Autor Wątek: ÂŚledzić zabójcę  (Przeczytany 3637 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nicholas

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 58
Odp: ÂŚledzić zabójcę
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Maj 2015, 15:44:23 »
ÂŻadnych szczególnych znaków prócz włosów nie zobaczyłeś. Wszystko zakrywały długie szaty i maski.
- Czego szukasz w tej alejce, panie? - pierwszy z nich, ten najbardziej wysunięty spojrzał na Ciebie stalowym wzrokiem.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: ÂŚledzić zabójcę
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Maj 2015, 15:48:06 »
Krasnolud zamyslil sie na pare sekund. Mowic czy nie mowic, o to jest pytanie. Kto mi odpowie na nie? Hmm... Jednak prawda wydaje sie najlepszym rozwiazaniem.
- Panowie, zgubilem sie. Mialem sie spotkac z pewnym mlodym mezczyzna w alejce. Tylko nie powiedzial mi w ktorej. Pomozecie?

Forum Tawerny Gothic

Odp: ÂŚledzić zabójcę
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Maj 2015, 15:48:06 »

Offline Nicholas

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 58
Odp: ÂŚledzić zabójcę
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Maj 2015, 19:51:20 »
- I zaszedłeś akurat do tej alejki? - kilku mężczyzn w szeregu dalej zaśmiało się cicho, kilku prychnęło a kilku ziewnęło. - AKURAT DO TEJ?

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: ÂŚledzić zabójcę
« Odpowiedź #23 dnia: 06 Maj 2015, 19:56:15 »
Krasnolud nie zwracal uwagi na smiechy, hihy.
- Jak juz mowilem, zgubilem sie. Bladzilem uliczkami. W pewnej chwili jakis odgłos zwrócil moja uwage. Kaszlnięcie, czy coś takiego. A ze nie wiedzialem gdzie go szukac to trafilem tutaj.

Offline Nicholas

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 58
Odp: ÂŚledzić zabójcę
« Odpowiedź #24 dnia: 08 Maj 2015, 20:30:28 »
Kolejne śmiechy w szeregach dały Ci sygnał, że coś jest nie tak.
- Kolejny, który wpadł w nasze sidła.
Parę osobników z tylnich szeregów podeszło trochę w przód, by niebezpiecznie zbliżyć się do Ciebie.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: ÂŚledzić zabójcę
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Maj 2015, 20:31:59 »
//Czy sa jakies alejki za mna? I czy mozna nimi uciec?

Offline Nicholas

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 58
Odp: ÂŚledzić zabójcę
« Odpowiedź #26 dnia: 10 Maj 2015, 14:25:22 »
//Ależ oczywiście, alejki są za Tobą - i są nawet nie strzeżone! Twoja potencjalna droga ucieczki ciągnie się w północne rewiry miasta, skręca na zachód i znika Ci z oczu.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: ÂŚledzić zabójcę
« Odpowiedź #27 dnia: 10 Maj 2015, 14:47:20 »
Krasnolud zrobil tak  <huh> krzyknal -O kurwa, straż! - wskazujac wolna reka miejsce za mezczyznami. Wykorzystujac zamieszanie krasnolud szybko wyszarpnal noz spod plaszcza, cial mezczyzne przed nim w udo, odbil na nodze i pognal w puste uliczki. Biegl przed siebie uwazajac zeby nie potknac sie i jednoczesnie wypatrujac drogi ktora poprowadzi go najlepiej do centrum miasta gdzie moglby sie schowac. Noz lezal pewnie w dloni i byl gotowy kasac potencjalnych osobnikow chcacych zagrodzic mu droge. Krasnolud nie mial w zwyczaju uciekac lecz 15 na 1 to bylo niestety nie mozliwe do wygrania starcie. Tak wiec biegl przed siebie alejkami majac w duchu nadzieje ze uda mu sie zbiec w jednym kawalku.

Offline Nicholas

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 58
Odp: ÂŚledzić zabójcę
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Maj 2015, 14:51:11 »
Nikt Cię nie ścigał, przynajmniej nie przez pierwsze pięć minut. Okazało się bowiem, że faktycznie straż zbliżała się do zamaskowanych mężczyzn, wyraźnie wkurwiona i gotowa do ataku.
Gdy jednak strażnicy zostali rozproszeni, cząstka bandy ruszyła za Tobą, chcąc Cię dorwać. Uciekałeś i uciekałeś, a końca alejek nie było widać. Tak jakby, miasto samo chciało, byś przegrał to starcie.
W pewnym momencie poczułeś szarpnięcie przy barku i.. wylądowałeś w jakimś domu.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: ÂŚledzić zabójcę
« Odpowiedź #29 dnia: 10 Maj 2015, 15:05:15 »
Krasnolud biegl przed siebie nie chcac lub nie mogac przestac, byl jak w transie, byl to bieg o byc albo nie byc. Bieg po zycie. Sprintowal przez krete uliczki ktorych nie bylo widac konca. Po drodze bylo slychac tylko okrzyki i chrzest broni. Czyzby faktycznie tam przyszla straz, czyzbym mial szczescie? - usmiechnal sie zadziornie i biegl dalej. Slyszal za swymi plecami, gdzies w oddali glosy tych bandziorow. Czul ze wroci albo polamany albo w kawalkach w worku, z czego obie opcje bardzo zasmucilyby jego sluzke Milve ktora przed wyjsciem zegnala sie z nim jak z ojcem. Uliczka za uliczka, nie bylo widac ich konca. Obraz rozmywal sie mu przed oczyma, nagle poczul silne szarpniecie, obraz znikl mu i znalazl sie w jakims pomieszczeniu. Byl zamroczony, wysapal tylko. Gdzie jestem? Kto mnie uratowal?

Offline Nicholas

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 58
Odp: ÂŚledzić zabójcę
« Odpowiedź #30 dnia: 10 Maj 2015, 15:58:55 »
Wszędzie w okół panowały ciemności, mrok i zło władały pomieszczeniem, współistniejąc w tym chaosie. Właśnie pośród tej "istoty", odezwał się głos, jakby znajomy, ale jednocześnie nieznany.
- Przyjaciel Twego przyjaciela, wróg wroga, ojciec brata jego matki, mającej syna, który z kolei jest wujkiem Twojego dziecka.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: ÂŚledzić zabójcę
« Odpowiedź #31 dnia: 10 Maj 2015, 16:06:56 »
Krasnolud rozejrzal sie lecz nie mial po czym. Wszedzie wokol bylo ciemno jak w ... najglebszych ciemnosciach. Wsluchiwal sie w glos osoby. Byl znajomy lecz nieznany. Sil zasmial sie w duchu slyszac te slowa. - Troche nietrafiony opis. Bo wiesz lub nie, nie mam dzieci. Ani nawet kobiety. Tak wiec, czemu mnie uratowales?

Offline Nicholas

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 58
Odp: ÂŚledzić zabójcę
« Odpowiedź #32 dnia: 10 Maj 2015, 16:56:40 »
- Czemu go uratował?
- Kto go uratował?
- Jak go uratował?
Inne głosy niespodziewanie odezwały się z każdej strony, jakby.. rozpływając się po wnętrzu. Ktoś Cię otaczał.
- ÂŻycie, życie jest nowelom. Raz przyjazną, a raz wrogą...

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: ÂŚledzić zabójcę
« Odpowiedź #33 dnia: 10 Maj 2015, 17:02:44 »
Krasnolud uslyszal jeszcze 3 glosy, zmarzszczyl brwi. Wsluchiwal sie w glos mezczyzny.
- Ehh... Mozecie zaswiecic swiatlo? Nie zwyklem rozmawiac z obcymi w totalnych ciemnosciach. A jaka w tym przypadku bedzie nowela dzisiaj dla mnie? - zapytal.

Offline Nicholas

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 58
Odp: ÂŚledzić zabójcę
« Odpowiedź #34 dnia: 10 Maj 2015, 20:45:20 »
- Czymże jest światło, w mocy mroku? Czymże jest mrok bez światła? - kolejny głos rozległ się, tym razem zaraz koło twojego ucha. Zobaczyłeś jakiś ruch.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: ÂŚledzić zabójcę
« Odpowiedź #35 dnia: 10 Maj 2015, 20:48:41 »
Krasnolud wciaz wsluchiwal sie w glosy, do jego uszu dobiegl kolejny. Zauwazyl tez jakis ruch. Wytezyl wzrok.
- Swiatlo nie moze istniec bez mroku, mrok nie moze istniec bez swiatla, sa bez siebie niczym. Razem wspolistnieja w harmonii, dopelniaja sie. Jedno jest od drugiego zalezne. - rzekl pewnie w strone, zaslyszanego glosu.

Offline Nicholas

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 58
Odp: ÂŚledzić zabójcę
« Odpowiedź #36 dnia: 11 Maj 2015, 13:59:51 »
W jednej chwili kilka świec zaświeciło się po prawej, potem po lewej i z przodu. Siedziałeś na krześle, otoczony piątką nagich mężczyzn - wytatuowanych i wyglądających na jakiś... pewnego rodzaju rodzaj sekty.
Najwyższy z nich, ten który zadał Ci pytanie, stał przed Tobą i spoglądał głęboko w oczy.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: ÂŚledzić zabójcę
« Odpowiedź #37 dnia: 11 Maj 2015, 14:10:37 »
Swiatlo zostalo zapalone, oslepilo krasnoluda na ulamek sekundy. Gdy sie rozejrzal doznal szoku, wokol byli... NADZY faceci. Jeden z nich wpatrywal mu sie w oczy, krasnolud patrzyl sie w ziemie.
- Co tu sie dzieje? Panowie, rozumiem ze prawdopodobnie jednoczycie sie z natura ale moglibyscie sie ubrac. Nie zwyklem gadac z golymi facetami. - rzekl po chwili.

Offline Nicholas

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 58
Odp: ÂŚledzić zabójcę
« Odpowiedź #38 dnia: 11 Maj 2015, 19:38:05 »
- Lubię włochate dzieci - powiedział jeden z mężczyzn.
- Ja też.
- Ja lubię w dupę, panowie - odparł na pozostalą dwójkę, trzeci.
- Panowie, spokojnie. Jeszcze chwila - odparł ten najwyższy.
Poczułeś, jak ktoś zachodzi Cię od tyłu i chwyta mocno ręce.
- No dobra, krasnoludku... - warknał ten największy. - Czego chciałeś od Czarnych Masek?

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: ÂŚledzić zabójcę
« Odpowiedź #39 dnia: 11 Maj 2015, 19:54:18 »
Gdy krasnolud uslyszal komentarze w tle wzdrygnal sie, rzekl do siebie w myslach. Japierdole, co to za cyrk? Najpierw chca mnie zabic, teraz wykorzystac. Poprostu zajebisty dzien!
Krasnolud przygotowal ukryte ostrze by moc nim podciag zyly temu wysokiemu tepakowi.
- Taa. Chcialbys w... Erosomanie jeden. - rzekl do jednego z komentatorow. Zwrocil sie do trzymajacego go. - JA? Nic! To oni chcieli mnie zabic. A teraz pusccie mnie bo mam poucinam.

//Gdzie sa drzwi i czy je widze? Jest jakies okno?
« Ostatnia zmiana: 11 Maj 2015, 20:05:28 wysłana przez Silion aep Mor »

Forum Tawerny Gothic

Odp: ÂŚledzić zabójcę
« Odpowiedź #39 dnia: 11 Maj 2015, 19:54:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything