Autor Wątek: Brudna robota  (Przeczytany 2488 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Brudna robota
« dnia: 16 Maj 2015, 14:39:14 »
Nazwa wyprawy: Brudna robota
Prowadzący wyprawę: Rodred
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Zgoda prowadzącego.
Uczestnicy wyprawy: Kazmir aep Groth

- Piwo z mlekiem? Bogowie co za okropności... Powiedział opuszczając kanciapę Dimitra i kierując się do wskazanej speluny.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Brudna robota
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Maj 2015, 15:45:32 »
Zbliżyłeś się do budynku. Wygląda jak by miał się za chwilę zawalić. Na progu leży jakiś trup lub po prostu pijany marynarz. Przestępując go wszedłeś do karczmy. Uderzył cię swojski smrodek tytoniu alkoholu i fekalii. Zastanawiałeś się czego jest więcej w powietrzu. Alkoholu czy tlenu? Gdzieś w głębi za mgłą dymu tytoniowego ujrzałeś chyba ladę, a za nią kogoś kto pewnie jest karczmarzem. Wszędzie po drodze leżeli pijący lub upici marynarze. Zobaczyłeś, że na ramieniu mają wytatuowaną nazwę tego samego okrętu. Pewnie przed chwilą przybił do brzegu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Brudna robota
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Maj 2015, 15:45:32 »

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Brudna robota
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Maj 2015, 16:55:59 »
Jak na imieninach u szwagra... Skomentował w myślach brodacz przedzierając się do szynkwasu, wdrapał się na taboret.
- Piwa z mlekiem. Rzucił kładąc na ladę "TÊ" monetę.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Brudna robota
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Maj 2015, 17:20:20 »
Pijak obok się obrócił i wykrzyknął.
-  Piwa z mlekiem? Co za frajer! Ryknął i zaczął pić wychylając się do tyłu aż spadł z krzesła.
-  Mleka nie mamy. Odparł karczmarz z pogardą i czym prędzej schował monetę.
-  Ale mogę dać Ci coś innego. Wymruczał wstając ociężale z taboretu.
-  Choć za mną. Powiedział i ruszył na zaplecze.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Brudna robota
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Maj 2015, 17:24:13 »
- A w morde chcesz cieciu?! - odburknął pijakowi i schodząc ze stołka ruszył za karczmarzem.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Brudna robota
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Maj 2015, 17:31:51 »
Pijak coś odkrzyknął, ale go już nie usłyszałeś. Wstąpiłeś na zaciemnione zaplecze. Po środku stało krzesło. Karczmarz wskazał Ci je i rzekł. -  Usiądź tu i zaczekaj na mnie.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Brudna robota
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Maj 2015, 17:38:28 »
- Ja pierdole... mafia czy ki pieron? Burknął sobie cichuteńko pod nosem i usiadł zachowując czujność. Ogromną.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Brudna robota
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Maj 2015, 18:09:05 »
-  Nie odwracaj się bo będę zmuszony cię zabić. Odezwał się głos za plecami.
-  Więc to ciebie przysłał Dimitri?

