Autor Wątek: Przymierze (Test współpracy)  (Przeczytany 5152 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Przymierze (Test współpracy)
« dnia: 19 Kwiecień 2015, 17:39:36 »
Nazwa wyprawy: Przymierze (Test współpracy)
Prowadzący wyprawę: Traumata Malahar
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Logiczne myślenie + Walka dowolnym orężem 50%
Uczestnicy wyprawy: Silion aep Mor, Armin


Krasnolud znajdował się na ulicach miasta królewskiego Efehidon, zgodnie ze zleceniem mial udac się do "Obieżyświata" ktory znajdowal sie w starej czesci miasta. Szedl spokojnie kilka minut, aż jego oczom ukazała się karczma. Nie wiedział za bardzo co ma robić, podobno ma sie ktos z nim skontaktowac. Po glowie chodzilo mu krotkie sformulowanie: "Złoty sekstans jest wspaniałym narzędziem." Wszedł do karczmy i zaczął się rozglądać w poszukiwaniu "kontaktu".
« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień 2015, 17:57:35 wysłana przez Silion aep Mor »

Offline Aiden

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: -129
Odp: Przymierze (Test współpracy)
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Kwiecień 2015, 17:54:57 »
W Karczmie o takiej porze nie było hucznych zabaw, lecz raczej kulturalne dzienne spotkania w zaciszu wśród delikatnego brzmienia lutni i spożywania wyśmienitych pieczeni czy innych dań. Karczmarz jak zwykle wycierał szklanki przygotowując karczmę i swój asortyment do znacznej ilości gości wieczornych. Nic w tym dziwnego, każdy karczmarz to robił, gdy natłoku zajęć nie było a klientela zajmowała się sobą. Wśród siedzących gości nie rozpoznałeś nikogo, kto mógłby być tobie znany. Mężczyzna grający na lutni nucił też słowa piosenki, lecz nie mogłeś ich zrozumieć, było to na tyle cicho, że nie docierała cała treść do ciebie. Karczmarz spoglądał na ciebie z zaciekawieniem i miłym, serdecznym uśmiechem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Przymierze (Test współpracy)
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Kwiecień 2015, 17:54:57 »

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Przymierze (Test współpracy)
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Kwiecień 2015, 18:02:28 »
Krasnolud udając zamyślonego podszedl blizej baru. Niby to sobie ot tak mruknal pod nosem... - Złoty sekstans jest wspaniałym narzędziem! - po czym spojrzal na karczmarza.

Offline Aiden

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: -129
Odp: Przymierze (Test współpracy)
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Kwiecień 2015, 18:13:16 »
Karczmarz spojrzał zdziwiony.

- No pewnie jest... Coś podać? - Powiedział wskazując menu na tablicy w karczmie.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Przymierze (Test współpracy)
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Kwiecień 2015, 18:16:48 »
Krasnolud postanowil udawac "inteligenta" - Co? Ahh... Zamyslilem sie przepraszam, poproste piwo! Ile to bedzie za nie?
Zamawiajac piwo, uwaznie lustrowal wzrokiem sale w poszukiwaniu kogos kto moglby go obserwować lub cos w tym stylu.

Offline Aiden

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: -129
Odp: Przymierze (Test współpracy)
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Kwiecień 2015, 18:22:10 »
Nikt w karczmie poza karczmarzem, który wydawał tobie piwo, nie był zbytnio tobą zainteresowany.

- Proszę oto pańskie piwo. 2 grzywny poproszę.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Przymierze (Test współpracy)
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Kwiecień 2015, 18:33:19 »
- Prosze bardzo! - podal 2 grzywny. Pociagnal kilka lykow piwa po czym zagadal karczmarza. - Spokojnie tutaj! Aż nazbyt spokojnie. Nie działo się ostatnio nic ciekawego w okolicy albo w samej karczmie?

-2 grzywny
Pozostalo:1794 grzywien

Offline Aiden

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: -129
Odp: Przymierze (Test współpracy)
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Kwiecień 2015, 18:36:12 »
- Nie, nic nadzwyczajnego się w samym mieście nie działo. Spokojnie, taka pora dnia. Musze się pochwalić, że mamy nowego grajka na lutni. Dzisiaj go przyjąłem na jeden dzień. Jestem ciekaw, czy klientom się spodoba, może uda mi się go zatrudnić na stałe jeżeli będą dobre opinie.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Przymierze (Test współpracy)
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Kwiecień 2015, 18:43:07 »
Krasnoluda jakby cos nagle tknelo. Pogadam z tym szarpidrutem.
- Przepraszam na chwile, chetnie poznam tego "barda". - krasnolud wstal od baru, zabral piwo i podszedl do grajka.
- Yyy... ÂŁadna muzyka. Podobno jesteś tutaj nowy! Jak ci sie pracuje?

Offline Aiden

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: -129
Odp: Przymierze (Test współpracy)
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Kwiecień 2015, 22:24:15 »
- Dziękuję, dobrze. Tak, to nowe miejsce mojej pracy.- powiedział łysy mężczyzna skupiając się na swoim narzędziu pracy, po czym dalej kontynuował swój śpiew i granie na tym instrumencie strunowym.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Przymierze (Test współpracy)
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Kwiecień 2015, 22:27:46 »
- Co grasz? Znasz moze utwór "złoty sekstans jest wspaniałym narzędziem"? - zapytal krasnolud ponownie maskujac zdanie wypowiedziane przez trablina. Mam nadzieje ze ten knypek nie powiedzial mi tego zeby mi utrudnic!

Offline Aiden

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: -129
Odp: Przymierze (Test współpracy)
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Kwiecień 2015, 22:48:35 »


- Już myślałem, że nikt się tu nie pojawi. Musimy stąd wyjść... znasz jakieś dobre miejsce do rozmowy?

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Przymierze (Test współpracy)
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Kwiecień 2015, 23:05:37 »
- A wiec to ty jestes moim kontaktem. A bo ja wiem gdzie, mozemy na podgrodzie sie udac jesli ci to nie przeszkadza. Dogadamy sie na zewnatrz, chodz! - powiedział. - Karczmarzu! Porywam na chwile twojego lutniste, musimy nowe struny kupić! - krasnolud z towarzyszem wybiegl z karczmy.

Offline Aiden

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: -129
Odp: Przymierze (Test współpracy)
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Kwiecień 2015, 23:14:58 »


- Zwalniam się! Zapłaty nie trzeba. - Powiedział do Karczmarza zabierając lutnię ze sobą.

Karczmarz rozżalony usiadł na taborecie i z opuszczoną głową dalej polerował szklanice.

Udaliście się do Podgrodzia....

- Więc gdzie tutaj jest takie ustronne miejsce, gdzie można spokojnie porozmawiać nie martwiąc się podsłuchiwania i lewych oczu? - zapytał pokazując ci okna każdego z kolejnych domów, gdzie podczas pojawienia się kogokolwiek już pojawiali się ciekawscy i chytrzy, chcący wygrać, okraść, zdobyć wszystko co wartościowe, a w końcu jedną z najcenniejszych rzeczy jest informacja. Towarzyszyło wam parę osób w oknach doglądających ulicę i na niej ruch, w tym i was.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Przymierze (Test współpracy)
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Kwiecień 2015, 23:20:53 »
- Chodz za mna tu nie daleko jest opuszczona chata ktorej nikt nie odwiedza! - szlismy z 5 minut az dotarlismy do chaty. - Właź! - gdy mezczyzna wszedl, krasnolud tez to uczynil po czym zatkal drzwi deska. Chata byla kompletna rudera. - Tak wiec o co chodzi?

//Nie miałem innego pomyslu.

Offline Aiden

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: -129
Odp: Przymierze (Test współpracy)
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Kwiecień 2015, 23:29:37 »
Sekster nie wszedł do środka.



- Rozkazywać to możesz swojemu Chowańcowi albo niewolnikowi, to po pierwsze. po drugie, czemu miałbym wejść do chaty, którą ktoś może zamieszkiwać, obecnie nei być w domu, to mam ryzykować swoją reputacją, gdy jestem sobą publiczną, jak ty na przykład? Wezwie sąsiad straże i co zrobisz? Jak się wywiniesz? Całe Efehidon was zna, lordzie elekcie.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Przymierze (Test współpracy)
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Kwiecień 2015, 23:38:21 »
- Ty mnie znasz, ja ciebie nie wiec moze bys sie przedstawil. Uwierz albo nie ale mieszkam na tym zadupiu i wiem ze tu nikt nie przywluczy sie bez powodu. Ale jesli sie boisz to mozemy isc do mnie do ogrodka za domem... To jak?

Offline Aiden

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: -129
Odp: Przymierze (Test współpracy)
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Kwiecień 2015, 23:43:22 »
Sekster czekał na zewnątrz



- Sprawdzam twoje umiejętności kamuflowania samego siebie i analizy sytuacji. Jesteś osobą publiczną, znaną, popularną. Nie ukryjesz się w miejscu gdzie wszyscy nic nie znaczą, będziesz obserwowany i kontrolowany. Lepiej znaleźć miejsce, gdzie jest więcej znanych osób, albo duży tłum na ulicach, gdzie można się wtopić i zniknąć. Jak na razie kiepsko się spisujesz, marny z ciebie pomocnik, skoro nawet nie umiesz znaleźć miejsca do tajnej rozmowy.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Przymierze (Test współpracy)
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Kwiecień 2015, 23:59:50 »
- W zasadzie to podgrodzie faktycznie bylo idiotycznym pomyslem, szukalem odludzia, nie pomyslalem ze bedziemy obserwowani. - rzekl. - Przychodza mi na mysl dwa miejsca gdzie mozemy sie udac. Dzielnica obywateli zawsze jest pelna ludzi na poziomie. W dzielnicy szlacheckiej bylibysmy wytykani palcami. Ewentualnie rynek, lecz nie gwarantuje ze jak z niego wyjdziesz bedziesz mial mieszek przy sobie.

Offline Aiden

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: -129
Odp: Przymierze (Test współpracy)
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Kwiecień 2015, 00:06:39 »
Uśmiechnął się szyderczo.



- Założę się, ze mam zwinniejsze ręce od większości tutejszych obywateli. [color]

Forum Tawerny Gothic

Odp: Przymierze (Test współpracy)
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Kwiecień 2015, 00:06:39 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything