Autor Wątek: Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?  (Przeczytany 18416 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ÂŚlimaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 0
Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« dnia: 07 Styczeń 2007, 19:44:02 »
Kiedy wyruszyliście\wyruszycie na pustynię Varant? Z jakiego powodu: ciekawości, polecenia od jakiegoś NPC czy może pragnienia nauczenia się walki dwoma mieczami?

Ja sam mam na razie ok. 30lv i wyruszę na pustynię nauczyć się walki dwoma mieczami kiedy tylko wyzwolę Myrtanę od jej zaborców. Mam nadzieję, że wtedy stado lwów czy czego tam można spotkać już mi nie sprawi zbyt dużych problemów  

Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Styczeń 2007, 10:20:16 »
Grając drugi raz przepłynąłem do Varantu zaraz po odwiedzeniu Cape Down. Niektóre zadania w Varancie nie są trudne nawet na początku gry. Mając około 10 poziomu już walczyłem dwoma mieczami i byłem mistrzem areny w Faring. Zabijałem stada lwów i pełzaczy pustynnych, tylko musiałem je wywabiać pojedyńczo i nie dać się trafić. Ogólnie G3 pod względem trudności na początku gry jest źle zrobiony - w poprzednich częściach takie rzeczy były nie do pomyślenia...

Forum Tawerny Gothic

Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Styczeń 2007, 10:20:16 »

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Styczeń 2007, 10:37:38 »
Osobiście obrałem specyficzną taktykę gry. Ponieważ jak większość z was zamierza przejść grę 3 różnymi sposobami za każdym razem zatrzymuje się w jednej prowincji i badam ją dokładnie resztę traktując dosyć powieżchownie wypełniając na niej tylko ważniejsze questy. Z tego powodu w Varancie zabawiłem stosunkowo krótko ( minimalnie w porównaniu z Nordmarem który zwiedziłem wzdłuż i wszerz ).
W sumie nie podoba mi się ta kraina ale zwiedzę ją dokładniej będąc wybrańcem Beliara.

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Styczeń 2007, 14:06:35 »
Ja za drugim razem (kiedy wiedziałem już co i jak) poszedłem na pustynię zaraz po oswobodzeniu Ardei. Jestem na 15 lvl i umiem walczyć dwoma mieczami. Narazie niewykonuje questów, tylko robię wypady zapoznawsze jak w discavery:). Questami zajmę się po upradge komputera, czyli w drugiej połowie stycznia



To jest quest, którego nikt nam nie daje. Przykładem jest Ardea. Nikt nie dał nam questa oswobodzenia aredi. Po prostu tak trzebaXD


Offline lukkasszz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Styczeń 2007, 14:54:48 »
ja poszedłem na chyba 15 lvl, bo chciałem sie nałuczyc sie walki dwoma mieczykami...Przy okazji wypelniłem pare misji i lvl wskoczył i nie jeden. Wyruszyłem tam z "Cape Dun" i jak dopłynąłem to pokazało mi sie misja wypełniona: dotarcie do Varantu...A tak wogule to od kogo tego questa dostałem?

Offline Dydu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Styczeń 2007, 13:28:39 »
Ja dopiero wyruszam do Assasynów. Chcę zobaczyć jak to jet posługiwać się dwoma mieczami. Dopiero zdobyłem trochę reputacji w pierwszym mieście, gdzie spotkałem Diega. Trochę lwów, ilwić się pod rękę napatoczyło. Fajny jest widok pustyni, ale na dobrym kompie. Na moim to wygląda nie zabardzo. Dłużej za to przebywałem w Nord... było fajnie. Zobaczymy jak będzie na pustyni. Narazie jest dobrze. Zobaczymy co dalej.
« Ostatnia zmiana: 25 Styczeń 2007, 12:41:04 wysłana przez Dydu »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Styczeń 2007, 14:20:53 »
Ja byłem na Pustyni po odwiedzeniu, każdego miasta w Myrtanie. Wolałem być trochę podszkolony zanim tam pójde. Miałem ponad 30 lvl. Preszedłem kilka miast, zapisałem i mi się save zepsupuł no i muszę zaczynać kilkanaście godzin wcześniej. Szkoda bo pustynia wygląda fajnie. Dużo tam jest "innych" potworów i questów, inna atmosfera i klimat, można nabić dużo expa. ÂŻeby chociaż jeszcze jakieś ładne asasynki były

Offline Rogal_NoName

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Styczeń 2007, 15:45:47 »
Nie ciągnęło mnie za bardzo do Varantu , może trochę ze względu umiejętności walki 2 mieczami. Podszkoliłem się trochę i poszedłem tam wtedy kiedy było trzeba. Ale za to bardzo mi się spodobały tamte klimaty  Od początku gry bardziej jednak ciągnęło mnie do Nordmaru. Gdy już tam doszedłem po paru spotkaniach z potworami zrozumiałem że w Myrtanie jednak bezpieczniej!:PP
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2007, 19:25:55 wysłana przez DODO »

Offline Herr Kszekosz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Luty 2007, 15:23:08 »
Ja poszedłem tam po zwiedzeniu całej myrtany. Zwiedziłem wszystkie miasta. Drugi raz tam zabrnąłem jak zbierałem kase na zbroje paladyna. W końcu niemałe skarbu kiszą asasyni.

Offline Xardas13

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Luty 2007, 16:22:01 »
Cytat: Simon
Grając drugi raz przepłynąłem do Varantu zaraz po odwiedzeniu Cape Down. Niektóre zadania w Varancie nie są trudne nawet na początku gry. Mając około 10 poziomu już walczyłem dwoma mieczami i byłem mistrzem areny w Faring. Zabijałem stada lwów i pełzaczy pustynnych, tylko musiałem je wywabiać pojedyńczo i nie dać się trafić. Ogólnie G3 pod względem trudności na początku gry jest źle zrobiony - w poprzednich częściach takie rzeczy były nie do pomyślenia...

Poziom trudnosci mozna sobie ustawic...

Ja na pustynie wyrusze gdy oswobodze Cape Dun, narazie koncze zadania w Reddock. Chce sie nauczyc It_Perk_1H_1H a slyszalem (i widzialem na jakims screenie) ze jakis mieczyk daje ta umiejetnosc...wie ktos moze jaki i gdzie go znalesc?chyba jest w Myrthanie. Mam 256 MB DDR 333 Mhz, Celeron 2.60 Ghz, Radeon 9000 Pro 64 MB i Gothic III mi sie prawie nie tnie! Gigantycznym koztem grafiki oczywiscie.
Pozdro 4all!  

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Luty 2007, 17:42:45 »
Ja na Varant poszedłem dopiero po średnio dokładnym zwiedzeniu Nordmaru, który niezbyt przypadł mi do gustu i pełnym przeszukaniu Myrtany ;]

Offline Ziemuś

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Luty 2007, 10:14:49 »
Na pustynie moim zdaniem mozna sie wybrac nawet na poczatku. Jak sie dobrze i z umyslem gra to mozna  kazdego przeciwnikia zmiesc    Ja przyajmniej tak uwazam, bo poszedlem na Varant majac chyba 10 lvl    

Offline Xoulus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: 3
  • Satan ;)
Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Luty 2007, 20:58:45 »
Ja wybrałem się do Varrantu dopiero wtedy gdy chciałem walczyć na arenie w Faring więc szybko wybrałem się do Mora Sul i zaraz wróciłem.
Drugi raz już z zamiarem dłuższego pobytu wyruszyłem na pustynie z 50 lvl , pancerzem orka i Krush Tarach.

Offline Robbar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Luty 2007, 15:42:13 »
Cytat: Sebol
Ja wybrałem się do Varrantu dopiero wtedy gdy chciałem walczyć na arenie w Faring więc szybko wybrałem się do Mora Sul i zaraz wróciłem.
Drugi raz już z zamiarem dłuższego pobytu wyruszyłem na pustynie z 50 lvl , pancerzem orka i Krush Tarach.
Moja ścieżka  
Varrant ma dla mnie pewną nieocenioną zaletę - muzę w najbardziej północno-wschodnich mieścinach! Dla mnie tamten motyw jest największym hitem na liście przebojów radia G3 !

Offline Rethon^^

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Marzec 2007, 20:06:16 »
Ja na początku nie miał zamiaru tam wyruszać z powodu pogłosek że tam jest siła potrzebna itp itd etc..

Jakiś czas temu coś nie tak z savem... Zacząłem grać od nowa i w drodze do Cape Dun poszedłem odrazu po skrzynie Urkrasa ( nie wiem czy dobrze napisałem :P ). Potem zszedłem na plaże i patrze jakaś wysepka... podpłynąłem - zero, nic :D Płyne na w prawo i nagle napisac + ileś tam doświadczenia za dopłynięcia do Varantu no i teraz obchodzę całą pustynię  

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Grudzień 2007, 19:55:16 »
JA poszłem na pustynie jak zabawiłem trochę w Monterze. Jest tam rzeczka to wskoczyłem, spadłem z wodospadu i popłynąłem do brzegu. To było za drugim razem, bo za pierwszym walczyłem z bandytami.

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Grudzień 2007, 20:13:31 »
Cytuj
Ja na pustynie wyrusze gdy oswobodze Cape Dun, narazie koncze zadania w Reddock. Chce sie nauczyc It_Perk_1H_1H a slyszalem (i widzialem na jakims screenie) ze jakis mieczyk daje ta umiejetnosc...wie ktos moze jaki i gdzie go znalesc?chyba jest w Myrthanie. Mam 256 MB DDR 333 Mhz, Celeron 2.60 Ghz, Radeon 9000 Pro 64 MB i Gothic III mi sie prawie nie tnie! Gigantycznym koztem grafiki oczywiscie.
Pozdro 4all!
Xardas13-> ÂŻal.pl

Ja wyzwalam CapeDun, przechodze kanał (podczas pływania włączyć mape. Ale jak sie nie ma patchów), i ląduje na wybrzeżu pełnym topielców. Pamiętam, jak się męczyłem, żeby znaleźć przełęcz przez góry :D Wtedy zobaczyłem  Bakaresh, i połapałem zębacze z Diegiem. Miałem wtedy może 7 poziom i Ognisty Miecz. Ale co, grało się fajnie  

Pozdrawiam,
Ciastek.

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Styczeń 2008, 14:31:05 »
Od razu po odbiciu Ardei i po paru questach w reddock popłynąłem sobie do Varantu, mistrzem areny w Bakareshu byłem na ok. 10 lvlu. Ogólnie wykonałem większość questów w Varancie dopiero potem wróciłem do Myrtany walczyć z orkami.

Offline RIK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Styczeń 2008, 23:16:31 »
Ja planuje zwiedzić całą Martynę potem krainę Nordmar by się napakować maksymalnie i dopiero udać się do krain pustynnych.  
Na razie mam 16 level i kieruje się do Montery więc jestem dopiero na początku z tego wynika że jeszcze lata świetlne dzielą mą osobę od zwiedzania pustyni.
Ale na pewno jest tam pięknie.  

Offline Hataker

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Styczeń 2008, 17:13:12 »
Na Varant można się udać od razu ale lepiej poczekać i sobie wykonać kilka misji.
Ja osobiście ruszam dopiero jak wyzwole wszytskie miasta w Myrtanie.
Wtedy na Varancie będę niszczył tutejszych asasynów.

Forum Tawerny Gothic

Kiedy wyruszyć na pustynię Varant?
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Styczeń 2008, 17:13:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top