Autor Wątek: Test kruka #23  (Przeczytany 3998 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #23
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Maj 2015, 01:24:06 »
- Dentar, prawda? - wypaliłem, zanim w ogóle mnie zauważyli. - Przysyła mnie osoba, która podała się za waszą przyjaciółkę... czy coś w tym rodzaju - zawahałem się. - Poleciła zapytać, czy potrzebujesz jakiejś pomocy? Wspominała też, że mogę zarobić... - rozmarzyłem się.
« Ostatnia zmiana: 19 Maj 2015, 14:46:23 wysłana przez Szarleǰ »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #23
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Maj 2015, 18:35:14 »
-Jeśli jeszcze nie zauważyłeś to potrzebuję. Ten tutaj to mój asystent, który nierozważnie sięgał po zioła. Coś go pokąsało, lecz nie wiem co bo przecież był zbyt przerażony żeby cokolwiek zapamiętać. Baba nie chłop... - tłumaczył ci Dentar. -Niedaleko jest staw. Potrzebuję lili z jego powierzchni. Idź do niego i przynieś mi je. No i bądź rozważniejszy niż mój przygłupi asystent.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #23
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Maj 2015, 18:35:14 »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #23
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Maj 2015, 18:49:52 »
Mam nadzieję, że będzie mi się to opłacać - pomyślałem. Zgodziłem się gestem.
- W którą stronę ten staw?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #23
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Maj 2015, 19:21:00 »
-Tamtędy. - wskazał ci palcem kierunek

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #23
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Maj 2015, 23:03:37 »
No to poszedłem w tamtym kierunku. W drodze dobyłem miecza, na wypadek, gdyby to kąsające coś zapragnęło mnie ukąsić. Gdy dotarłem - a mam nadzieję, że dotarłem - na miejsce, przedsięwziąłem poszukiwania lilii, pozostając czujnym na ewentualnych kąsaczy.
« Ostatnia zmiana: 20 Maj 2015, 13:57:38 wysłana przez Szarleǰ »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #23
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Maj 2015, 23:49:42 »
Staw faktycznie był niewielki. Na jego brzegach zauważyłeś drobne pływające kwiaty. Nawet ktoś taki jak Ty powiedziałby że wyglądają dość ładnie. Nieznaczny zapach również dało się od nich wyczuć.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #23
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Maj 2015, 11:32:33 »
Wolnym krokiem zblizyłem się do stawu i rozejrzałem wokoło. Wszak Dentar mnie uprzedzał, a uprzedzonemu głupio wpaść w jakąś pułapkę. Przypomniałem sobie również słowa, które podsłuchałem, gdy go odnalazłem: "...uważaj na kolce". Postanowiłem więc za wszelką cenę na nie uważać, by na nic się przypadkiem nie nadziać. Przykucnąłem nad brzegiem i ostrożnie sięgnąłem po jedną z lilii unoszących się na tafli wody. Zadowolony stwierdziłem, że jak do tej pory wszystko idzie gładko. Jednym uchem słyszałem już brzęk monet.
« Ostatnia zmiana: 20 Maj 2015, 12:52:14 wysłana przez Szarleǰ »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #23
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Maj 2015, 14:23:07 »
Dwie lilie znalazłeś przy brzegu, niestety kolejne dwie były już dalej w wodze. Po bliższym przyjrzeniu się stwierdziłeś że nie dasz rady sięgnąć do nich z suchego lądu.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #23
« Odpowiedź #28 dnia: 20 Maj 2015, 14:39:38 »
Sięgnąłem po te kwiaty, które były w moim zasięgu i odłożyłem w bezpieczne miejsce. Następnie wszedłem do wody, by wyłowić kolejne. Pieprzone bajoro...
« Ostatnia zmiana: 20 Maj 2015, 15:01:57 wysłana przez Szarleǰ »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #23
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Maj 2015, 15:05:10 »
Udało ci się również zebrać parę z tafli stawu. W pewnym momencie zauważyłeś jakiś ruch w wodzie.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #23
« Odpowiedź #30 dnia: 20 Maj 2015, 15:50:01 »
Zacząłem powoli oddalać się w stonę brzegu, cały czas obserwując ruch w wodzie i trzymając miecz w pogotowiu. Czekałem na moment, aż "coś" zbliży się do mnie, mając nadzieję, że do tego czasu znajde się wystarczająco daleko, bym mógł dostrzec potencjalnego przeciwnika na płyciźnie. Oraz oczywiście podjąć walkę, jeśli zajdzie taka potrzeba. Pokładałem jednak wiarę również w tym, że zdąże oddalić się z tego miejsca zanim to "coś" w ogóle postanowi mnie dziabnąć.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #23
« Odpowiedź #31 dnia: 20 Maj 2015, 19:31:31 »
Woda jednak się uspokoiła. Natomiast twoich uszu dobiegł szelest. Za twoimi plecami pojawił się jakiś mały chłopak. Wziął dwie lilie które wcześniej zebrałeś i biegiem rzucił się do ucieczki.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #23
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Maj 2015, 00:10:00 »
Zebrane kwiaty wetknąłem za pazuchę, co by mi już nikt ich nie podkradł, wyskoczyłem z wody jak poparzony i popędziłem w ślad za tym małym złodziejaszkiem. - Zatrzymaj się mały!! Dam ci coś cenniejszego! - krzyknąłem, wcale nie oczekując upragnionego efektu.
« Ostatnia zmiana: 21 Maj 2015, 02:27:56 wysłana przez Szarleǰ »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #23
« Odpowiedź #33 dnia: 21 Maj 2015, 08:00:01 »
Słowa raczej nie odniosły żadnego efektu, gdyż mały dalej mknął przez okoliczne chaszcze. Szło mu to dość sprawnie co mogło znaczyć że całkiem nieźle zna ten teren.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #23
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Maj 2015, 13:04:26 »
Pędziłem za tym małym, parszywym złodziejem, nie tracąc go z oczu, bo pomimo, że mały był obeznany z okolicznymi krzakami, to moja kondycja nie ustępowała kroku jego małym nóżkom. W pewnym momencie wpadłem na wspaniały pomysł, co by dzieciaka zamordować i odzyskać swoje kwiatki, wszak miałem w zanadrzu jeszcze kilka magicznych sztuczek. Postanowiłem się jednak wstrzymać z realizacją tego genialnego planu, ponieważ zabicie dziecka tuż za murami Efehidonu mogłoby w późniejszym czasie zaskutkować różnymi nieprzyjemnościami.
« Ostatnia zmiana: 21 Maj 2015, 19:35:55 wysłana przez Szarleǰ »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #23
« Odpowiedź #35 dnia: 21 Maj 2015, 20:44:25 »
Niestety albo i na szczęście twoje zaklęcie nie dosięgnęło dzieciaka. Udało mu się umknąć wyłącznie sobie znanym skrótem w tej gęstwinie chaszczy.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #23
« Odpowiedź #36 dnia: 22 Maj 2015, 01:55:19 »
//: Co prawda edytowałem posta i jednak nie zaatakowałem chłopaka, ale tak czy inaczej bym go nie trafił, więc na jedno wychodzi :P

