Autor Wątek: Zapomniane Miasto - Gothic. Dodatkowa rekrutacja do grupy.  (Przeczytany 3192 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline redfessor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Zapomniane Miasto - Gothic. Dodatkowa rekrutacja do grupy.
« dnia: 05 Styczeń 2015, 22:14:23 »

Witajcie. Chciałbym wam zaprezentować modyfikację, której jestem autorem. Robię ją już od pewnego czasu i uznałem, iż dobrze byłoby się z wami podzielić moją pracą.
Najpierw może zacznę od tego, iż wizja własnej modyfikacji, dodania czegoś od siebie narodziła się już dawno, jeszcze w czasach, gdy Machinima Gothic'a była bardzo popularna. Modyfikacja nazywa się „Zapomniane Miasto„.


Krótka historia

Wcielamy się w postać Mock’a, nie jest on nowym skazańcem w koloni. Mock trafia do koloni jako jedenz pierwszych skazańców. Ostatecznie nasz bohater podpada Gomezowi, ten w swym gniewie skazuje go na karę śmierci, jednakże ratują nam skórę nasi dawni znajomi - Szycha oraz Shrat. Zabierają oni nas do swojego małego obozowiska. Akcja gry rozpoczyna się w małym obozie, niedaleko Starego Obozu. Są to ludzie wolni, którzy nie wiedzą jeszcze co ze sobą zrobić. Szukają jakiejś alternatywy dla siebie. Naszym zadaniem będzie odkryć Zapomniane Miasto, prawdziwą historię orków zamieszkujących te ziemie. Główna historia traktuje wokół orków, ich kultury i obyczajów. Jednakże nie zabraknie kilku wątków pobocznych. Poznamy prawdziwe oblicze wiecznej wojny między ludźmi a orkami. Dowiemy się także dlaczego Xardas odszedł od kręgu Magów Ognia i przeszedł na czarną stronę mocy, co skrywają orkowie oraz dowiemy się co łączyło Neck’a między Obozem Bractwa a Obozem Gohan’a. Będziemy musieli zmierzyć się z wieloma zagadkami, poznamy historię kilku osób oraz dane nam będzie dowiedzieć się co tak naprawdę stało się podczas tworzenia magicznej bariery.



Screeny z modyfikacji:

Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.



Co oferuje modyfikacja:

  • Kilka/kilkanaście nowych pancerzy,
  • Nowe obozy:
    • Obóz Gohan'a,
    • Obóz Myśliwych,
    • Szajka pod Starym Obozem,
    • Obóz Szantażystów (nazwa rozwojowa),
    • Kilka innych, pomniejszych obozowisk.
  • Zdarzenia pseudolosowe,
  • Nowe zadania, oraz kilka wątków fabularnych,
  • W chwili obecnej ponad 71 postaci, (04.01.2015r)


Krótka informacja:

Jeżeli chciałbyś mi pomóc (modyfikację tworze sam, z nieliczną pomocą osób postronnych od 02.11.2014r) w tworzeniu, a znasz się grafice 2D, 3D, skrypty, napisz: redfessor@gmail.com Możesz nas także znaleźć na Facebook'u.



Forum Tawerny Gothic

Zapomniane Miasto - Gothic. Dodatkowa rekrutacja do grupy.
« dnia: 05 Styczeń 2015, 22:14:23 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything