Autor Wątek: Wyzwolenie Zuesh  (Przeczytany 37832 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Wyzwolenie Zuesh
« dnia: 03 Styczeń 2015, 11:56:32 »
Nazwa wyprawy: Wyzwolenie Zuesh
Prowadzący wyprawę: Aragorn
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Musk (muskuł mózgu) ogólne ogarnięcie.
Uczestnicy wyprawy: Aragorn Tacticus, Melkior Tacticus, Mohamed, Gordian Morri, Funeris Venatio, Dagosani, Evening Antarii, Drasul, Xvier aep Deler, Drasul, Szeklan z Tihios,, Shandris, Silvaster, Themo, Thoran, Patricia de Drake, Adaś (chyba wszyscy). Dodatkowo 100 żołnierzy Bractwa ÂŚwitu i krasnolud Yarpen (NPC'e)


Słowo od MG
//Dołączyć może każdy do czasu aż wyjdziemy z portu, później nie ma magicznego "a spałem w ładowni"  ;)
//Mimo iż walki będą na poziomie "hard" zapraszam wszystkich gdyż po pierwsze jest to ważna wyprawa fabularna, a dwa dla każdego będzie zajęcie :) Have fun!



3 dzień Veris roku 20 II ery, zgodnie z planem miała dziś wyruszyć ekspedycja militarna z pomocą dla Zuesh. Aragorn miał nadzieję że kotom udało się przetrwać jeszcze jeden tydzień i nie płyną wyzwalać ruin i trupów. Stał na kasztelu "Miecza Boleści", potężnej bojowej fregaty którą właśnie kończono załadowywać.



//Jest 12:00
« Ostatnia zmiana: 08 Styczeń 2015, 19:13:06 wysłana przez Aragorn Tacticus »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Styczeń 2015, 12:04:52 »
Kruk, według słów wuja, zjawił się w porcie krótko po tym, jak po mieście rozeszła się plotka, że planują wypłynięcie. Odziany w płaszcz, z kapturem nasuniętym na łeb, wyszedł z cienia i skierował się na statek/
- Czołem, wuju! - przywitał się z Aragornem, gdy dostrzegł jego posturę.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Styczeń 2015, 12:04:52 »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Styczeń 2015, 12:07:49 »
- Czołem. Gotowy? Mam nadzieje że mi okrętu nie zarzygasz.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Styczeń 2015, 12:09:46 »
W porcie zjawił się Dragosani. Oczywiście w pełni uzbrojony i, jak zawsze, odziany w czarny strój ze skóry tarlessta. Bo jakżeby inaczej? Stanął sobie na nabrzeżu i rozejrzał się w poszukiwaniu kogoś, kto mógłby być członkiem tej wyprawy. No i dostrzegł. Wielki, czarny jaszczur stał sobie na nadbudówce pokładu jeden z nowiutkich fregat. Nie trzeba było się nawet zastanawiać któż to taki. Udał się więc w tamtym kierunku. Zatrzymał się na nabrzeżu, nie wchodząc jeszcze na statek.
- Aragorn! - zawołał. Tacticus już gadał z jakimś maurenem. - Słyszałem, że trzeba nić jakieś demony - dodał jeszcze.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Styczeń 2015, 12:11:22 »
Przyjechał i on. Gordian nie zamierzał przeciskać się przez uliczki portowe klasycznie z buta, przyjechał więc konno. Zatrzymując się na nadbrzeżu spiął konia i z siodła zawołał do spacerującego po deku Aragorna.
- Witaj mości hrabio. Płyniemy tylko tym okrętem czy masz może miejsce w ładowni, żeby załadować tam mojego konia?

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Styczeń 2015, 12:12:27 »
- Ekhem.. Ostatnim razem, jak płynąłem pod kapitanem Gordianem, nie skarżył się na zarzygany okręt.. - zaśmiał się szczerze, spoglądając w dal. - To będzie ciężka wyprawa, prawda? Jak myślisz, poniesiemy jakieś ofiary?
Usłyszał nowy głos, odwrócił się na pięcie i spojrzał na przybyłego.
- Witam... - ukłonił się lekko, witając się z przybyłym. No i przybył kolejny, Gordian. - Ciebie także witam, kapitanie.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Styczeń 2015, 12:15:07 »
Dhampir oczywiście jako pierwszy z bękartów zjawił się w porcie. Jego zbroja srebrna zbroja świeciła wyjątkowym blaskiem. Dodatkowym efektem wyjątkowego lśnienia były jego blond włosy, które były elegancko zadbane. Bękart dbał o swój wygląd w przeciwieństwie do reszty jego organizacji. Tak wypicowany i trzymając  rekach hełm podszedł do towarzyszy przywitał się z nimi.
- Witajcie. Widzę, że chętnych nie będzie brakować.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Styczeń 2015, 12:15:56 »
- Drago! Ano tak, co powiesz na wycieczke i mały sparing? Gordianie witaj, owszem owszem Miejsca jest sporo, zaparkuj obok mojej kropki. - dracon zszedł z kasztelu i oparł się o drzwi kajuty - Ofiary zawsze są, ryzyko zawodowe. Witaj.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Styczeń 2015, 12:17:36 »
- Witaj.. - skłonił się w geście powitalnym do Silvastera. - Nie chce nic mówić, ale zgaduje, że twój wygląd znacznie pogorszy się po spotkaniu z naszymi przeciwnikami... - stwierdził, uśmiechając się mhrocznie do dhampira.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Styczeń 2015, 12:20:37 »
- Krótki i aktywny urlop się na pewno przyda - odparł wampir, uśmiechając się pod maską. Może żartował sobie i zdawał się pokazywać nieco lekceważące podejście do nadchodzących walk, ale doskonale wiedział, że nie będzie łatwo. Po prostu nie zamierzał martwić się na zapas. W sumie podczas ostatnich walk z demonami poznał ich pewną słabość, która miał zamiar wykorzystywać.
- Czego się dowiedzieliście o Zuesh w czasie zwiadu? - zapytał z krajoznawczej ciekawości.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Styczeń 2015, 12:25:18 »
- Cześć. - powiedział Melkior wchodząc po trapie na pokład, wyglądał równie dostojnie i profesjonalnie jak reszta towarzystwa.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Styczeń 2015, 12:25:26 »
Morii zeskoczył z siodła klepnął lekko konia w szyję a przyzwyczajony już do widoku morza, chybotania okrętu i ogólnie słonych, morskich warunków Koszmar posłusznie wszedł za nim po trapie. Teraz trzeba było sprowadzić go do ładowni, a dość śliskie i strome zejście jak na każdej fregacie nie było jakimś super wygodnym dla kopytnych. Nie mniej i to udało się zrobić. Zeszli na przedostatni pokład i kierując się wskazaniami dracona odnaleźli niejaką Kropkę, przy której "zaparkował" koń Gordiana. Zostawiając mu odpowiednio dużo luzu klepnął go jeszcze w szyję i zdjął siodło, bo co się koń ma niepotrzebnie męczyć. Zarzucając skórzane siedzisko na leżącą nieopodal skrzynie ruszył na pokład aby tak po swojemu zwiedzić obcą sobie jednostkę.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Styczeń 2015, 12:32:50 »
Ośmioro orków stanowiących podstawową załogę fregaty uwijało się wraz z obsługą portu jak w ukropie, cały czas wnoszono proch, kule armatnie, żywność, i pościel. Aragorn oczekiwał wszak około setki żołnierzy.
- To wyspa nieco większa od Feros, porośnięta bujną sawanną i zamieszkana przez kotopodobne istoty. Całkiem przyjazne acz zestresowane. Wśród ich ludu jest zdrajca który co jakiś czas wysyła ofiary demonom. Adamus miał tam węszyć, dlatego został. Może ustalił coś więcej.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Styczeń 2015, 12:32:56 »
Jaszczur podąrzył w strone portu. W nowej skórzance mógł teraz wreszcie wojować. Odnalazł statek, na którym mieli płynąć na Zueshpo czym wszedł na pokład. Tam już zastał kilka osób w tym bękartów.
- Cześć panowie - powiedział

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Styczeń 2015, 12:42:54 »
Gdzieś po zachodniej stronie dzielnicy portowej panowała większa wrzawa niż zazwyczaj. Ludzie się przepychali, krzyczeli, wskazywali coś palcami. Tłum parobków, marynarzy, żebraków i portowych kurew rozstępował się przed odzianymi w stal i srebro wojownikami. Równymi dziesiątkami brukowaną uliczką szło Bractwo ÂŚwitu. Karnym szykiem, w pełni uzbrojeni, dumni, z wysoko podniesionymi głowami. Każda dziesiątka składała się z jednego oficera w randze paladyna Zakonu Braci i regularnych rycerzy w niepłytowych zbrojach. Bethrezen Hatton szedł w tej pierwszej, w drugiej kroczył Nikolaj Prisjenko. Dalej brat Antoni Deku, Krzysztof z Mamina, Prus z Mazur, Andrzej Konoplanka, Benedykt Pliniusz Młodszy, Cyre Włodarz, Albrecht Colern i na końcu, zamykając pochód, Ulrich Tannenberg. Największe jednak wrażenie robił człowiek, który rozpoczynał regiment rycerzy. Na karym ogierze siedział odziany w szarą rudę mściciel. Jego potężne i rozłożyste skrzydła lśniły się w blasku słońca, nieskazitelna biel piór raziła w oczy. Kierował on swojego Vadera prosto do miejsca, gdzie zacumowano "Miecz Boleści". Z daleka ujrzał swoich towarzyszy, którzy zbierali się na pokładzie.
- Bractwo ÂŚwitu melduje się na okręcie, kapitanie! - zawołał z dołu Funeris Venatio.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Styczeń 2015, 12:48:01 »
A to co kurwa - pomyślał spoglądając zza burte gdzie defilowało Bractwo. I wszystko wiadomo pomyślał kręcąc głową

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Styczeń 2015, 12:51:09 »
Dhampirowi spodobał się mroczny uśmiech maurena choć nie za bardzo ich szanował.
- To jest jasne jak słońce. Walka z takimi przeciwnikami spowoduje, że mój wyglądał zmieni się nie do poznania, ale nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło. Odpowiedział maurenowi robiąc półuśmiech dlatego, że lubił stare powiedzenia i przysłowia. Wtedy też przybyło rycerzy z bractwa. Multum ludzi zjawiło się, pod okrętem więc dhampir nie czekając wszedł na jednostkę zaganiając na nią ciapatego. - Choć maurenie, bo na nas miejsca nie starczy. Rzekłszy to ruszył, po trapie na jednostkę.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Styczeń 2015, 12:55:20 »
Widok jak i odgłos brzęczącej stali robił wrażenie, nawet na Aragornie który nie raz nie dwa widział takie rzeczy. Silni, zwarci i gotowi, elita elitarnych wojsk Valfden. Wymieniać i chwalić można by długo. Dracon podszedł bliżej trapu.
- Witaj Funerisie, witam też twoich żołnierzy. Wchodźcie. Nie zabrzmiało to profesjonalnie, ale czy musiało takie być?

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Styczeń 2015, 12:58:43 »
Przyleciałam na statek.
- Witam - przywitałam się ze zgromadzonymi.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Styczeń 2015, 13:07:16 »
Jazczur zajął sobie wygodne miejsce na ławeczce pokładowej czekając na wypłynięcie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Styczeń 2015, 13:07:16 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top