Autor Wątek: Wilki na bezdrożach  (Przeczytany 2762 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Wilki na bezdrożach
« dnia: 05 Marzec 2015, 19:38:09 »
Nazwa wyprawy: Wilki na bezdrożach
Prowadzący wyprawę: Talseis
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Logiczne myślenie, 50% walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: Hagmar

- Który to szlak?

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Wilki na bezdrożach
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Marzec 2015, 19:51:56 »
- Zaczekaj... - schylił się pod ladę, wyciągając zwiniętą mapę. Rozwinął ją na stole przed Tobą, biorąc jednocześnie pióro. Narysował wąską kreskę na szlaku z Atusel do Efehidon, a także małe kółko gdzieś po środku, które natychmiast zamalował. - Gdzieś tutaj - wskazał na okrąg - powinieneś natrafić na watahę. Nie jest to jednak pewna pozycja, więc bacznie się rozglądaj.


Forum Tawerny Gothic

Odp: Wilki na bezdrożach
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Marzec 2015, 19:51:56 »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Wilki na bezdrożach
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Marzec 2015, 19:59:18 »
- To ważny szlak handlowy, wilki w tych rejonach faktycznie mogą stanowić problem. Ruszam czym prędzej. Czekało niemal 100 kilometrów drogi, ruszył więc ku bramom Atusel by stamtąd ruszyć ku stolicy.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Wilki na bezdrożach
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Marzec 2015, 20:13:54 »
Czy człowiek chciał podróżować nogami aż sto kilometrów? Fakt, faktem. Ludzka rasa wiele jest w stanie znieść, lecz czy aby na pewno AÂŻ taką podróż? Wszakże, na szlaku nie tylko wilki grasują.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Wilki na bezdrożach
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Marzec 2015, 20:25:12 »
Na konia go nie stać, o wynajmie zapomnieć też mógł. A transport? Toć to najważniejszy szlak handlowy kraju! No... tak mówił ten czarny niziołek na rynku. Tak więc jak się zmęczy to odsapnie albo załapie się na wóz jakiegoś kupca. Po za tym sporo w okolicy wiosek i zajazdów wszelakich.

Offline Ibnnin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: 86
  • Dowódca Floty
Odp: Wilki na bezdrożach
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Marzec 2015, 23:46:41 »
Miałeś naprawdę wielkie szczęście, bowiem ledwo zaszedłeś pod bramę a ujrzałeś karawanę. Kupiec, niski, raczej łysiejący, wydawał rozkazy paru dość dobrze zbudowanym ludziom. Gdy podszedłeś bliżej, usłyszałeś tylko.
- ...tato, kiedy ruszamy? Mam tego dość, ciężkie to to...

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Wilki na bezdrożach
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Marzec 2015, 10:42:47 »
Hagmar nie zastanawiał się długo i ruszył w stronę kupca i jego karawany, jakiś szczyl marudził na zbyt ciężkie skrzynie.
- Dzień dobry panie, jedziecie może w stronę stolicy? Spytał kupca.

Offline Ibnnin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: 86
  • Dowódca Floty
Odp: Wilki na bezdrożach
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Marzec 2015, 18:27:09 »
- Ano, panie, wybieramy się. Tylko trochę z ociągnięciem, powinniśmy byli wyruszyć o świcie, a jest już południe! - spojrzał bykiem na własnego syna, po czym znów nakierował wzrok na Ciebie i uśmiechnął się serdecznie. - W czymś pomóc?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Wilki na bezdrożach
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Marzec 2015, 21:24:59 »
- Mógłbym sie zabrać z wami?

Offline Ibnnin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: 86
  • Dowódca Floty
Odp: Wilki na bezdrożach
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Marzec 2015, 18:27:59 »
- Coś za coś, jaśnie panie. Ty pomożesz nam załadować do końca ten towar, my weźmiemy Cię na wóz... - wskazał na pięć skrzyń, dość dużych i ciężkich, które nadal nie zostały załadowane.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Wilki na bezdrożach
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Marzec 2015, 18:48:26 »
- No... dobra. Sam se to dźwigaj dziadu, albo tragarzy najmij. Gdybym nie potrzebował transportu... Hagmar bez ociągania się ruszył ku skrzyniom z ładunkiem, przykucając chwycił pierwszą i zaniósł ją na wóz.
O kurwa... co on tam ma? Powtórzył to samo z resztą i po kilkunastu minutach skrzynie były załadowane.
Gotowe.