Pędziłem za nim dalej, ile tylko bozia dała...

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #23
« Odpowiedź #37 dnia: 22 Maj 2015, 08:41:42 »
Chłopak zniknął, ty natomiast usłyszałeś dziwne bzyczenie od strony z której przybyłeś. Po chwili twoim oczom ukazał się paskudny owad o pokaźnych rozmiarach. Miał ewidentnie chęć wbicia w ciebie swego żądła.

1xKrwiopijca

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #23
« Odpowiedź #38 dnia: 22 Maj 2015, 11:28:08 »
- KONSACZ!!!!!! - wrzasnąłem zdezorientowany. Nie ze strachu, a raczej ze złości. Zacisnąłem dłoń na rękojeści i przybrałem postawę bojową. Stałem na wprost krwiopijcy, który wściekle wymachiwał skrzydełkami w swym krwiożerczym amoku. Wiedziałem, że taką bestię niełatwo będzie trafić, toteż postanowiłem poczekać, aż zaatakuje pierwsza. A długo czekać nie musiałem, gdyż ów przerośnięty komar pędził wprost na mnie, eksponując swoje ogromne żądło i raz po raz wybzykując bojowe "bzzz, bzzz, bzzz". Po chwili, gdy owad znalazł się tuż przede mną, wypiął odwłok jeszcze bardziej, niż dotychczas i wściekle na mnie ruszył. Dokładnie takiej formy ataku spodziewałem się od tej skrzydlatej kreatury. Wygiąłem się zgrabnie nie ruszając się z miejsca i tym samym uniknąłem ukąszenia. Krwiopijec zatrzymał się za moimi plecami. Pomimo, że posiadał skrzydła, nie był wystarczająco mobilny, by zdołać umknąć przed mym atakiem. Zanim zdążył zawrócić, by zaatakować mnie ponownie, ostrze ze świstem przecięło powietrze i rąbnęło weń, odcinając żądło wraz z jednym skrzydłem, za jednym zamachem. Owadzisko upadło na ściółkę tuż pod moimi stopami. Teraz "bzzz, bzzz, bzzz", zdawało się być bzyczeniem znacznie mniej agresywnym, a wręcz bzyczeniem błagającym o litość. O ile bzyczenie w ogóle cokolwiek znaczyło.
- Tak, tak, bzzz, bzzz - odpowiedziałem lekceważąco i zacząłem siekać bestię na jeszcze mniejsze kawałki. Gdy bzyczenie ustało bezpowrotnie, rozejrzałem się dokoła. Musiałem wreszcie dorwać tego małego nikczemnika.
« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2015, 11:37:15 wysłana przez Szarleǰ »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #23
« Odpowiedź #39 dnia: 22 Maj 2015, 12:00:41 »
Porąbawszy truchło owada nie dostrzegłeś ani śladu po niewielkim chłopcu. Zapewne oddalił się na tyle, że teraz ciężko byłoby go znaleźć. W końcu te małe bachory wszędzie miały swoje kryjówki.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #23
« Odpowiedź #39 dnia: 22 Maj 2015, 12:00:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything