Autor Wątek: Przeprowadzka  (Przeczytany 5325 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #20 dnia: 29 Grudzień 2014, 19:57:40 »
- Wiem, że twoja rasa lubi piwo a ja zanim za bardzo nie przepadam, więc jeżeli będziesz chciał możesz wziąć część mojego. Wole wino od browara w końcu jestem w połowie elfem i mam inne kubki smakowe, czy coś. Widzisz ponoć miasto ma się rozbudować a poza tym ta słynna broń palna, której nie chcą mnie nauczyć, bo mam w sobie cząstkę wampira.

Offline Xvier aep Deler

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2089
  • Reputacja: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Grudzień 2014, 20:04:34 »
- Broń palna... Widziałem kilka razy w życiu. Straszliwa rzecz, wampi... wampi... jak to kurwa wampira? - krasnolud podniósł nagle głowę i spojrzał z przerażeniem na kompana. Nie miał pojęcia co o nim sądzić. Stworzenia te znał jedynie z bajek jego babci, opowiadanych na dobranoc. Xvier jakby skamieniał, wiedział że w najemnikach dziwnych ludzi można z potkać, ale żeby aż tak... W międzyczasie wóz bujał tak mocno, że zesztywniały krasnolud prawie przewrócił się na bok.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Grudzień 2014, 20:04:34 »

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #22 dnia: 29 Grudzień 2014, 20:08:52 »
- Widzisz, ojciec Silvastera zamiast kłów zatopił w jego matce nieco inną broń. Muahahaha!

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #23 dnia: 29 Grudzień 2014, 20:14:13 »
ÂŻart tutaj był na miejscu,a ten pasował jak ulał. - Dobre elfie, doprawdy dobre Zaśmiał się tutaj. Teraz jednak dhampir zauważył wystraszoną minę na twarzy krasnoluda, ale takiego czegoś nigdy się nie spodziewał. Ponoć to takie twarde skurczybyki, którzy gardzą wszystkimi a tu trafił się ten bardzie bojaźliwy. Teraz jednak spojrzał w oczy Xviera ukazywały one przerażenie, które Silvasterowi było jeszcze obce. Dla pewności ściągnął on swój hełm żeby ukazać się w pełnej krasie. Wtedy krasnoludowi ukazała się lekko blada twarz wraz z blond włosami powiewającymi na wietrze. Silvaster po matce odziedziczył dbałość o siebie i piękno zewnętrzne, które rzadko było doceniane a może nikt go nie lubił? Teraz właśnie przemówił do brodatego by go uspokoić, bo omal się nie wywrócił.
- Jestem dhampirem. Połączeniem wampira i elfki. Z mojej strony nie musisz się obawiać, że wypiję twoją krew ona mnie brzydzi.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #24 dnia: 29 Grudzień 2014, 20:38:04 »
I tak sobie jechali i gawędzili i jechali i...

Offline Xvier aep Deler

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2089
  • Reputacja: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #25 dnia: 29 Grudzień 2014, 20:55:48 »
W krasnoludzie gdy prawie się przewrócił coś drgnęło. Odzyskał świadomość. - O cholera, przepraszam panowie, ale wiecie strachy dzieciństwa wróciły. Ja tylko prosty krasnolud jestem w życiu wampira nie widziałem... Ale generalnie dobrze wiedzieć ze mnie nie zjesz. Mam nadzieję że nie kłamiesz.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #26 dnia: 29 Grudzień 2014, 20:58:41 »
- On spija tylko dziewice. Rzucił od tak Melkior gdy dojeżdżali do Atusel. Dlatego tak ich mał już na świecie.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #27 dnia: 29 Grudzień 2014, 21:04:04 »
 I znów nikt nie pochwalił jego włosów, na co te starania sam nie wiedział, ale jedno było pewne w świecie najemników nikogo nie obchodziło dbanie o włosy, a zwłaszcza pochwała wyglądu. Dlatego założył hełm i oddał się rozmowie. Melkior również wtrącił swoje, ale nie znał się na zwyczajach Silvastera.- Masz moją gwarancję. Wasza krew ma za dużo żelaza jak dla mnie. Pewnie to wina diety przecież same czerwone mięso jadacie albo od siedzenia w tunelach i ciągłego kopania w ziemi. To nie moja sprawa, bo nie muszę pić krew aby żyć. Wystarczy, że zjem sobie normalny posiłek i jest w porządku. Tak zmieniając temat wiesz, że tutejsze krasnoludy nie przepadają za mną i innymi wampirami? 

Offline Xvier aep Deler

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2089
  • Reputacja: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #28 dnia: 29 Grudzień 2014, 21:06:40 »
- Może to mamy rodzinne? - odpowiedział krasnolud, po czym wyszczerzył się do dhampira.
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień 2014, 21:08:48 wysłana przez Xvier aep Deler »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #29 dnia: 29 Grudzień 2014, 21:09:24 »
- My chyba mamy tak samo. Również pokazał swoje kiełki. Wtedy właśnie wjeżdżali do Atusel.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #30 dnia: 29 Grudzień 2014, 21:10:18 »
- To stare zatargi pamiętające czasy gdy draconi tu żyli. Tak ze... 40 tysięcy lat wstecz chyba to sięga.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #31 dnia: 29 Grudzień 2014, 21:14:48 »
- Tak i pewnie już sami nie wiedzą, o co poszło. Tak to już bywa, kiedy konflikt ma tyle lat, a potem się nienawidzi jednych, bo wypada ich nie lubić. Normalna paranoja i nic więcej.
Powiedział, co myślał o takich rzeczach.

Offline Xvier aep Deler

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2089
  • Reputacja: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #32 dnia: 29 Grudzień 2014, 21:21:47 »
W tak zwanym międzyczasie cała wycieczka dojechała jakiegoś portowego miasta. Krasnoludowi dobrze się gawędziło z nowo poznanymi kompanami, atmosfera była całkiem przyjemna, a krasnolud nawet nie zauważył jak mija droga.
- Kurde sporo czasu... 40 tysięcy lat. Myślę że to wrodzone mamy.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #33 dnia: 29 Grudzień 2014, 21:23:38 »
- Tu masz w pełni rację. No i jesteśmy. - powiedział gdy zajechali do wejścia do kanałów w jednej z bocznych ulic - Zostane popilnować wozu, niech Jack, Yarpen i Irina wam pomogą. No i reszta tych obdartusów.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #34 dnia: 29 Grudzień 2014, 21:29:18 »
- Tak. Dodał na uzupełnienie krasnoluda. Teraz opisał to miejsce. - Tutaj przebywaliśmy, a właściwie pod tutejszą ulicą. W tym kanale zaczęła się naszcza historia choć fakty mówią, że zaczęła się ona jeszcze w koloni karnej. Jednak to dawne dzieje. Jedynym słowem zapraszam na salony. Powiedział i wyciągnął klapę z drogi aby, po drabinie zejść na dół. Teraz udał się z krasnoludem do baru gdzie przebywała cała zgraja.
- Pakować się!. Wyprowadzamy się do starego zamczyska. Brać, co najcenniejsze a resztę spalić.
Powiedział do zgromadzonych.

Offline Xvier aep Deler

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2089
  • Reputacja: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #35 dnia: 29 Grudzień 2014, 21:47:58 »
Nagle zaprzęg się zatrzymał i elfo-wampir zsiadł. Krasnolud poszedł za nim, zeszli do kanału, gdy tylko dotarli do pomieszczenia postanowił się przedstawić.
- Xvier aep Deler jestem, nowy tutaj. - skłonił się, a następnie zaczął się rozglądać za rzeczami do wyniesienia.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #36 dnia: 29 Grudzień 2014, 22:13:53 »


- Yarpen aep Thor! Miło widdzieć mie tutaj drugo brodato morde! Tamta laska to Irina.



Witaj. - rzuciła krótko.

- A tamten pomarszczony pijak to Jack.



Sam jesteś stary chuju! Hehehe, witaj młody. Dobra, bierta grzywny amunicje i piwo.

Offline Xvier aep Deler

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2089
  • Reputacja: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #37 dnia: 29 Grudzień 2014, 22:29:16 »
- Milo mnie was poznać! Dobrze wiedzieć ze tu chociaż jeden swój jest! Gadać gdzie tu macie te graty i co mam brać!

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #38 dnia: 29 Grudzień 2014, 22:32:51 »
- Jest jeszcze 4 moich kumpli. Tarral, Torral, Miller i Kiler. Wszystko jest tam o. Pokazał ci ręką "magazyn".

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #39 dnia: 29 Grudzień 2014, 22:35:26 »
- Wszyscy się już poznali, więc choć za mną do magazynu. Dhampir ruszył dalej żeby pokazać nowemu, co jak i gdzie. Długo to nie trwało, kiedy doszli do osobnego pomieszczenia.
- Oto nasz stary magazyn bida aż piszczy, ale cóż poradzić. Pokazał całe pomieszczenia, a potem poszczególne rzeczy.
-Tutaj leżą bełty, a tam beczki i skrzynie z piwem. Bierz, co chcesz ja wezmę kilka kołczanów.
Tak powiedział i zabrał ze sobą 5 kołczanów wypełnionymi srebrnymi bełtami.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Przeprowadzka
« Odpowiedź #39 dnia: 29 Grudzień 2014, 22:35:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything