Autor Wątek: Esmeralda  (Przeczytany 13254 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Smoke

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 4
Esmeralda
« dnia: 05 Styczeń 2007, 23:27:28 »
Ludzie gadają...

Cytuj
esmeralda jest na nie duzej wyspie mozecie wypłynąć z zatoki przecinającej wyspę i płynąć prosto ok 45min. więc troche nudno a mi sie klawiatura zablokowała i w ten spoób tam dopłynołem  

Tym, którym G3 dobrze działa, mogą poszukać statku :) Jeśli znajdziecie, proszę, dajcie jakieś
screeny i powiedźcie mniej więcej coś o okolicy. Bo dla mnie taka wyprawa to oj... szkoda gadać.
pozdrawiam!

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Esmeralda
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Marzec 2007, 16:50:09 »
Ciekawe gdzie może być Esmeralda po uprowadzeniu przez piratów jak wiecie to piszcie i jak też znajdziecie to plz screny:)

\\Rc: Temat był(i to na tej samej stronie, o 3 miejsca niżej!), następnym razem łaskawie używać Szukajki! Takie zachowania, to prawie jak jawna prośba o warna ;/
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec 2007, 20:03:07 wysłana przez Rajca »

Forum Tawerny Gothic

Esmeralda
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Marzec 2007, 16:50:09 »

Offline Xoulus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: 3
  • Satan ;)
Esmeralda
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Marzec 2007, 18:05:45 »
Jedno jest pewne na 100% nie znajdziesz statku na którym Bezimienny przy[łyną do Myrthany. W grze jest powiedziane, że Esmeraldę uprowadzili piraci, ale jeśli dobrze pamiętam nie ma ich za wielu w Gothiu 3.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Esmeralda
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Marzec 2007, 19:50:43 »
To oczywiste że Esmeraldy się nie znajdzie, po co twórcy mieliby zawracać sobie głowę tworzeniem następnego modelu, skoro i tak nie będzie On potrzebny?

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Esmeralda
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Marzec 2007, 22:03:43 »
Powiem wam tylko tyle jeszcze nikt nie znalazł w G3 czegoś w stylu garbusa z nocy kruka lub tabliczki za palisadą. Skąd wiecie że twórcy nie zrobili Esmeraldy i nie zamknęli na niej Wilka razem z resztą ludzi którą moglibyśmy wziąć na kontynent i napisać że tak naprawdę Esmeraldy nie ukradli piraci tylko sami najemnicy i teraz pędzą sobie w spokoju bimber na małej wyspie.
No to fantazja widzę mnie poniosła ale napiszę jedno jak zobaczę to uwierzę.

Offline Syriusz23

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Esmeralda
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Lipiec 2007, 18:44:43 »
Jeśli chodzi o mnie, ja sądzę, że Piraci są tak sam szkodliwi ( dla orków) że ich rasa wybiła wszystkich. Wiem, że wydaję się to bez sensu, ale przemyślcie to :)

A tak z innej paczki;łażąc po plaży między Ardeą a Cape Dun widać chatkę, a w niej powieszonego gostka. Otóż na tej wyspie jest także molo, i to dość spore. Nie było to kupiec, bo nie ma tabliczki nad drzwiami, ani przyjaciel orków, po go powiesili :)

Ja sądzę, iż była to melina piratów :D

Offline Saschy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Provehito in Altum...
Esmeralda
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Lipiec 2007, 18:10:29 »
Gdybym był piratem to ukradł bym statek i popłynął daleko od tej wyspy!!! Wiem że piraci ukradli Esmeraldę ponieważ w końcu tylko piraci umieją pływać statkami. Pewnie popłynęli na Khorinis...No bo gdzie? Napewno nie zostali w Myrtanie!

Offline Valdar

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: -125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Syn Marnotrawny
Esmeralda
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Sierpień 2007, 17:19:24 »
Cytat: Saschy
Gdybym był piratem to ukradł bym statek i popłynął daleko od tej wyspy!!! Wiem że piraci ukradli Esmeraldę ponieważ w końcu tylko piraci umieją pływać statkami. Pewnie popłynęli na Khorinis...No bo gdzie? Napewno nie zostali w Myrtanie!

Ke ke ^^ a Khorinis pełne orków ;) na pewno mają jakąś kryjówkę ;) może w Jarkendarze, może gdzie indziej, ale na 100% nie prosto do Khorinis które wiadomo że musiało upaść po najazdach orków.

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Esmeralda
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Czerwiec 2008, 17:40:32 »
Może po prostu odpłynęli i zostali zaatakowani przez galery orków.

Offline Wilczur

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Esmeralda
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Wrzesień 2008, 17:21:27 »
W grze nie ma informacji na temat tego gdzie jest Esmeralda.
Jednak myślę,że twórcy gry wstawili gdzieś Esmeraldę na wypadek graczy,którzy by jej szukali.

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Esmeralda
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Wrzesień 2008, 17:48:13 »
W grze nie ma informacji na temat tego gdzie jest Esmeralda.
Jednak myślę,że twórcy gry wstawili gdzieś Esmeraldę na wypadek graczy,którzy by jej szukali.
ÂŹle myślisz.

McSloniu

  • Gość
Odp: Esmeralda
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Wrzesień 2008, 11:09:04 »
Jak ktoś chce wiedzieć co sie stało z Essmeraldą polceam mod: Piratenleben.
http://forum.e-gothic.net/index.php/topic,446.0.html

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Esmeralda
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Październik 2008, 18:34:41 »
hehe to kłamstwo tak jak 7 smok za palisadą orków.Esmeraldę twórcy dali tylko do filmiku.Po co mieli to robic.Jakoś nie widzę sensu,żeby twórcy chcieli robic statek tak daleko od brzegu.ÂŻebyśmy sobie 1h popływali?.Nie rozśmieszajcie mnie Esmeraldy nie ma.

McSloniu

  • Gość
Odp: Esmeralda
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Październik 2008, 19:49:59 »
A tak wogóle nie da się płynąć 45 min to skonczy się mapa :)

Offline Damsem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • HWDP
Odp: Esmeralda
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Grudzień 2008, 17:53:01 »
no to gdzie piraci mogli się zaszyć według mnie to jest szpic tylko pretekst żeby odebrać nam całe wyposażenie i zacząć od nowa

Offline #Milten#

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Esmeralda
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Styczeń 2009, 15:25:18 »
Gdybym był piratem to ukradł bym statek i popłynął daleko od tej wyspy!!! Wiem że piraci ukradli Esmeraldę ponieważ w końcu tylko piraci umieją pływać statkami. Pewnie popłynęli na Khorinis...No bo gdzie? na pewno nie zostali w Myrtanie!

Jak to gdzie A niezbadanie tereny a południowe wyspy pomyślcie trochę. Piraci ja porwali Lester mówi ale mam pytanie kto nazwał ten statek Esmeraldą??

Offline Matizek5

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Walcz o honor !!!....ale o hajs też :)
Odp: Esmeralda
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Styczeń 2009, 17:27:21 »
ludzie..... puszcza wam fantazja Esmeralda królewski statek to teraz piracki statek niema go wogule w fabule żadnej wzmianki NIC !!!!!!!!! jedyne co o tym jest to to że esmeraldy niema i niebędzie ani w fabule ani w odkrywaniu świata a smoke poprostu was w konia robi

Forum Tawerny Gothic

Odp: Esmeralda
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Styczeń 2009, 17:27:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything