Autor Wątek: Ciemna strona miasta.  (Przeczytany 3341 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Ciemna strona miasta.
« Odpowiedź #40 dnia: 04 Marzec 2015, 16:16:21 »
Po odsłonięciu kotar łoża znalazłaś dwa ciała. Browarnika i jego żony. Po za tym nic co mogło by dać ci jakiś trop.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Ciemna strona miasta.
« Odpowiedź #41 dnia: 04 Marzec 2015, 16:33:20 »
Bogowie... Co tu się dzieje? Muszę jak najszybciej się stąd ewakułować. Jednak Armin najpierw przeszukała dwa biedne trupy. W końcu olśniło ją, że może przeszukiwać osoby i zabierać sobie czyjeś przedmioty. Jak skończę to wrócę się do bandyty i przywłaszczę sobie jakieś jego rzeczy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ciemna strona miasta.
« Odpowiedź #41 dnia: 04 Marzec 2015, 16:33:20 »

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Ciemna strona miasta.
« Odpowiedź #42 dnia: 04 Marzec 2015, 16:39:00 »
To tych dwóch już wcześniej dobrali się bandyci. Przy reszcie czyli 3 pozostałych bandytach oprócz ich ekwipunku Armin znalazła 75 grzywien. Przy martwych kobietach zaś biżuterię o łącznej wartości ok. 20 grzywien. Bandyci okazali się wyjątkowo bogaci. Pewnie zdążyli już ograbić ten dom.

// Pamiętaj, że ich sprzęty musisz wpisać do KP już teraz i tylko tam gdzie się zmieszczą. Tu nie ma nieskończenie głębokiego plecaka ;) O tym jak przydzielać przedmioty przeczytaj sobie tu.  Uwarzaj żeby nie przekroczyć maksymalnego obciążenia.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Ciemna strona miasta.
« Odpowiedź #43 dnia: 04 Marzec 2015, 17:09:58 »
No to troche się wzbogaciłam! Armin po wzięciu przedmiotów skierowała się do wyjścia. Chciała poczuć wiatr we włosach, po prostu chciała być wolna. Wyszła przez drzwi i odetchnęła świeżym powietrzem. Było ciepłe popołudnie i promienie słońca muskały ciemną twarz maurenki. Już nie czuła sie jak uwięziony ptak w klatce. Została naładowana pozytywną energią. Jedyne co ją zainteresowało to konwój. Właśnie zaczął zawracać. Kto jeździłby w tej okolicy?

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Ciemna strona miasta.
« Odpowiedź #44 dnia: 04 Marzec 2015, 17:16:19 »
// Widziałaś ten konwój już wcześniej. Może się trochę cofnij i przypomnij co było zanim się poplączemy?

Konwój już jest daleko. Zawrócił jakiś czas temu.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Ciemna strona miasta.
« Odpowiedź #45 dnia: 04 Marzec 2015, 19:55:14 »
- Wolność. - powiedziała cicho Armin. - Jakie to jest piękne słowo. - dodała po chwili. Postanowiła, że pójdzie ścieżką prowadzącą do Efehidonu, do domu. Zaczęła iść w skupieniu, gdyż musiała pilnować drogi. Pierwszy raz była w tych rejonach, więc mogła się łatwo zgubić. Czarnoskóra polubiła atmosferę, która panowała wokół niej. Ptaszki ćwierkały, słońce świeciło, ona bezpieczna. Czy można chcieć czegoś więcej?

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Ciemna strona miasta.
« Odpowiedź #46 dnia: 04 Marzec 2015, 19:58:10 »
Po półtora godzinnej wędrówce dotarłaś do miasta. Efehidon. Rozpościerał się przed tobą piękny i monumentalny. U bram pozdrowił cię strażnik. - Witaj panienko! Piękny dziś mamy dzień!  Uśmiechnął się. Prawdopodobnie nie miał pojęcia o tym co cię spotkało.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Ciemna strona miasta.
« Odpowiedź #47 dnia: 04 Marzec 2015, 20:08:29 »
Armin spojrzała na strażnika złowieszczym wzrokiem.
- Taa. Zaiste jest to piękny dzień, pomijając fakt, że ja zostałam uprowadzona przez bandytów! - kobieta wręcz krzyknęła. - Może państwo powinno karać i ścigać bandytów!? - dodała zbulwersowana czarnoskóra. Bandyci włamali się do jej domu, uprowadzili ją, zabiła kilku mężczyzn i strażnik mówi jej 'piękny dziś mamy dzień!" to maurence mogły puścicć nerwy...

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Ciemna strona miasta.
« Odpowiedź #48 dnia: 04 Marzec 2015, 20:09:58 »
// Czy te bronie, które sobie przywłaszczyłam mają status uszkodzony, czy moge je sobie wziąć normalnie do domu?

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Ciemna strona miasta.
« Odpowiedź #49 dnia: 04 Marzec 2015, 20:15:02 »
// Są uszkodzone jak każda pozyskana w trakcie wyprawy broń.


Strażnik popatrzył na ciebie pełnym niezrozumienia wzrokiem. - No.. ale już panienka jest wolna .. to chyba ładny dzień... A tak w ogóle, życzy sobie panienka, żebyśmy poszukali tych no.. bandytów?

// Jak chcesz to możesz sobie prowadzić śledztwo ze swoimi krukami ;) Będzie to już w następnej wyprawie (oczywiście jeżeli w ogóle do niej dojdzie)

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Ciemna strona miasta.
« Odpowiedź #50 dnia: 04 Marzec 2015, 20:30:34 »
Maurenka nie chciała wdawać się w rozbudowaną rozmowę.
- Wie pan kim ja jestem? Jestem k... - o mało co Armin by sie wydała. Chociaż każdy by mówił wszystko co chce jakby był tak zdenerwowany. - Jestem koszmarna w załatwianiu takich spraw. - cudem wybroniła się czarnoskóra. - Raczej nie wrócą, ale dziękuję za szczere chęci. - ostatnie słowa powiedziała z lekkim sarkazmem. Nie czekając na odzew strażnika, kobieta ruszyła w stronę swoich czterech ścian.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Ciemna strona miasta.
« Odpowiedź #51 dnia: 04 Marzec 2015, 21:22:42 »
Strażnik tylko wzruszył ramionami i zszedł z drogi sfrustrowanej kobiecie.

Wyprawa zakończona sukcesem!

Podsumowanie:
Armin została napadnięta w domu i uprowadzona. Udało się jej wyswobodzić z więzów i zabić okupujących ją bandytów. Odnalazła swój ukradziony ekwipunek i zaczęła badać dom. Przez swoją nieuwagę doprowadziła do małej rzezi kobiet które ratowała. Po przeszukaniu budynku znalazła cenne kosztowności o wartości 95 grzywien oraz zaszyfrowany list. Bez dalszych przeszkód udało się jej wrócić do domu.

Talenty: (Isu może chcieć to poprawić gdyż robię to pierwszy raz ;) )

Armin:
Aktywność 1 brązowy talent.
Opisy 1 srebrny talent.
Walka 1 brązowy talent.

//Jeśli będziesz chciała kontynuować to to zgadaj się z krukami, tak żeby było was kilku czy ilu wam tam jakiś wasz władca czy ktoś każe. Jak będziecie rozszyfrowywać list to mi powiedz, żebym mógł podać wam jego treść ;)

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Ciemna strona miasta.
« Odpowiedź #52 dnia: 08 Marzec 2015, 11:05:26 »
//Widziałem, że w wyprawie gracz pozyskiwał przedmioty. Nie doczytałem się wynagrodzenia. Tak czy owak nie zrobiłeś podsumowania więc gracz nie posiada niczego co pozyskał na tej wyprawie. Talenty rozdałeś poprawnie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ciemna strona miasta.
« Odpowiedź #52 dnia: 08 Marzec 2015, 11:05:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything