Autor Wątek: Miła woń  (Przeczytany 2855 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thulhu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bang! Pow! Boom!
    • Karta postaci

Miła woń
« dnia: 19 Maj 2015, 19:58:09 »
Nazwa wyprawy: Miła woń
Prowadzący wyprawę: Silion aep Mor
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Bycie Thulhu
Uczestnicy wyprawy: Thulhu

Wędruje po podgrodziu, wokół mnie menele, dziwki i drobne opryszki. Co mnie od nich rozróżnia? To, że jestem stworzony do walki. Urodziłem się Jaszczuroczłekiem, po to by mordować. Mój organizm szybko się leczy, a moje zęby są wstanie rozerwać na strzępy, wszystko co się rusza. Nawet, w chwili, gdy komuś uda się uciec, jego ciało obumrze, na wskutek mych małych przyjaciół w pysku. Ciepłokrwiści się mnie boja, a ja daje im powód do tego.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Maj 2015, 20:30:08 »
Tak wiec wedrowales ulicami podgrodzia. Po twojej prawej dal sie slyszec meski glos. Gdy sie odwrociles zobaczyles mezczyzne w wieku okolo 35 lat, byl ubrany schludnie, na glowie mial skorzany kapelusz. Krzyknal do ciebie.
- Ej ty. Jaszczurze, podejdz blizej. Mam dla ciebie propozycje. - jego glos byl zimny i opanowany.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Maj 2015, 20:30:08 »

Offline Thulhu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bang! Pow! Boom!
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Maj 2015, 20:41:08 »
Zasyczałem pod nosem. Odwróciłem się w stronę mężczyzny. Miał dla mnie propozycje. Propozycje są zazwyczaj mniej lub bardziej opłacalne. Ciekawiło mnie jaka była. Poszedłem do niego, ukazując przy tym swoje zęby, na których zabójcza ślina toczyła swoje życie.
- Jaka jest ta propozycja?- Zasyczałem znowu, dając mu poznać, że jestem ciekawy- Kogoś.... Zabić? Czy może, dostarczyć, gdzieś?

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Maj 2015, 20:46:24 »
Mezczyzna nie przejawial zadnych uczuc. Spojrzal na cb swoimi madrymi niebieskimi oczyma i rzekl.
- Widze ze jestes zainteresowany. To bedzie dla ciebie oplacalne i prostsze niz by ci sie moglo wydawac. Sluchaj wiec. Chodza sluchy ze tutejszy handlarz sprzedaje kadzidlo ktore ma dzialanie narkotyczne. Po nawachaniu sie go masz duzo energi i dostajesz "wizji". Chce dostac ta jego recepture. Wchodzisz?

Offline Thulhu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bang! Pow! Boom!
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Maj 2015, 20:53:27 »
Wymuszanie, kradzież i oddawanie. Dobre, zadanie. Ale typowe dla ciepłokrwistych. Nie lubię kraść, wolę zapolować i zyskać, to sam. Chociaż tortury i dręczenie kogoś, to nie jest taka zła rzecz, by zyskać coś
- Gdzie go znajdę? Co mogę, zrobić z tymi co mi przeszkodzą? I co z tego będę miał?- Powiedziałem spokojnie, mając w oczach tylko i wyłącznie Pustkę.Nienawidziłem wszelkich używek. Jedyną rzeczą dającą mi szczęście, był strach w oczach istot, które zabijałem lub odbierałem mu to czego pragnął najbardziej, rodzinę i przyjaciół
- Podejrzewasz jakieś trudności?- Po tych słowach syknąłem przeraźliwie.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Maj 2015, 21:01:14 »
Czlowiek szyderczo sie usmiechnal. - To napakowany czlowiek ale widze ze jak cie zobaczy to sie obsra. Nie powinien sprawiac problemow chociaz kto go tam wie... Co bedziesz mial? To czego wszyscy pozadaja. Pieniadze, srebrniki zwane grzywnami.

Offline Thulhu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bang! Pow! Boom!
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Maj 2015, 21:23:21 »
- Każdy pożąda, jednak niektórzy pożądają więcej, inni natomiast mniej. Ale, o tym porozmawiamy PO ROBOCIE..- Stwierdziłem.- Gdzie, go znajdę?- Miałem, już cały plan ułożony w głowie. Będzie, tak jak lubię. Czyli spokojnie i po cichu. Zbierając, to co może jeszcze się przydać. Trupowi, niektóre rzeczy się nie przydają. Ale na tym polega cała, zabawa. By zyskać to, co może się jeszcze przydać. Takie, jakby Trofea.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Maj 2015, 21:39:23 »
Mezczyzna spod oka spojrzal na twoj zabojczy usmieszek.
- To wbrew pozorom szanowany i lubiany kupiec. Znajdziesz go na rynku. Napewno teraz para sie handlem. Acha, dobrze by bylo jakby po calym zajsciu byl wciaz zywy. - ostatnie slowo wypowiedzial dobitniej, dajac ci do zrozumienia ze jego smiec wywolalaby duze zamieszanie. - Zwie sie Zdun.

//Mamy poludnie, slonce swieci mocno.

Offline Thulhu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bang! Pow! Boom!
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Maj 2015, 21:47:28 »
Nie lubię, użalania się ciepłokrwistych typu: "Tylko nie zabijaj". Mord mam we krwi. Mój lud prowadził wielkie wojny, nim istnieli ciepłokrwiści. Ale czy, to kogoś martwiło? Nie. Aktualnie, wszystko wygląda inaczej. Strach przed śmiercią, jest tak wyczuwalny u ciepłokrwistych, że ogarnia mnie smutek, gdy mam jakiegoś oszczędzić.
- Nie lubię pracy, bez trupów. Mam nadzieje, że nie będę musiał oszczędzać ciepłokrwistych na darmo.- Powiedziałem sycząc. Po tych słowach ruszyłem, w stronę rynku. Cel, był pozornie prosty. Rynek to dużo zamieszania. Dużo zamieszania, to duża dyskretność. A to daje, mi ogromne pole do popisu. Najprościej jednak, będzie go wciągnąć, gdzieś i wydusić z niego informację. A do tego, mogą się okazać moje predyspozycje Naturalne.
« Ostatnia zmiana: 19 Maj 2015, 21:52:14 wysłana przez Thulhu »

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Maj 2015, 21:53:33 »
Dotarles na rynek. Bylo to miejsce gdzie tlumy ludzi dokonywaly nieraz zupelnie im nie potrzebnych rzeczy. I dzisiaj byl tutaj tlok. Stragany kupcow ktorych bylo fure byly okupowane przez osobnikow roznych ras, glownie przez kobiety. Slyszales przekrzykujacych sie kupcow. Do twych oczu rzucil sie stragan kilkanascie metrow na wprost z ktorego lekko sie dymilo i byl okrazony przez kobiety. Uslyszales strzepy okrzyku.
- ... kadzidła... najlepsze... zduna...

Offline Thulhu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bang! Pow! Boom!
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Maj 2015, 22:12:03 »
W jaki sposób odciągnąć tłum kobiet, od straganu z Kadzidłami? ÂŁadne zapachy, to coś co lubią. Można, by było zepsuć ten zapach, chociażby srając przy kupcu. Jednak, tonie było konieczne. Wystarczy, spokojnie z nimi porozmawiać i ewentualnie wykorzystać dar, jakim jest ogon. Szedłem spokojnie przepychać, się przez tłumy. Celem, było zdobycie receptury. A tą można, było tylko za pomocą ,,perswazji ulicznej". Czyli spokojnie i dosyć brutalnie wytłumaczyć, czego potrzeba. Jednak to niekoniecznie, mogło przypadać tej sytuacji. Najpierw, trzeba dać kupcowi, do zrozumienia, że trzeba porozmawiać na osobności. Podszedłem do miejsca, w którym były sprzedawane kadzidła.
- Witam, jestem Granush'ekha. Jestem Alchemikiem, z odległych pustyń. Mam dla pana kilka propozycji, jednak to by się przydało porozmawiać na osobności.- Powiedziałem spokojnie, do Handlarza.-Mam coś, co może się panu przydać- A to coś, to jeden silny cios w głowę moim ogonem. By mieć, chwilę by się rozejrzeć po pańskim namiocie Dodałem w myślach.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Maj 2015, 22:21:02 »
Kupiec uciszyl kobiety gestem reki ktore na twoj przerazajacy widok po chwili uciekly.
- Witam jestem Zdun. Jestem kupcem. Sprzedaje kadzidla. Moze ktores cie zainteresowalo? Jestes alchemikiem? Nie slyszalem o jaszczurzych alchemikach. Czego ode mnie chcesz?

//Nastepne odpisze ci jutro, dzis juz nie mam sily ;[

Offline Thulhu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bang! Pow! Boom!
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Maj 2015, 22:34:26 »
Rybka złapała haczyk. Teraz tylko wyciągnąć, ją z wody.
- Jesteśmy, starą rasą. Posiadamy wiele możliwości, o których wy ciepłokrwiści za bardzo nie słyszeliście- Powiedziałem spokojnie, starając się przy tym zachować w miarę inteligentnie- Jednak, czy to jest problem? Posiadam, parę informacji, a nawet po dalszych rozmowach, nawet umowy. Które, mogą przynieść tobie duży zysk. Warunek jest, jeden. Na osobności.- Prosto, w moje szczęki. Zaśmiałem się duchu, myśląc o tym. Jak może przebiec teraz sytuacja

//Wporządku

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Maj 2015, 06:29:19 »
Kupiec zmierzyl cie swym wyrachowanym wzrokiem. - Umowy? Interesy? Jakos nie chce mi sie wierzyc. Nie zwyklem nic zawierac z pierwsza byle napotkana osoba, a tym bardziej jak ta osoba ma ogon. Mow wprost o co chodzi.

// Za wami stoi drewniany "domek" w ktorym kuiec ma porozkladana reszte asortymentu. Kobiety ktore byly "tlumem" juz wczesniej uciekly.

Offline Thulhu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bang! Pow! Boom!
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Maj 2015, 07:28:50 »
Już go lubię. Pogarda, do innych ras jest fajna. Jednak, gdy Jaszczuroczłek ma propozycje, tym bardziej powinno się na nią przystać. Jesteśmy, za dużymi zabójcami, dla tych osób.
- Receptury, za receptury.- Uśmiechnąłem się, ukazując mu moje ostre niczym sztylety zęby, po którym spokojnie spływała niebezpieczna. - I w czym, ci przeszkadza mój ogon? ÂŻe jest silny, to ja jestem świadomy. Jednak, używałem go około parę lat temu. Chodzi mi u ciebie, o specjalną recepturę, która raczej za legalna nie jest. Mam na wymianę inną, równie mocną i ciekawą

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Maj 2015, 07:32:58 »
Kupiec zdziwil sie. - O jaka recepture ci chodzi? Co z nia jest nie tak? Dlaczego mam ci ja niby zdradzic i jaki masz w tym cel? - zapytal podejrzliwie.

Offline Thulhu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bang! Pow! Boom!
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Maj 2015, 07:38:29 »
- Mocną.- Powiedziałem, głosem jakby typowym dla narkomana.- Mam równie mocny towar. Ten wyluzowanie i te wizje.- Zasyczałem pod nosem, jakby z wielkiego zadowolenia. Uparty koleś. Nie lubię takich, wolę ich po prostu zabić i mieć ich głęboko, gdzieś. Ale co poradzisz, jak on bardziej uparty od kozła? Jednak, mam nadzieje, że niedługo zmieni ton swojego głosu. I przejdziemy, do bardziej... Wyrachowanych sposobów, prowadzenia walki.
« Ostatnia zmiana: 20 Maj 2015, 07:41:24 wysłana przez Thulhu »

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Maj 2015, 07:47:36 »
- Mocny towar? Koles czy ty mi sugerujesz ze sprzedaje narkotyki? Uwazaj na slowa. - rzekl oburzony. - Jestem uczciwym kupcem. - zdawalo ci sie ze do ciebie mrugnal. - Wiesz co wejdzmy do srodka! - wskazal ci na domek za soba.

Offline Thulhu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bang! Pow! Boom!
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Maj 2015, 07:56:13 »
- Przepraszam.- Syknąłem, uśmiechając się przy tym. Po tych słowach ruszyłem do domku za handlarzem, machając sobie luźno ogonem.  Ciekawe jak długo będzie się rzucał Położyłem ręce, na brzuchu w miejscach, gdzie ukryłem moje sztylety. Trzeba, się ubezpieczyć przed tą sytuacją.- Rozglądałem się przy tym uważnie, nie lubiłem być zaskoczony.
« Ostatnia zmiana: 20 Maj 2015, 08:02:53 wysłana przez Thulhu »

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Maj 2015, 08:17:34 »
Weszliscie do domku, wokol poukladane byly na polkach rozne kadzielnice, roslinki, pojemniczki z jak podejrzewales kadzidlami i inne takie ciekawe rzeczy. - No dobra, przejdzmy do konkretow, o co ci chodzi? Bo szkoda mi mojego cennego czasu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Miła woń
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Maj 2015, 08:17:34 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything