Autor Wątek: Kręgi Magii - The Returning  (Przeczytany 12182 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maskopatol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 5
Kręgi Magii - The Returning
« dnia: 04 Kwiecień 2015, 14:52:30 »
Witam, mam problem otóż nauczyć się kregów magii w tym modzie? (w podstawce moze tez, nie pamietam bo magiem nigdy nie gralem, zawsze paladyn/lowca smokow)

W modzie jestem necro, jestem w 3 rozdziale z okiem innosa i Xardas nie chce mi mnie nauczyc 4 kręgu, mam inty około 140 many z 250, co trzeba zrobic by miec wyzszy krag? to zalezy od rozdzialu w ktorym jestem czy jak?
wczesniej uczyłem się co rozdział, bo jakoś sobie radziłem bez magii, ale teraz bez runy na demona czy gromu nie mam szans (a one są na 4 krąg), znaczy moge kupowac zwoje ale to w cholere drogie jest...

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Kręgi Magii - The Returning
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Kwiecień 2015, 14:57:30 »
Witam, mam problem otóż nauczyć się kregów magii w tym modzie? (w podstawce moze tez, nie pamietam bo magiem nigdy nie gralem, zawsze paladyn/lowca smokow)

W modzie jestem necro, jestem w 3 rozdziale z okiem innosa i Xardas nie chce mi mnie nauczyc 4 kręgu, mam inty około 140 many z 250, co trzeba zrobic by miec wyzszy krag? to zalezy od rozdzialu w ktorym jestem czy jak?
wczesniej uczyłem się co rozdział, bo jakoś sobie radziłem bez magii, ale teraz bez runy na demona czy gromu nie mam szans (a one są na 4 krąg), znaczy moge kupowac zwoje ale to w cholere drogie jest...

Nie grałem w tego moda, ale myślę że będzie tak samo jak w podstawie. Tam kręgi magii zależały od rozdziału, czyli 3 krąg można było poznać dopiero w 3 rodziale, 4 krąg w 4 rozdziale itd.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kręgi Magii - The Returning
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Kwiecień 2015, 14:57:30 »

Offline maskopatol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 5
Odp: Kręgi Magii - The Returning
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Kwiecień 2015, 15:07:24 »
Trochę to dziwnie zrobione w takim razie, strasznie gre utrudnia, szczególnie się gra na tym modzie, gdzie np. w górniczej dolinie jest tyle orków ze gra się ścina, mocnych run nie można używać, a zwojów żadnych w zamku nie ma do kupienia, wiec nie wiem ktory lvl trzeba nabic w jarkendarze i khorinis żeby tutaj być na tyle dobrym by problemu nie miec.

Offline Xvier aep Deler

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2089
  • Reputacja: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kręgi Magii - The Returning
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Kwiecień 2015, 20:49:11 »
w dolnie nawet w podstawie trzeba tak grać żeby orki cię nie uwaliły ;)
chowasz się i uciekasz taka taktyka, uzależnienie kręgu od rozdziału po prostu powoduje, że nie bedziesz zbytnio wykokszony nawet jeśli będziesz nerdził i farmowal expa non stop. Taki zabieg zmusza gracza do dostosowania taktyki do etapu gry.   

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kręgi Magii - The Returning
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Kwiecień 2015, 20:49:11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top