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Brudna robota
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Maj 2015, 18:41:01 »
Ja pierdole, jednak mafia. - Ta to mnie przysłał.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Brudna robota
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Maj 2015, 18:56:06 »
- Musiałem się upewnić. Krasnoludzie mamy sprawę do ciebie. Brakuje nam ludzi a jak pewnie wiesz musimy wyczyścić pewien dom. Muszę ci założyć worek na głowę, żebyś nie wiedział gdzie jest nasza kryjówka. To mówiąc założył Ci czarny worek, złapał za rękę i zaczął prowadzić.
-  Podróż chwilę potrwa.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Brudna robota
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Maj 2015, 19:07:25 »
Kurwa, robienie interesów z "ruskimi"... Kazmir nie wiedział kim są ci cali "ruscy" ale pewien marynarz z pewnej knajpy zarzekał się że na Doral był gang o podobnej nazwie. Może to oni? Brodacz dał się poprowadzić.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Brudna robota
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Maj 2015, 19:19:44 »
Weszliście na łódź. Usłyszałeś jakąś drugą osobę. Pewnie wioślarza. Płynęliście stosunkowo długo. Zrobiliście sporo zakrętów. Nie wiesz czy celowych czy tylko po to, żeby cię zdekoncentrować.
-  Weź głęboki wdech. Powiedział twój towarzysz po czym zepchnął cię z łodzi skacząc za tobą. Pociągnął cię głęboko na dno. Potem chwilę w poziomi i zaczynało brakować Ci powietrza.  Jeszcze dobrą chwilę płynęliście i nie wytrzymałeś. Wpadłeś w panikę. Zacząłeś się rzucać i próbować wypłynąć. Bez skutku. W pewnym momencie mimowolnie otworzyłeś usta.

Obudziłeś się na ziemi. Zerwałeś się i nabrałeś, niezbyt świeżego, powietrza.
Przed sobą zobaczyłeś pół-nagiego mężczyznę wycierającego się ręcznikiem. Od razu się odezwał.
-  Wybacz to małe nurkowanie, ale było to konieczne.
Obok ciebie klęczy ładna dziewczyna i jakiś drugi mężczyzna. (wszyscy są ludźmi)

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Brudna robota
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Maj 2015, 19:29:36 »
- Taa... nie ma problemu. Normalnie to bym kurważ mać ci przypierdolił. Ale wtedy musiałbyś mnie wtedy zabić no nie? - powiedział aby coś powiedzieć - To tera przejdźmy do ynteresów.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Brudna robota
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Maj 2015, 00:16:10 »
-  No raczej. odpowiedział półnagi.
-  Tak w ogóle to jestem 'M' i tak masz się do mnie zwracać. Dziewczyna to 'Y' a facet to 'X'. po krótkiej pauzie.
-  Tak w ogóle to życie zawdzięczasz przedewszystkim Y. Powiedział to tak jak by mówił o wczorajszym piwie.
-  Przechodząc do interesów. 100 grzywien masz płatne z góry na przygotowania, a drugie 100 po wykonaniu zadania. Przy tym wszystko co zgrabisz jest twoje. Zadanie jest trudne wiec nie myśli sobie że to łatwy zarobek. po chwili jak by sobie coś przypominając dodał.
-  Chyba Ci nie muszę mowić co cię spotka jak spróbujesz zwiać z tą setką? Nie? To dobrze. Y wprowadzi Cię w szczegóły. Powiedział udając się w głąb jak zauważyłeś sporej jaskini. X poszedł z nim.
ÂŚciany są prawdopodobnie z gliny. W suficie widzisz wiele wspomagających go bali przy czym połowa wydaje się być zbędna. Pod ściana na wieszaku wisi twoja i M-a koszula. Suszą się. Z dźwięków dobiegających z głębi wywnioskowałem, że M i X rozpoczęli przygotowania do zadania.
Pod drugą ściana stoi stolik z 3 krzesłami. Jedno z nich właśnie zabrała Y i usiadła na nim przed tobą.
Jest stosunkowo wysoka. Jej niebieskie oczy błyskają spod kaskady kasztanowych włosów sięgających aż do połowy pleców. Zauważyłeś, że jako jedyna nie jest ubrana w pełny ciemny strój mający zapewne maskować. Woli cieszyć się początkami (marantowe lato) nosząc zrobiony z cienkiej skóry gorset krótka spódniczkę z zielonego aksamitu pasująca do jej białej skory i smukłej sylwetki. Ubiór kończą wysokie buty na równie wysokim obcasie.
« Ostatnia zmiana: 18 Maj 2015, 07:21:02 wysłana przez Rodred »

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Brudna robota
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Maj 2015, 10:35:08 »
Fajna dupa. Stwierdził fachowym okiem. - To ja se wezme krzesło... Odparł i wstał z ziemi podchodząc do stolika i zabierając jedno. Ustawił je na przeciwko "Y". Kaźmierz usiadł. - Podobajo mie sie warunki umowy, tylko kurka wodna suszy mnie cosik od tego pływania... ale mów pierw co konkretnie mam zrobić. Ruskie to to nie so... Całe szczęście!

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Brudna robota
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Maj 2015, 16:10:17 »
Prawdopodobnie zauważyła, iż spoglądasz na nią lubieżnym okiem, gdyż spuściła wzrok zawstydzona.
Y wyglądała na dość zaskoczoną gdy powiedziałeś, że cię suszy po pływaniu. Postanowiła jednak na to nie zwracać większej uwagi i przejść do sedna sprawy.
-  Więc tak. Rozpoczęła swoim głosem jak aniołek. (A przynajmniej w porównaniu do krasnoludzkich kobiet)
-  Na początek powiedz mi czy zamierzasz zabrać ze sobą jakiś kompan? Wiesz zadanie jest trudne i im więcej rąk do pomocy to tym lepiej. Jak ktoś chce dołączyć to to jest ostatni moment kiedy może to zrobić.

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Brudna robota
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Maj 2015, 17:41:27 »
- Jestem na Valfden od wczoraj, nie znam nikogo po za karczmarzem z Obieżyświata więc nie, robie to sam.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Brudna robota
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Maj 2015, 20:16:15 »
Y nabrała tchu i się rozprostowała prezentując pewnie niechcący  swój niczego sobie dekolt po czym zaczęła mówić.
- Plan jest taki: Ty, X i M w nocy przepływacie łodzią pod samą willę. Raczej nie będzie dobrze strzeżona. 2-3 strażników na warcie i może z 8 w koszarach zapewne śpiących. Gdy wejdziecie do środka X i M zajmą się znalezieniem kluczy, zamknięciem strażników i cichym wyeliminowaniem tych na warcie. Twoim zadaniem jest znalezienie elfa Melkiora. Będzie on prawdopodobnie na drugim piętrze wraz z żoną spał w swych komnatach. Elfa masz nie zabijać tylko go zhańbić i okaleczyć. Z żoną możesz zrobić co chcesz. Mówiła to z pewnym niesmakiem zapewne zdając sobie sprawę czego krasnolud mógłby chcieć.
-  Jeżeli wszystko uda się zgodnie z planem to elfa macie wypuścić a wille wraz z strażnikami w środku spalić. Chwilę się zastanawiała czy powiedziała wszystko po czym dodała.
-  Jak by coś poszło nie tak to skaczcie do jeziora i płyniecie do kryjówki w pław lub jeśli się uda na kajakach. Pamiętaj tylko, że za wszelką cenę nie możesz ich tu przyprowadzić. Jakieś pytania?

Offline Kazmir MacBrewmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2836
  • Reputacja: 1909
    • Karta postaci

Odp: Brudna robota
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Maj 2015, 20:39:36 »
- Jak mocno mogie go zhańbić? W sensie czy uchlastać mu wacka czy upierdolić uszy. No i dużo w tym planie "prawdopodobieństw". - mlasnął głośno - I tyle.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Brudna robota
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Maj 2015, 22:31:50 »
Znowu lekko zniesmaczona Y (najwyraźniej nie obcuje na co dzień z tego typu akcjami) powiedziała:
-  Zhańbić go możesz jak chcesz, byle by przeżył i w przyszłości mógł chodzić. No, a prawdopodobieństw jest dużo jak to w każdym planie planowanym z zewnątrz. Jak już nie masz więcej pytań to chodź za mną do chłopaków. Po czym wstała, odłożyła krzesło na miejsce i majestatycznym krokiem ruszyła tam gdzie zniknęli X i M.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Brudna robota
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Maj 2015, 22:31:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything