Ankieta

Po której stronie staniesz?

Ahn'Nosiri
1 (100%)
Ahn'Bael
0 (0%)
ÂŻadna ze stron
0 (0%)

Głosów w sumie: 1

Autor Wątek: Odwieczna walka dobra ze złem - Ahn'Nosiri kontra Ahn'Bael  (Przeczytany 2139 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Devristus Morii

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci


Jak wiemy w Arcanii możemy spotkać miejsca kultu nowego boga, a raczej bogini zwanej Pradawną boginią, która miała dwa oblicza. Jedno z nich było ucieleśnieniem zła, zaś drugie jego przeciwieństwem. Jak się dowiadujemy wraz z postępem fabuły istnieją dwa kulty Pradawnej bogini - Ahn'Nosiri i Ahn'Bael.


Ahn'Nosiri to kapłanki ucieleśniające dobrą stronę swej bogini i jej wizję spokojnego świata bez wojen. Przypominają ludzkie kobiety o oczach bez źrenic ubranych w białe szaty, które symbolizują właśnie połączenie z dobrem. Ich przedstawicielką jest Selena, której musimy pomóc w zniszczeniu zagrożenia.


Ahn'Bael to przeciwieństwo Ahn'Nosiri w każdym calu. Przesiąknięte złem demoniczne istoty szerzące wizję zniszczenia świata poprzez wojny, cieszące się cierpieniem ludzkości i gaśnięcie im życia są głównymi przeciwnikami swych dobrych sióstr. Ich przedstawicielką jest potężna demonica Xesha, która odpowiada za całą sytuację na Argaani.

Po krótkim przedstawieniu frakcji szerzącej dwa oblicza Pradawnej Bogini, teraz Ty musisz zdecydować po której stronie staniesz i wzmocnisz armię dobra lub zła. A może będziesz chciał zakończyć tą wojnę i nie wybierzesz żadnej ze stron? Powiedz mi, Podróżniku!

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Odwieczna walka dobra ze złem - Ahn'Nosiri kontra Ahn'Bael
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Marzec 2015, 17:13:17 »
To tam był jakikolwiek wybór? Grałem w Arcanie jakieś parę lat temu i nic takiego nie zauważyłem. Fabuła tylko bezsensownie pchała mnie przez grę, by na końcu zabić tą demonicę. Oczywiście zabiłem ją, bo dobry ze mnie człowiek. Ale jakoś umkła mi tam ich walka... :)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Odwieczna walka dobra ze złem - Ahn'Nosiri kontra Ahn'Bael
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Marzec 2015, 17:13:17 »

Offline Devristus Morii

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Odwieczna walka dobra ze złem - Ahn'Nosiri kontra Ahn'Bael
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Marzec 2015, 17:20:47 »
To tam był jakikolwiek wybór? Grałem w Arcanie jakieś parę lat temu i nic takiego nie zauważyłem. Fabuła tylko bezsensownie pchała mnie przez grę, by na końcu zabić tą demonicę. Oczywiście zabiłem ją, bo dobry ze mnie człowiek. Ale jakoś umkła mi tam ich walka... :)

W grze wyboru nie masz, bo fabuła polega na obronie Seleny i zniszczeniu Xeshy. Zakładając ten temat chciałem aby użytkownicy napisali co by zrobili, gdyby mieli taki wybór. Czysto hipotetycznie ;p

Forum Tawerny Gothic

Odp: Odwieczna walka dobra ze złem - Ahn'Nosiri kontra Ahn'Bael
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Marzec 2015, 17:20:47 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top