Offline Ibnnin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: 86
  • Dowódca Floty
Odp: Wilki na bezdrożach
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Marzec 2015, 20:19:34 »
- No to siadaj chłopcze, ruszamy w stronę stolicy... - machnął do synów, którzy ociągając się, wsiedli na skrzynie. Wóz powoli ruszył przez bramę, potem na szlak do Efehidon. - Co Cię sprowadza do Atusel i w jakiej sprawie do stolicy?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Wilki na bezdrożach
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Marzec 2015, 12:09:54 »
- Ponoć gdzieś tak w połowie drogi do stolicy szaleje wataha wilków. Raz ją ponoć przegoniono - powiedział sadowiąc się wygodniej na wozie, żałował nie miał płaszcza a robiło się chłodniej. Wszak to już Atunus, ale mimo to nie było aż takich powodów do narzekań. Wielkie Równiny Valfden - jak je nazwał - nawet zimą były stosunkowo ciepłym miejscem. A w okresie Jesieni jedynie deszcz bywał upierdliwy - Szukałem roboty i u Talesisa znalazłem ogłoszenie.

Offline Ibnnin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: 86
  • Dowódca Floty
Odp: Wilki na bezdrożach
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Marzec 2015, 19:32:48 »
No i jak na złość, zaczęło kropić. Pierw drobne krople, które potem przerodziły się w prawdziwe utrapienie.
- Talseis.. Poczciwy z niego chłop, znałem ja Ci go.. Nawet raz dla niego pracowalem. Ale to było przedtem. Sprzed kupiectwa.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Wilki na bezdrożach
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Marzec 2015, 21:44:16 »
- Ehh, i musiało zacząć lać! Akurat teraz. Jak więc zacząłeś przygodę z handlem?

Offline Ibnnin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: 86
  • Dowódca Floty
Odp: Wilki na bezdrożach
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Marzec 2015, 17:01:08 »
- Dzięki żonie. Była wcześniej ważną osobą na targach, do czasu kiedy jej mąż zmarł. Bidaczek, zamordowany na szlaku. Po tym incydencje, większość już nie miała szacunku do Arieli... Wkroczyłem więc ja, młody i piękny, z twardą ręką. I jakoś tak poszło.. Potem oddałem na jakiś czas moim synom, ale.. No cóż, gdy ja ruszyłem po nowe przygody, moja działalność zaczęła upadać. Więc musiałem wrócić, tracąc tym samym okazję do prawdziwych przygód... - wóz jechał sobie spokojnie po ubitym trakcie. Mijał drzewa, dużo drzew prawdę mówiąc, nic sobie nie robiąc...

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Wilki na bezdrożach
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Marzec 2015, 17:13:23 »
- Tak to bywa z dziećmi, młodzi łasi są na szybki zysk. Odparł przemoczony Hagmar, nie było mu najcieplej i myślał o jakimś ciepłym i suchym miejscu gdzie mogliby przystanąć.
- Ja z kolei przyjechałem tu szukając miejsca gdzie będę mógł studiować alchemię. A wylądowałem w Konkordacie by służyć Ventepi.

Offline Ibnnin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: 86
  • Dowódca Floty
Odp: Wilki na bezdrożach
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Marzec 2015, 18:07:07 »
Deszcz tak szybko, jak się pojawił, tak zniknął. Nim zdążyłeś się obejrzeć, przestało padać, a słońce - choć słabe - zaczęło górować nad horyzontem.
- Konkordat? To ta organizacja od zwierząt, tak? - spojrzał na Ciebie bacznie, jakby się obawiając że go przeklniesz czy coś. - O, przestało padać.. Całe szczęście.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Wilki na bezdrożach
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Marzec 2015, 18:23:20 »
- Ta, to ta. Rzucił krótko.

Offline Ibnnin

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: 86
  • Dowódca Floty
Odp: Wilki na bezdrożach
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Marzec 2015, 16:07:24 »
- Mówisz więc, że chcesz te wilki dorwać, tak? Ciężkie to to jest, muszę przyznać. Te uparte bydlęcia potrafią doprowadzić do szału... - do Efehidon zostało jeszcze kupę drogi, a pomiędzy wami już teraz zapadło niezręczne milczenie. Jechałeś dalej.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wilki na bezdrożach
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Marzec 2015, 16:07:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top