Autor Wątek: Halo  (Przeczytany 1502 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Halo
« dnia: 07 Styczeń 2007, 22:56:02 »
Co sądzicie o grze Halo? Ja niedawno ją zdobyłem, i muszę przyznać, że pomimo tego że gra ma już parę lat na karku, jest to bardzo dobra produkcja. Gra się w to bardzo przyjemnie, chociaż jest odczucie że mogłoby być więcej giwer, i pomieszczenia bardziej zróżnicowane, gdyż co chwilę jest wrażenie, że tutaj się już było. Gra ma jakąś tam fabułę (jeszcze nie przeszedłem całej, ale dość ciekawa), ale w sumie jest to tylko gra typu "byle do przodu", jednak, o dziwo, jest niezwykle przyjemna.
Mogłoby być więcej przeciwników, gdyż co chwilę to samo, a i za mądrzy to oni nie są.
 

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Halo
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Styczeń 2007, 20:58:14 »
Swego czasu grałem w tą grę, lecz nie przypadła mi ona do gustu na dłuższą chwilę i zbytnio długo przy niej nie posiedziałem. Sama rozgrywka w grze jest nawet w dużym stopniu urozmaicona i wciągająca, głównie dlatego, że prowadzimy ją razem z kompanami, a nie zdani tylko na siebie. Co do grafiki, jest już nieco przestarzała, jednak na chwilę wydania gry była całkiem przyzwoita. Szkoda, że wydanie na blaszaka, mimo, iż ulepszone graficznie w szczegóły, nie oferuje nic lepszego, niż wersja na konsole. Nie spodobały mi się niektóre, powtarzające się elementy i rzeczy zawarte w otoczeniu, ale w zasadzie nie ma na co narzekać. Co do muzycznej strony gry, jest już lepiej. W miarę dobra, zmieniająca się wraz z przebiegiem akcji muzyka może się podobać. Ogólnie mówiąc, ten FPS nie oferuje niczego świetnego i nie jest z pewnością hitem, jednak jest jest dość dobrze stworzoną produkcją, które mimo to niezbyt mnie zaciekawiła.

Forum Tawerny Gothic

Halo
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Styczeń 2007, 20:58:14 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything