narkotyczne kadzidlo od kupca. Gracz przystal na propozycje, spotkal kupca, kupiec zaproponowal mu 50 grzywien i falszywke. Jaszczur zgodzil sie, zaniosl falszywke do faceta w kapeluszu, nagle zostal ogluszony i znalazl sie w jakims dziwnym pokoju. Kapelusz musial sprawdzic recepture, zagazowano jaszczura oparami bagiennego ziela. Po kilku godzinach okazalo sie ze receptura jest falszywa, koles naslal na niego zbirow a sam zniknal... Jaszczur zamordowal bezlitosnie bandziorow. Znalazl przy nich 100 grzywien. Ruszyl przed siebie, przytruty oparami, bez swiadomosci wrocil do domu i zasnal na progu. Gdy sie obudzil mial amnezje. The End. :)


Talenty:
Aktywność: 1 złoty talent
Opisy: 1 srebrny talent
Walka: 1 brazowy talent

Nagrody:
150 grzywien.

[member=1]Isentor[/member] prosze sprawdzic :D

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #45 dnia: 29 Maj 2015, 17:00:00 »
//Poprawiam na:
Aktywność: 1 brązowy talent
Opisy: 1 srebrny talent
Walka: 1 brązowy talent

Forum Tawerny Gothic

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #45 dnia: 29 Maj 2015, 17:00:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top